Keith Nash - Jayden Keegan [Kroos]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lac

Fórum betyár
See Game Helpdesk
v4
2021. 02. 14.
1 040
591
V4 karakter
Keith Nash
LV karakter
Matteo M Wright
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Keith Nash


Panaszra tett személy InGame neve:
Jayden Keegan


Panasz oka, leírása, kifejtése:
NonRP


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://streamable.com/7b3gzc


Megjegyzés:
Véleményem szerint teljesen irreális így lemenni egy hegyről, kanyarokban driftelni.
 

Feka_Dave.

Újonc
Támogató
2022. 09. 23.
68
41
17
Környebánya
V4 karakter
Jayden Keegan
LV karakter
Tristen Cordell
Hali!

Úgy gondolom, hogy teljesen az én dolgom, hogy kielőzlek-e, avagy sem.

Videóban nem látható rendesen, de mikor is kielőztelek és te hátra fordultál akkor én abban a pillanatban neki csapódtam a "kerítésnek", aminek köszönhetően kitört a jobb első kerekem... Ráadásul téligumi volt rajta, ami megnehezítette a dolgomat, mivel drift autó.

(Szerelő vagyok, mielőtt felmentem Chilliard-ra, megnéztem a gumikat ami 40% volt, ekkor már szinte csak csúszik az autó.)

Próbáltam jobbra kormányozni, ami a videón is látszik, több kevesebb sikerrel..

Mikor leestem a hegyről, vagy is inkább a felénél tartottam neki csapódtam még egy kerítésnek, aminek köszönhetően meghaltam. Ekkor felcsesztem magam, mivel nem így akartam és kiléptem.

Nem hiszem, hogy nekem akkora buli lenne, hogy meghalok, és totálkárra törjem az autómat..., csak azért mert másnak ez vicces, vagy úgy gondolja. Mivel nincs sok pénzem, és nekem sem a fán terem, nem így terveztem, egyszerűen csak leakartam vágni a kanyart.



Ennyi, várom a bírálatot. (UI: Nincs erről nekem semmiféle felvételem, mivel nem így terveztem, leakartam jutni, majd vissza menni szerelni.)
 

aKroos

Barangoló
SzerverAdmin
v4
2020. 09. 30.
96
152
V4 karakter
Dean West
Abban igazad van, hogy a te dolgod, hogy megelőzöd vagy sem. Viszont a te felelősséged az, hogy ne csússzon ki az irányítás a kezeid közül. Azért is te felelsz, hogy milyen állapotú autóval közlekedsz. Nem értem, ha tudod hogy nincs olyan állapotban az autód, hogy ne veszítsd el az irányítását akkor minek driftelsz, és előzöl? Ne vágd le a kanyart, ott az út menj végig rajta és nem csúszol le. Egyértelműen felelőtlenség volt amit csináltál, nem hiszem hogy számított volna az a pár másodperc, hogy hamarabb leérj. Tekintve arra, hogy nem volt még NonRP jailed 150 percet kapsz rá.
Jogos a panasz, zárom helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.