Kelley Wodbrook - Barger | #North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Kelley Wodbrook >

Panaszolt fél admin neve:
< barger >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Egy Rallys subaru imprezával mentünk majd egy patka megdobta és neki mentünk egy oszlopnak(ha jól emlékszem oszlop volt) . Erre én azt rpz-tem pontosan: "Beveri a fejét de nem esik nagyobb baka". Majd oda jött Barger hogy ez hanyag rp. >

Bizonyítékok:
< [2021-11-21 21:26:23] [Output] : *Beveri a fejét de nem esik nagyobb baka ((Kelley Wodbrook)) >

Megjegyzés:
< Szeritnem nem volt hanyag rp mivel egy ilyen Rally subaruba oylan ülés és védelem van ami már olyan szinten véd hogy akár egy ilyen ütközést is meg lehet minden nélkül úszni. FŐleg hogy még bukó keret is volt benne. Pl több rally baleset volt ahol a bent ülőknek nem esett baja. Annyi volt a különbség hogy rajtuk volt sisak rajtunk nem.. >
 
Utoljára szerkesztve:

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia!
Az ügy alatt is leírtam, hogy nem a sima megdobás miatt gotoztam. Jöttél te bukósisakkal (ami nem volt rajtatok), sportüléssel meg még nem tudom mivel. Videóm van arról, hogy nekimentek az objectnek, majd majdnem fejreálltok és még ki is pördültök. - Ezért mentem oda. Olyan RP-ket írtatok, hogy "Beveri a fejét, de nem esik baja" és "Beveri a fejét".

Holnap továbbítom a bíráló FA fele a videókat és ebbe a HSZ-be bővebben kifejtem a dolgokat.

Szép estét.

ui: SGH-ként legalább valami érdemi bizonyítékot is csatolj, ügyintézés alatti logok, stb. Illetve azt is írd bele, miért mentem oda (amit másodjára írtam le) és ne semmit mondó félmondatokat.
< Egy Rallys subaru imprezával mentünk majd egy patka megdobta és neki mentünk egy oszlopnak. Erre én azt rpz-tem pontosan: "Beveri a fejét de nem esik nagyobb baka". Majd oda jött Barger hogy ez hanyag rp.
Ezt meg valós dolgokkal amit leírtam, bővítsd kérlek.
 

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
Szia!
Az ügy alatt is leírtam, hogy nem a sima megdobás miatt gotoztam. Jöttél te bukósisakkal (ami nem volt rajtatok), sportüléssel meg még nem tudom mivel. Videóm van arról, hogy nekimentek az objectnek, majd majdnem fejreálltok és még ki is pördültök. - Ezért mentem oda. Olyan RP-ket írtatok, hogy "Beveri a fejét, de nem esik baja" és "Beveri a fejét".

Holnap továbbítom a bíráló FA fele a videókat és ebbe a HSZ-be bővebben kifejtem a dolgokat.

Szép estét.

ui: SGH-ként legalább valami érdemi bizonyítékot is csatolj, ügyintézés alatti logok, stb. Illetve azt is írd bele, miért mentem oda (amit másodjára írtam le) és ne semmit mondó félmondatokat.

Ezt meg valós dolgokkal amit leírtam, bővítsd kérlek.
Ha jól emlékszem egy oszlopnak mentünk neki. A videót légyszives privátba nekem is eltudod küldeni mert akkor lehet nekem is meg változik a véleményem ha pontosan látom mi történt.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Nem emlékszel mi történt? Érdekes, ilyenkor már másképp nézed a dolgokat

SGH-ként nem a valós dolgokat állítod, nem gondolod át és úgy raksz PK-ra. Egy tanács: keresd vissza az ügy alatti dolgokat. Ne töröld a PK-t, ha másképp vélekedsz, várjuk meg FA válaszát.

Adminchat és adminnapló miatt nem áll módomban kiadni neked a videót. Megértésedet köszönöm!
 
  • Tetszik
Reactions: Erdős és Keep.

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Sziasztok!
North részére továbbításra került a videó privát üzenet formában.

Kelley, neked meg videó helyett itt hagyok ennyit:
ZMZGl3l.png

zgWCM13.png
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A panaszt jogosnak ítélem meg.

A kocsi láthatóan a padkán pattant meg, az egy szerencsétlen következmény, hogy ott volt az a térköves elválasztó amin megpattanva pördült a jármű egyet. Hasonló és még durvább ütközések/borulások esetén szoktam rosszabb RP-ket látni (/do megremeg és társai..). Nem állítom, hogy ez a megfelelő, de jelen esetben elégséges volt ez az RP + az, hogy félreálltak rp-zni.

[Output] : *Beveri a fejét de nem esik nagyobb baka ((Kelley Wodbrook))
Elolvastam az admin ügy alatti logokat, abban már tévesen arról megy a vita, hogy "nem esik baja", holott a pontos RP arról szólt, hogy nem esik nagyobb baja. Az egy betűs elírástól pedig tekintsünk el ("baka").

Mivel Kelley jogtalan adminjail-ben részesült ami UCP-n is látható, ebben a hónapban pedig már osztottam szóbeli figyelmeztetést Bargernek, így jelen esetben Bargert mínusz pontban részesítem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.