Kaysen G Ross jelentkezése a Fix&Drive

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lotta

Újonc
2022. 01. 17.
14
12
V4 karakter
Tarek Iqbal
V2 karakter
Kaysen G Ross
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Taki vagy Alex, 16éves vagyok.~


[S3IZE=5]Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?[/SIZE]
~2-3éve 18292~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen! ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 4-5órát,természetesen tudom. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Sziasztok! Taki vagy Alexnek szoktak szólítani, 16éves vagyok ugyebár. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyében élek. Informatikusnak tanulok 9évemet járom, itt tanulok Borsod-Abaúj-Zemplén Megyében. Van egy 7éves Macskám akit nagyon szeretek és nagyon sokat szoktam vele időt tölteni. Sokat szoktam a barátaimmal találkozni/beszélgetni. Sokat szoktam lenni a gép előtt és játszani a haverokkal. Céljaim közé tartozik hogy majd Rendszergazda legyek egy Magyar vagy Külföldi cégnél. A barátaimmal sokszor szoktunk sorozatokat nézni mint pl: The Walking Dead.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Kaysen G Ross ~


Születési helye, ideje:
~ San Fierro Medical Center, 1991/02/15 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi, Autószerelői szakma ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretnék egy jó csapatba tartozni, egy olyan helyre ahol összetartanak az emberek és egy olyan hely mint ha a családoddal lennél. Szeretnék egy jól megfizető állást szerezni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~
Neve: Kaysen G Ross
Született: 1991/02/15
Születési hely: San Fierro, Medical Center
Tanulmányai:
Automotive Mechanic School & Technican Training
London Primary School
Elvégzett szakok:
Gépjármű-mechatronikai technikus szakma
Kereskedelmi értékesítő szakma
Tapasztalat:
Los Santos Mechanic Shop
Nyelvismeret:
Angol
Magyar
Német
Magamról:
Kaysen G Ross a nevem, huszonkilenc éves vagyok. 1996. június 5.-én születtem Los Santosban. Négy nagyobb testvérem van, szülétésem után sok probléma feljött, hiszen a négy testvérem mellett születtem ötödiknek. Sok pénzt kellett költeni a ruháimra, illetve a különböző ellátásaimra, amik nem voltak olcsó mulatságok. Apám évről-évre váltogatta a munkahelyeit, ameddig egyszer meg nem találta az anyagilag, és időbeosztásilag is megfelelőt, Autószerelőként helyezkedett el Los Santosban. Innen inspirálódott az, hogy én is szeretném az ő útját folytatni. Az általános iskola kezdetekor sok minden megváltozott, az új közösség miatt másképp viszonyultam az emberekhez, új volt ez az egész tanulás, hamar telt az idő, így hamarosan ott jártunk, hogy elkell döntenem hogy hol szeretném folytatni a jövőmet. A családomból mindenki azt vágta hozzám, hogy ez a lehetőség ajándék, az életem még most kezdődik, most kell eldöntenem hogy mi leszek. Nyílván az édesapám keresete, illetve érdeklődési köröm miatt én is az autószerelés mellett döntöttem. Az általános iskola végén elterveztem, hogy melyik iskolába fogok továbbmenni. A jegyeim nem engedték meg azt, hogy a legjobb iskolát válasszam, így egy középszintű iskola mellett kellett döntenem. Az első évek nehezen mentek, nem voltam beilleszkedő típus, de sikeresen túlvészeltem azt az évet, és sikerült beilleszkedtem, sikeresen folytatódtak az éveim / jegyeim. Elvégeztem két szakot, illetve munkahelyem is volt eddig, amit feltüntettem már feljebb. Egyedül élek Los Santosban, a barátaimmal. A munka miatt jöttem ide, de sajnos hamar véget ért ez, csődbe ment a cég. Barátságos vagyok, illetve segítőkész. A munkaterhelésem elég magas, ezáltal többet tudok dolgozni egy átlag embernél.
~


Aláírás:
Kaysen G Ross
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: marciiv3

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2022.12.30.) 11:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.