Kee Noch ---> Malloy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

WC

Nevet és titulust szeretnék
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
574
1 108
Budapest
V4 karakter
William F Brasco
LV karakter
William F Brasco
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Kee Noch >

Panaszolt fél admin neve:
< Malloy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Tiszteltem az egybegyülteknek, szóval a mai nap folyamán történt egy olyan esemény, hogy haladtam a trabantommal a déli határnál, majd 2 navos úr név szerint: Cole Sawyer illetve Wilson Andras igazoltatni kezdtek engem, elkezdődött az RP, az egyik úr felnyitotta a csomagtartót majd elkezdett benne kutakodni gondolom eü után vagy hasonló, e közben a mássik kollega iratokat kért tőlem, nekem erre a válaszom valami olyasmi volt, hogy máris elővesz, majd a kocsihoz mentem és elkezdtem rpzni, hogy benyúlok a kesztyűtartóba. Itt jött az a pont, hogy előkaptam egy tec9-es fegyvert (Természetesen ezt megfelelően lerpzve) az egyik kollegát sikerült lelőnöm, viszont utána a másik úr lelőtt engem. Ez után következtt egy 10 perc amíg a navos urak kihívták Malloy-t, ugye Malloy kérdezte, hogy volt-e nyomós indokom az ölésre, erre én csak annyit mondtam, hogy valószínűleg jött volna utána a motozás és elöbb akartam megfékezni az egész. Mivel irataim sem voltak bevallom mint kezdő ticketet sem akartam kapni igazán. Mivel Malloy ezt nem találta elegendő indoknak ezért azt mondta, hogy akkor a szankciót kapom. A szankció pedig nem más mint 300 perc adminjail lett, ami szerintem irreális, majd ez után ráírtam pm formájában Malloyra, hogy megérdeklődjem pontosan egy DM-re ami szerintem nem kifejezttem súlyos, az miért 300 perc. Nem tagadom írtam legalább 4 pm-et, ha nem többet, de Malloynak erre csak az volt a válasza, hogy felseleges pm-eket hanyagoljuk. Majd a következő pm-em után kikickelt a szerverről. Rendben bevallom, hogy hibáztam nem kellett volna egyből fegyvert rántanom, de szerintem ez a 300 perc nem túl reális büntetés. >

Bizonyítékok:

[2019-07-27 16:09:14] [Output] : [AdminJail]: Malloy bebörtönözte Kee Noch-t 300 percre.
[2019-07-27 16:09:14] [Output] : [AdminJail]: Indok: DM
Ha esetleg az ügy bírálásához több bizonyítékra van szükség kérésre az adott FA/SA-nak privátban bármilyen logot illetve ami szükséges tudok csatolni.


Megjegyzés:
< Előre is köszönöm. >



 

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
Nos,nem is tudom most miben van az elakadásod...Lelőtted Wilson Andras-t illetve a társát is megsebesítetted,holott nem volt semmilyen nyomós indokod rá.Mint ahogy ők is írták nem motoznak csak úgy...Erre te fogod és lelövöd őket.300 perc jailt kaptál ez utánn,amibe nemtudom miért vagy belekötve,mivel DM-re ennyi jár.Majd elkezdtél pmelni,holott páran voltunk fent,kegyetlen sok pm-em is volt.Példa kedvéért,hogy mit is írtál:[2019-07-27 16:09:18] [Output] : [Fogadott PM]: Kee Noch (148): 300? / [2019-07-27 16:09:23] [Output] : [Fogadott PM]: Kee Noch (148): XDDDDDDDDDDDD / [2019-07-27 16:09:48] [Output] : [Fogadott PM]: Kee Noch (148): Semmit nem lehet csinálni, élni nem lehet rendőrök miatt .Majd küldtél még pmeket.Ez utánn kaptad a kicket.Nem értem mi a gondod most ezzel...Ha kell FA/SA-nak küldhetem a többit is hogy mit írt.Felőlem bírálható!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.