Keep jelentkezése, Globális Moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Keep.

Az év TeamSpeak 3 moderátora 2021-ben.
2020. 03. 11.
543
1 141
V4 karakter
Yern Sclair
LV karakter
Rahmi Baykarak

Keep jelentkezése, Globális Moderátornak.


« Előző fórum neveim »

A fórumot "ValdiV3"-ként kezdtem el használni, ami egy becenév és a szerver ahol játszottam.

Változott az IG nevem, úgygondoltam, fórumon is leváltom TimothyV3-ra, így többen ismertek.

Ezek után használtam volna a "Keep" nevet, de mivel ez használt volt, így KeepMe-re váltottam, ami egy ősrégi mc szerveren volt a nevem.

V3 admin lettem, Keep néven, így Borisz átírta a nevem "Keep."-re.

« Mióta játszok a szerveren? »

A szerverre, 2021.08.28.-án regisztráltam, fórumon is ekkor lettem aktív, amikor jelentkeztem a Rendőrség köreibe.

Azóta vagyok tagja a szervernek, fórumon és IG egyaránt.


« Mióta használom a fórumot? »

A fórumot lényegében a koronavírus megjelenése előtt kezdtem el használni, vagyis 2020.03.11.-én,

a V2 fórum aktív használata, pedig a Rendőrséghez megírt lapomtól kezdődött.


« Naponta mennyi időt töltök el, a fórumon? »

Naponta, körülbelül négy órát töltök el, de ez nagyban változik, az aznapi rutinomtól.


« Miért válasszatok engem? »

Terhelhetőnek, precíznek, könnyen tanulékonynak vallom magam.​

Fórumon a moderátori panelt használtam már, még V3 adminként, ez sem áll messze tőlem így.​


« Miért szeretnék a csapatba tartozni? »

TeamSpeak moderátor, Admin is voltam már, SGH számtalanszor, egyedül ez a pozíció maradt ki.​

Szeretném megtapasztalni mit nyújt ez a tevékenységkör valamint milyen a MOD közösség.​


« Milyen módon tudnám segíteni, a kezdő fórumozókat? »

A fórum szabályzat részleges átbeszélése, főleg azt amit nem ért.

Általános hibákra, BB kód kitöltésben.

Ezek után, a legfontosabb dolgokra áttérnék, Fő/Szuperadmin segítségkérés,

Panaszkönyv, Unban kérelem, Frakció alfórumokra vezetném át a beszélgetést.


« Ismerettségem. »

Alax illetve Pexyvel beszéltem egy ideig sokat,​

több frakcióban is voltam, ahol ők is megtalálhatóak.​


« Mutassam be magam: »

Hamarosan 19 éves vagyok, Boldinak / Keepnek ismernek a legtöbben.​

Keszthely mellett élek egy kisebb faluban, jelenleg hallgató vagyok, a Magyar Agrár- és Élettudományi egyetemen.​

Mezőgazdasági mérnök "leszek, ha nagy leszek", márha elvégzem.​

Suli mellett melózok, közel másfél éve dolgozom már, színpadtechnikában. Több híresebb névvel is dolgoztam együtt, mint​

Beton Hofi, Korda Gyuriék, Manuel. (Lehet valakinek nem tetszik, van, hogy nekem se, de pénzből élünk)​



Kérdések.



« Moderátor értékelés »

Viszonylag fontosnak tartom, mivel így lehet megtudni, ki milyen hibákat vétett a "munkája" során.

Emellett pozitívan is értékelhetnek, amivel pedig nincs meg az az érzés, hogy nem törődnek vele.


« Legjobb barátom megszegi a szabályzatot »

Alapvetően nem vagyok híve a felköpködésnek, vamzerkedésnek, így elmondanám neki, mivel járhat, ha​

nem közli egy vezetőségi személlyel az elhibázott döntését. Ezzel talán "jó útra" téríthetem.​


« Mi is a feladata a Globális Moderátornak? »

Mint Globális Moderátor, rendben tartják a fórumot.

Tág a meghatározás, ezért kicsit felboncolom a témát. Rendet tartanak, hogy bizonyos topic alatt ne vesszenek össze a felhasználok.

Az elavult témákat, lezárja, áthelyezi a megfelelő helyre. A felhasználókra érkezett panasz elbírálása, "Jelentett" témák átnézése.

Amennyiben valaki nem tölti ki a "Karakter név" opciót, ebben segít, leveszi a kitiltást, miután rendezte a felhasználó a nevét.

Betartatják a szabályzatot, segítenek az újonc fórumhasználóknak, átbeszélik a hibákat.

Ha valaki nem tölti ki megfelelően a téma címét, Moderátorok rendezik ezeket.

 
Utoljára szerkesztve:

MaxX

Lelkes fórumhasználó
2019. 06. 06.
379
248
V4 karakter
Aaron Hristov
V2 karakter
Aaron Marquis
Csáó.
Több mint 1 éve ismerlek már, és úgy gondolom, hogy képes lennél ezt a feladatot ellátni. Amibe belevágsz, azt nem hagyod abba és komolyan veszed.
Sok sikert kivánok neked.
 
  • Imádom
Reactions: Keep.

Hohesz

Pötyögtető
See Game Helpdesk
v2
2019. 01. 29.
408
314
19
Moszkva tér
open.spotify.com
V4 karakter
𝚍𝚊𝚒𝚐𝚘.𝚑𝚊𝚌𝚑𝚒𝚖𝚞𝚛𝚊🇯🇵
V2 karakter
𝚕𝚘𝚗𝚣𝚘.𝚐.𝚑𝚊𝚢𝚎𝚜🇺🇸
Immáron több, mint két éve mondhatom el magamról, hogy ismerlek, gond nélkül helytállnál globális moderátorként. Szép és igényes lap lett, ahogy megszoktuk tőled. Sok sikert! 👣
 
  • Imádom
Reactions: Keep.

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 343
820
21
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Sajnos nem tudunk neked lehetőséget adni, készültek erősebb lapok, próbáld meg legközelebb!
Elutasítva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.