kbazsy - Morthy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kbazsy

fashion bitch
2019. 01. 10.
559
2 868
V4 karakter
gwenaelnoir
LV karakter
eeliselortie
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
kbazsy


Panaszra tett moderátor neve:
Morthy


Panasz oka:
Más játékos kifigurázása fórum profilképpel.


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
https://postimg.cc/0zmYDP7K


Egyéb megjegyzés:
Tegnapi nap folyamán történt egy ügy, amelyben összetűzésbe keveredtünk Morthyval. Mi részünkről az ügyet lezártuk, csak Morthy humorosnak gondolta másnap még beállítani ezt profilképnek. Ha kell a teljes storyt is eltudom mesélni, amelyből kialakult ez a humoros profilkép.
 

Morthy

see you in reality
2019. 01. 10.
1 413
1 205
22
V4 karakter
Pedro R Moore
LV karakter
Pedro R Moore
Szia!
Az hogy magamat, a profilomat teszem a vicc tárgyává az nem tudom miért zavar téged és miért figurázna ki bárki mást rajtam kivül.
Akár van bármi nemű köze is a tegnapi ügyhöz akár nincs.

A panaszkönyv létrejöttét pedig egyáltalán nem értem, hiszen TeamSpeak-en elmondta már a véleményét az egyik Fő Globális Moderátor.
Ezt pedig szintén @Ölembé vagy @Zane fogja birálni. Így nem értem mit vársz ettől a panaszkönyvtől.

De várom a birálatot!
 

kbazsy

fashion bitch
2019. 01. 10.
559
2 868
V4 karakter
gwenaelnoir
LV karakter
eeliselortie
Akár elmondta akár sem, nem fogom abbahagyni az egészet, hogy te a tegnapi ügyet vicc tárgyává teszed. Ennyi erővel mostantól Rick Sanchez is lehetnék fórumon. Tudtommal a fórumon egy szabályzat is leírja, hogy tilos másokat kifigurázni profilképpel is.

Megj: Te a tegnapi ügyet teljesen semmisnek veszed? Mi megkaptuk a szankciókat nem kóstoltunk téged. Úgy látom ez újra arra megy ki, hogy valami szépet odaírjak a profilodra te pedig banolhass. Egyszóval mégegy rakással ráteszel és szítod a tüzet, feszültséget keltesz.
 
Utoljára szerkesztve:

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 137
6 473
19
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫
Szia. Mivel nekem is közöm van az ügyhöz merem azt feltételezni, hogy hozzászólhatok a panaszkönyvhöz. Szerintem globális moderátorként a feladatod egy megfelelő példa mutatása lenne a fórum felhasználók számára. Ehelyett te olyan képet állítasz be magadnak profilképnek, amivel egyértelműen más kárán(itt nem arra gondolok, hogy nekem mekkora károm keletkezett volna abból, ami történt pár napja). Egyszerűen szerintem semmi értelme nem volt részedről folytatni a feszültségkeltést, hisz ezt te is jól tudod, hogy ezzel a profilképpel mást nem szerettél volna elérni azon kívül, hogy minket idegesíts.
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 012
5 508
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
Beleálltatok Morthyba egy messenger csoportban, mert nem támogatta a jelentkezéseteket, és nem akar veletek egy csapatban dolgozni. Ezek után jön a felé irányuló patkány, és bohóc emojizás… nem gondoljátok, hogy ez gáz?

Morthy a profilképével nem szegett szabályt, bár nem értem miért kell folytatni egymás hergelését..

Pauloval egyeztetve megtudtam, hogy a moderátorotok is a stílusotok miatt lett elvéve.
Kicsit gondolkozzatok el a történteken..

Panasz jogtalan.

Max válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.