Keith Nash r. Főtörzsőrmester jelentései [07.01 - 07.07]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lac

Fórum betyár
SzerverAdmin
v4
2021. 02. 14.
1 151
846
V4 karakter
Keith Nash
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Keith Nash
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-401
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Kian Nelson r. Őrmester
Roger Artur r. Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Scott Darius
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Skoda Octavia Mk - ELL-88
Körözést elrendelő neve:
[ - ]
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
[ - ]
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.01.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
[56 §] Rendőri utasítás megszegése
[54 §] Hatóság félrevezetése
[41 §] Rendőrrel szembeni tiszteletlenség(10x)
Az intézkedés részletes leírása:
ADAM-401-es egységben láttam el járőrszolgálatot Foster Valley térségében Artur, és Nelson r. Őrmester társaságában. Igazoltatás céljából állítottunk félre egy piros színű Skoda Octavia Mk-t. Artur r. Őrmester igazoltatta le a férfit, a neve Scott Darius volt. Scottnak lejárt a vezetői engedélye és a forgalmija is, ezért nem lett tovább engedve az igazoltatás végén. Tettünk egy kört, azonban az autó eltűnt. Még éppen megpillantottuk, hogy a lefoglaltak felé halad, ekkor sikeresen félreállítottuk. Kezét kérésünkre nem tette hátra, így kényszerítő eszközt kellett alkalmazni. Megbilincseltük, és elszállítottuk Tierra Robadába, az ottani kirendeltségünkre. Ott megkezdtük a kihallgatást, amit bemutatkozással kezdtünk. A jogai még útközben felsorolásra kerültek, ügyvédet szeretett volna fogadni, azonban nem volt bejelentve a NAV-nál. Scott az intézkedés során végig undorító stílusban nyilvánult meg, többször sértegetett bennünket. Elmondása szerint a helyszínről azért hajtott el, mert nem szerette volna akadályozni ezzel a forgalmat. Viszont végig az út szélén volt az autója, tehát ezzel nem akadályozta a forgalmat. Egyszer az előállítás során elővette a telefonját, hogy küldjön egy SMS-t. Elmondása szerint a barátjának küldte, későbbi állítása szerint az édesanyjának írt, ezzel félrevezetve minket. Az előállítás végén felsoroltam a vádakat, miszerint "Rendőri utasítás megszegése", "Hatóság félrevezetése", és "Rendőri utasítás megszegése" miatt kapott 145 letöltendő börtönbüntetést, és 176.800$-os bírságot. Az óvadékra kapott lehetőséget.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
176.800$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
145 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
[ - ]
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
[ - ]
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0$


Aláírás:
Keith Nash
lablec.png
 

Lac

Fórum betyár
SzerverAdmin
v4
2021. 02. 14.
1 151
846
V4 karakter
Keith Nash
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Keith Nash
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-401
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Roger Artur r. Őrmester
Kian Nelson r. Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Kasumi Yoshizawa
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Honda Civic ek9 - AD-GI-40
Körözést elrendelő neve:
Tio Canti r. Főtörzsőrmester
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.01.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
[56 §] Rendőri utasítás megszegése
Az intézkedés részletes leírása:
ADAM-401-es egységben láttam el járőrszolgálatot Angel Pine térségében Artur és Nelson r. Őrmesterek társaságában. Egy Honda Civicet kerestünk, melyet RUM miatt köröztek. A hal leadónál meg is pillantottuk a lila Honda Civicet mellette egy hölggyel, a tulajdonosával. Odasiettünk hozzá, és közöltük vele a körözést. Megkértük továbbá, hogy tegye hátra a kezeit. Ennek eleget tett, és beszállítottuk a Los Santosi kapitányságunkra. Ott az előállítást bemutatkozással kezdtük, majd a jogai felsorolásával folytattuk. Jogaival nem kívánt élni a hölgy. Ruházatát átnéztük, nem volt nála nem odaillő tárgy. Canti r. Főtörzsőrmestert nem tudtuk megkérdezni bővebben a körözésről hiszen nem volt elérhető, de kihallgatás közben kiderült, hogy tovább ment egy igazoltatás végén annak ellenére, hogy nem lett megengedve. Szóltunk neki, hogy legközelebb tegyen eleget a rendőri utasításnak, és ne menjen tovább. A kihallgatás végén felsorolásra került a vád, miszerint "Rendőri utasítás megszegése" miatt kap 45 nap letöltendő börtönbüntetést, és 20.800$-os bírságot. Az óvadékra megvolt a lehetősége.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
20.800$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
[ - ]
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
[ - ]
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0$


Aláírás:
Keith Nash
lablec.png
 

Lac

Fórum betyár
SzerverAdmin
v4
2021. 02. 14.
1 151
846
V4 karakter
Keith Nash
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Keith Nash
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
SIERRA-02
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
[ - ]



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
James D Josian
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
[ - ]
Körözést elrendelő neve:
[ - ]
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
[ - ]
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.02.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
[78 §] Cserbenhagyás
[41 §] Rendőrrel szembeni tiszteletlenség
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-02-es egységben láttam el járőrszolgálatot késő este Bayside térségében, amikor egy NNI-s egység közrendészeti egységet keresett sürgősségi rádión cserbenhagyás miatt. A szolgálati rádión érdeklődtem azért, hogy van-e elérhető Traffic egység a hívás végett. Mivel nem volt egység, válaszoltam nekik, és megindultam a koordinátára. A koordináta Los Santos és San Fierro közötti alagútból jött, ahol ott volt a nyomozó egység, és a cserbenhagyást okozó férfi is. Ott a nyomozóktól kaptam egy felvételt, hogy a férfi bekanyarodást követően nekik megy, utána pedig tovább hajt, ezzel cserbenhagyva őket. Miután a felvételt megtekintettem, megbilincseltem a férfit, majd a nyomozók segítségét kértem a beszállításban. A nyomozók beszállították nekem a Los Santosi kapitányságunkra, ahol megkezdtem a kihallgatást. Az előállítást bemutatkozással, kezdtem ügyvéddel szeretett volna élni, de nem volt bejelentve a NAV-nál. Ruházatát átnéztem, nem volt nála olyan tárgy, ami nem odaillő lett volna. Érdeklődtem arról, hogy miért hagyta cserben az NNI-s egységet. Elmondása szerint ő arról nem tehet, hogy satuzott, és nem kanyarodik az autója. Elmondtam neki továbbá a kihallgatás során, hogy legközelebb álljon meg, ezzel elkerülve a további problémákat. A végén elsoroltam a vádat, miszerint "Cserbenhagyás", és "Rendőrrel szembeni tiszteletlenség" miatt kapott 75 nap letöltendő börtönbüntetést, és 63.700$-os bírságot. Óvadékra volt lehetősége, a vezetői engedélyét nem tudtam bevonni, hiszen nem rendelkezett vele.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
63.700$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
75 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
[ - ]
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
[ - ]
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0$


Aláírás:
Keith Nash
lablec.png
 

Lac

Fórum betyár
SzerverAdmin
v4
2021. 02. 14.
1 151
846
V4 karakter
Keith Nash
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Keith Nash
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-401
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Kelly Hawkins r. Őrmester
Hudson Woldenberg r. Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Trevelyan Cyprian
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
[ - ]
Körözést elrendelő neve:
[ - ]
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
[ - ]
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.02.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
[52.3 §] Garázdaság - Köznyugalmat súlyosan megzavarva
[72.2 §] Rendbontás - Csoportosan
[41 §] Rendőrrel szembeni tiszteletlenség
Az intézkedés részletes leírása:
ADAM-401-es egységben láttam el járőrszolgálatot Los Santosban Hawkins és Woldenberg r. Őrmesterek társaságában, amikor érkezett egy megosztott koordináta Bluerryből a TEK-től, pontosabban Nordin Vezérőrnagytól, hogy szükség lenne egy rendőri egységre. Mi megindultunk a helyszínre, pár percen belül meg is érkeztünk. Amikor odaértünk azt láttuk, hogy többen ott állnak, valaki pedig baseball ütőt is fogott. Nordin Vezérőrnagy elmondása szerint dulakodás történt, rámutatott kettő személyre, akik balhéztak. Őket igazoltattuk a helyszínen, közben pedig elmondták, hogy a baleset miatt történt a dulakodás. A zálogház felvételit megtekintve az láható, hogy Cyprian egy hölgy felé szalad baseball ütővel, szerencsére nem sikerült megütnie, mivel pont elkerülte az ütést. Másik személy pedig Krisztofer, akkor fogta a kezében a baseball ütőt, mikor kiérkeztünk. Az igazoltatást követően megkértük őket, hogy tegyék hátra a kezüket, ennek valamelyikük eleget tett, valamelyikük pedig nem. Sikeresen megbilincseltük őket, és a Los Santosi kapitányságra szállítottuk őket. Nordin Vezérőrnagy segített elhozni a kollégát, hiszen már nem fértünk be ennyien a szolgálati autóba. Az előállítást bemutatkozással kezdtük, a jogaival tisztában voltak, nem kellett felsorolni, azokkal pedig nem éltek. Ruházatukat átnéztük a kettő személynek, nem találtunk náluk olyan tárgyat, ami nem egy cellába illő lett volna. Az előállítás során semmi konkrétat nem mondtak el nekünk, így hamar a végére értünk. A kihallgatás végén Cyprian "Garázdaság", "Rendbontás", és "Rendőrrel szembeni tiszteletlenség" miatt kapott 105 nap letöltendő börtönbüntetést, és 133.900$-os bírságot. Krisztofer pedig szintén "Garázdaság", "Rendbontás" miatt kapott 105 nap letöltendőt, és 75.400$-os bírságot. Az óvadék lehetősége számára is adott volt.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
133.900$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
105 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
[ - ]
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
[ - ]
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0$


Aláírás:
Keith Nash
lablec.png
 

Lac

Fórum betyár
SzerverAdmin
v4
2021. 02. 14.
1 151
846
V4 karakter
Keith Nash
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Keith Nash
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-401
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Kelly Hawkins r. Őrmester
Hudson Woldenberg r. Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Gaspar Krisztofer
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
[ - ]
Körözést elrendelő neve:
[ - ]
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
[ - ]
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.02.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
[52.3 §] Garázdaság - Köznyugalmat súlyosan megzavarva
[72.2 §] Rendbontás - Csoportosan
Az intézkedés részletes leírása:
ADAM-401-es egységben láttam el járőrszolgálatot Los Santosban Hawkins és Woldenberg r. Őrmesterek társaságában, amikor érkezett egy megosztott koordináta Bluerryből a TEK-től, pontosabban Nordin Vezérőrnagytól, hogy szükség lenne egy rendőri egységre. Mi megindultunk a helyszínre, pár percen belül meg is érkeztünk. Amikor odaértünk azt láttuk, hogy többen ott állnak, valaki pedig baseball ütőt is fogott. Nordin Vezérőrnagy elmondása szerint dulakodás történt, rámutatott kettő személyre, akik balhéztak. Őket igazoltattuk a helyszínen, közben pedig elmondták, hogy a baleset miatt történt a dulakodás. A zálogház felvételit megtekintve az láható, hogy Cyprian egy hölgy felé szalad baseball ütővel, szerencsére nem sikerült megütnie, mivel pont elkerülte az ütést. Másik személy pedig Krisztofer, akkor fogta a kezében a baseball ütőt, mikor kiérkeztünk. Az igazoltatást követően megkértük őket, hogy tegyék hátra a kezüket, ennek valamelyikük eleget tett, valamelyikük pedig nem. Sikeresen megbilincseltük őket, és a Los Santosi kapitányságra szállítottuk őket. Nordin Vezérőrnagy segített elhozni a kollégát, hiszen már nem fértünk be ennyien a szolgálati autóba. Az előállítást bemutatkozással kezdtük, a jogaival tisztában voltak, nem kellett felsorolni, azokkal pedig nem éltek. Ruházatukat átnéztük a kettő személynek, nem találtunk náluk olyan tárgyat, ami nem egy cellába illő lett volna. Az előállítás során semmi konkrétat nem mondtak el nekünk, így hamar a végére értünk. A kihallgatás végén Cyprian "Garázdaság", "Rendbontás", és "Rendőrrel szembeni tiszteletlenség" miatt kapott 105 nap letöltendő börtönbüntetést, és 133.900$-os bírságot. Krisztofer pedig szintén "Garázdaság", "Rendbontás" miatt kapott 105 nap letöltendőt, és 75.400$-os bírságot. Az óvadék lehetősége számára is adott volt.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
75.400$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
105 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
[ - ]
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
[ - ]
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0$


Aláírás:
Keith Nash
lablec.png
 
  • Tetszik
Reactions: FalleN.

Lac

Fórum betyár
SzerverAdmin
v4
2021. 02. 14.
1 151
846
V4 karakter
Keith Nash
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Keith Nash
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-401
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Ethan Fisher r. Őrmester
Hudson Woldenberg r. Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Orville Nelson
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
[ - ]
Körözést elrendelő neve:
[ - ]
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
[ - ]
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.02.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
[56 §] Rendőri utasítás megszegése
[41 §] Rendőrrel szembeni tiszteletlenség
Az intézkedés részletes leírása:
ADAM-401-es egységben láttam el járőrszolgálatot Angel Pine térségében Woldenberg és Fisher r. Őrmesterek társaságában. Egy piros színű Volkswagen Passat áthaladt a stop táblán, így azt igazoltatás alá vontuk. Fisher r. Őrmester ment igazoltatni. Mikor már ott tartott az intézkedés, hogy a csomagtartót átvizsgálás történt, az utasa kiszállt az autóból, hogy odabent túl meleg volt. Mi is kiszálltunk egyből hisz nem tudtuk szándékait, illetve többször kértük, hogy szálljon vissza. Ennek nem tett eleget, ezért letartóztattuk RUM miatt. Beültettük az autóba, majd megindultunk a Los Santosi kapitányságra előállítani. A kihallgatást bemutatkozással kezdtük, jogaival tisztában volt, élni nem élt velük. Ruházatát átnéztük, nem volt nála olyan tárgy, amit el kellett volna venni tőle. A férfi neve Nelson volt, azzal pedig nem nagyon volt tisztában, hogy miért volt gond, hogy kiszállt az autóból. Elmagyaráztam neki, hogy ha nem kap utasítást vagy bármit, hogy szálljon ki az autóból akkor azt nem teheti. Simán elővehetett volna egy fegyvert, és lelőhetett volna bennünket. A kihallgatás végén elsorolásra került a vád, miszerint "Rendőri utasítás megszegése", és "Rendőrrel szembeni tiszteletlenség" miatt kapott 45 nap letöltendő börtönbüntetést, és 32.500$-os bírságot. Az óvadékra megvolt a lehetősége.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
32.500$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
[ - ]
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
[ - ]
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0$


Aláírás:
Keith Nash
lablec.png
 

Lac

Fórum betyár
SzerverAdmin
v4
2021. 02. 14.
1 151
846
V4 karakter
Keith Nash
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Keith Nash
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-401
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Roger Artur r. Őrmester
Maximilian Schottenstein r. Őrmester
Owen Charles r. Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Ying Cheng
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Mercedes-Benz E-Class W212 Estate - MRS-E250
Körözést elrendelő neve:
[ - ]
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
[ - ]
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.03.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
[76.1 §] Okirattal visszaélés - Irat birtoklása
Az intézkedés részletes leírása:
ADAM-401-es egységben láttam el járőrszolgálatot Tierra Robadában Schottenstein, Artur, Charles r. Őrmesterek társaságában. Leigazoltattunk egy fehér színű Mercedes W212-t, melynek a rendszáma MRS-E250 volt. Az igazoltatást Artur r. Őrmester kezdeményezte, majd az igazoltatás közben odajött hozzám, hogy nem egyeznek az iratok a sofőrével. Akkor ott még okirathamisításnak tűnt az ügy, a férfi megbilincselésre került. Rádión hívtam egy egységet, hogy szükség lenne beszállítani egy férfit, mivel mi tele voltunk. Érkezett is egy egység a segítségünkre, akik beszállították a Tierra Robadai kirendeltségünkre. Az előállítást bemutatkozással kezdtük, jogaival tisztában volt, nem élt velük. Ruházatát átnéztük, nem volt nála nem odaillő tárgy. Elmondása szerint volt a városban egy barátja aki elköltözött, az iratait pedig neki adta emlékbe. Elmondtam azonban neki, hogyha emlékben adták neki, akkor tegye el valahova, és ne azzal igazolja magát. Az előállítás végén felsoroltam a vádat, miszerint "Okirattal való visszaélés" miatt kapott 45 nap letöltendő börtönbüntetést, és 19.200$-os bírságot. Együttműködésére való tekintettel, a bírságból enyhítettem 20%-ot. Óvadékra volt lehetősége.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
19.200$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
[ - ]
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
[ - ]
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0$


Aláírás:
Keith Nash
lablec.png
 

Lac

Fórum betyár
SzerverAdmin
v4
2021. 02. 14.
1 151
846
V4 karakter
Keith Nash
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Keith Nash
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-401
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Bachmayer Stolas r. Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Williem Wreto
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
BMW 7 series e38 - NIL-78
Körözést elrendelő neve:
[ - ]
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
[ - ]
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.04.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
[56 §] Rendőri utasítás megszegése
Az intézkedés részletes leírása:
ADAM-401-es egységben láttam el járőrszolgálatot San Fierroban Stolas r. Őrmesterrel, amikor a honvédség kért rendőri egységet a Tierra Robadai határhoz. Válaszoltam a rádión, és megindultunk a helyszínre. Pár perc elteltével oda is értünk. A honvéd elmondta nekünk, hogy a férfi aki szintén ott volt, akadályozza a forgalmat a határon, direkt nem engedi át az embereket. Szólt már neki háromszor de mivel nem tett eleget a kérésének, RUM-nak minősül. Megbilincseltük a férfit ezt követően, és beszállítottuk a Tierra Robadai kapitányságunkra. Ott a kihallgatást bemutatkozással kezdtük. A jogaival tisztában volt, élni nem kívánt velük. Ruházatát átnéztük, nem volt nála olyan tárgy, ami nem cellába illő lett volna. A férfi elmondása szerint mindenki el tudott menni mellette, csak egy személy volt, aki beszólt neki. A kihallgatás végén elsoroltam a vádat, miszerint "Rendőri utasítás megszegése" miatt kap 45 nap letöltendő börtönbüntetést, és 9.600$-os bírságot. Óvadékra volt lehetősége.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$9.600
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
[ - ]
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
[ - ]
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0$


Aláírás:
Keith Nash
lablec.png
 

Lac

Fórum betyár
SzerverAdmin
v4
2021. 02. 14.
1 151
846
V4 karakter
Keith Nash
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Keith Nash
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-401
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Bachmayer Stolas r. Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Yannick De Vries
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
BMW 3 series e46 - DE-FRIES
Körözést elrendelő neve:
[ - ]
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
[ - ]
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.05.04.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
[56 §] Rendőri utasítás megszegése
Az intézkedés részletes leírása:
ADAM-401-es egységben láttam el járőrszolgálatot Whetstone térségében Stolas r. Őrmester társaságában, amikor egy igazoltatás során driftelt mellettünk egy BMW M3. Éppen végzetünk az igazoltatással, így egyből félre is állítottam az autót. Én mentem igazoltatni, az iratokat kértem tőle, amiket oda is adott. Rendben voltak, mint ahogy a csomagtér is. Stolas említette az igazoltatás során, hogy legalább van 30 gondatlan vezetésű priusza az illetőnek. Én ezt megnéztem, és valóban volt egy pár. Ennek fényében engedélyt kértem arra a szolgálati rádión, hogy bevonhassam, sorozatos közúti kihágások indokkal. Erre Claybrooks Hadnagy megadta az engedélyt. Az igazoltatás végén tőlem is kapott egy 15.600$-os Gondatlan vezetés csekket, majd az igazoltatás végén nem engedtem tovább. Pár perc eltelt, ennek ellenére ő elindult az APMS telepjére. Egyből utána is mentünk, hogy félreállítsuk. Ennek eleget tett, majd engedélyeztük neki, hogy bevigye az autót a garázsba hiszen ott dolgozik. Mikor kijött, kértük tőle, hogy tegye hátra a kezeit. A kezeit hátratette, megbilincseltük, és beszállítottuk a Los Santosi kapitányságunkra. A kihallgatást bemutatkozással kezdtük, majd a jogai felsorolásával folytattuk. Ügyvédet szeretett volna kérni, azonban nem volt a városban. Ruházatát átnéztem, nem volt nála olyan tárgy, ami nem cellába illő lett volna. Az előállítás során elmondtam neki, hogy legközelebb hívjon vontatót, hogy tovább mehessen. Az is opció lett volna, ha jelzi, hogy a szerelőtelepre szeretne menni. Mi azzal nem voltunk tisztában, hogy oda szeretett volna menni. A kihallgatás végén felsoroltam a vádat, miszerint "Rendőri utasítás megszegése" miatt kapott 45 napot, és 20.800$-os bírságot.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$20.800
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
[ - ]
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
[ - ]
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0$


Aláírás:
Keith Nash
lablec.png
 

Lac

Fórum betyár
SzerverAdmin
v4
2021. 02. 14.
1 151
846
V4 karakter
Keith Nash
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Keith Nash
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-401
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Worton D Lambert r. Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Stefan Petro
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
[ - ]
Körözést elrendelő neve:
[ - ]
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
[ - ]
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.06.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
[85.1 §] Kábítószer birtoklás - Kis tétel (1-5 gramm / darab)
Az intézkedés részletes leírása:
Éppen a zálogház parkolójában tartózkodtunk, amikor odajött hozzánk egy férfi, és nem összefüggő dolgokat beszélt. Sejtettük, hogy valamilyen szer hatása alatt van, ezen kívül egy cigit is szívott amiről megállapítottuk, hogy füves cigaretta. Kértük tőle, hogy kezeit tegye hátra, azonban az állapotára való tekintettel ez nem ment neki. Megbilincseltük, beültettük az autóba, és elindultunk a Los Santosi kórházhoz. Ott egy mentőápoló adott neki egy injekciót, és sikeresen ellátta a szer hatása alatt lévő férfit pár perc alatt. Miután ellátta megbilincseltük, és beszállítottuk a Los Santosi kapitányságunkra. Ez idő alatt a férfi valamennyire kezdett magához térni. A kihallgatást bemutatkozással kezdtük, jogaival nem kívánt élni. A cigi eltulajdonítottuk tőle már a zálogház parkolójában. Elmondása szerint egy fekete ruhás alaktól vásárolta meg, mert jobban szerette volna érezni magát. Az előállítás végén felsoroltam a vádat, miszerint "Kábítószer birtoklás" miatt kapott 30 nap letöltendő börtönbüntetést, és 12.000$-os bírságot. Óvadékra volt lehetősége.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$12.000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
30 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Füves cigi (1db)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
image.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$4.000


Aláírás:
Keith Nash
lablec.png
 

Lac

Fórum betyár
SzerverAdmin
v4
2021. 02. 14.
1 151
846
V4 karakter
Keith Nash
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Keith Nash
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-401
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Jessica Velasquez r. Törzsőrmester
Lisa M Trent r. Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Dave Guerrini
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Audi RS4 Avant B8 - P-15797
Körözést elrendelő neve:
[ - ]
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
[ - ]
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.07.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
[56 §] Rendőri utasítás megszegése
Az intézkedés részletes leírása:
ADAM-401-es egységben láttam el járőrszolgálatot Baysideban Velasquez r. Törzsőrmester, és Trent r. Őrmester társaságában. Egy Audi RS4 feltartotta a forgalmat, így azt félreállítottam. Trent ment igazoltatni a férfit, de mivel nem volt forgalmi engedélye, nem mehetett tovább az autóval. Az igazoltatást követően megfigyeltük, hogy betartja-e az utasításainkat a férfi. Gyalog tett pár kört, hogy megnézze, elmentünk-e. Miután megbizonyosodott róla, hogy elmentünk, elindult fémes dénes fele. Szintén mi is megindultunk, mire odaértünk beparkolt a parkolóba. Ott megbilincseltük, és megindultunk a Tierra Robadai kapitányságra előállítani. Az előállítást bemutatkozással kezdtük, majd a jogai felsorolásával folytattuk. Dave az előállítás során többször sértegetett minket, nem megfelelő stílusban szólt hozzánk. Átnéztem a ruházatát, de nem volt nála olyan tárgy, amit el kellett volna venni tőle. Az előállítás végén felsorolta Velasquez r. Törzsőrmester a vádat, miszerint "Rendőri utasítás megszegése", és "Rendőrrel szembeni tiszteletlenség" miatt kapott 45 nap letöltendő börtönbüntetést, és 91.000$-os bírságot.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$91.000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
[ - ]
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
[ - ]
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0$


Aláírás:
Keith Nash
lablec.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.