Kejuan Ray.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

chefur

Újonc
2020. 12. 08.
2
1
LV karakter
Zaquan Allen
uj.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Kejuan Ray​
A.2 Középső név: ----​
A.3 Keresztnév: Ray​
A.4 Születés ideje: 11/20/1998​
A.5 Születés helye: Boise - Idaho - 83703​
A.6 Nem: Férfi​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas​
A.8 Telefonszám: 38761114258​
A.9 E-mail cím: kejuanray7@gmail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: Alhambra Club​
Betöltött pozíció: Bartender/Pincér​
Feladatköre: Vendégek igényeinek kiszolgálása.​
Alkalmazás intervalluma: 05/20/2019 — 08/15/2020​
Szerződésbontás indoka: A Cég eladósodott.​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: --------​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[—] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: University of San Andreas, Las Venturas​
A látogatás intervalluma: 03/08/2015 — 4/18/2019​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[---] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[X] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
A Police Department hivatalos weboldaláról.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
------​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Orosz nyelvből kozépfokú nyelvvizsgával rendelkezem.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Igen, rendelkezem. Egy tetoválás befedi a hátamat, illetve a két karomon több kissebb tetoválás található.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 17​
D.2 Neved/beceneved: Bence/vajda.​
D.3 Bemutatkozás(Min. 200 szó): Bakonyi Bencének hívnak, zalában élek. Középsuliban koptatom a padot, utolsó évemet töltöm.Szakácsnak tanulok, de mivel igen csak idegörlő, nem abban szeretnék elhelyezkedni.Szeretek bulizni, igazából már hobbiként űzöm. Számítógép előtt is sok időt töltök, néha túl sokat is.Karantén idő alatt rengeteg időm felszabadult, így ismét nekiálltam játszani több féle játékkal is. RP "pályafutásom" 3-4 évre köthető vissza. Sok helyen megfordultam már, mindíg kissebb csapatban mentünk mindenhova. Mondhatom hogy maradandót alkottunk. Amint szétszóródott a kis társaságunk, átjöttem egyedül LV-re, aztán most jelentkezek ide.Igazából szerintem az RP tudásom megvan, mindig reális keretek között rpzek, illetve a kreatívságom is adott ahhoz, hogy PD-be RP-zzek. Megmondom az őszintét hogy "PD szűz" vagyok, kevés szerveren próbáltam ki, de hát próba cseresznye. Érdekel az RP meg a PD is úgyhogy megpróbálom. sokat nem veszíthetek.Szeretem ha jó a társaság, ha a srácok/lányok kapóak az RP-re és nem a sablon unalmas sorokat mormolják. Szerintem az RP arról szól, hogy minden soroddal színesítsd az adott szituációt, kreatívnak kell lenni. Én ezt meg tudnám valósítani.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: 3-4 éve.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: Fú, asszem 2 hónapja.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Ami IRL vagyok nagyjából.Tehát fiatal, tanulékony, érdeklődik a PD iránt, viszont nem veti meg a nőket, bulikat sem. A karakterem tisztelettudó lenne mindenkivel, viszont elég ravasz, sunyi is tudna lenni.A barátait megbecsüli, szereti, segít nekik.Maximalista lenne, viszont mivel afrót RP-zek, így nyílván nem tolerálná a rasszizmust.. Kb ennyi.A többit úgy is az IC hozza, hogy fog fejlődni a karakterem.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Keveset voltam PD-ben ott sem vittem túlzásba régen az RP-t. Most viszont eléggé érdekel, megfogott, így ezért szeretnék csatlakozni, hogy színesítsem az RP-t.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Nem.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Más autókkal közlekednek, mások a rendfokozatok, szituációtól függően mások az intézkedések, mások a törvények a büntetésekre, illetve ha jól tudom, amerika egyes államaiban jelen van még a halálbüntetés.Pár államban legális néhány könnyű drog. A rendőrök felszerelése is teljesen más itthon, mint amerikában, illetve az elfogási technikák, üldözések is eltérnek.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 
  • Imádom
Reactions: theycallmegabe

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
uj.png

Mr. Kejuan,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

Officer_III_Arthur_Pearce.png

Police Officer III Arthur Pearce
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
uj.png

Mr. Kejuan,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

Lt_Brendan_Clemons.png

Lieutenant Brendan Clemons
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: chefur
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.