Elfogadva Kayne Lowry-- SMOD

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szilikee0313

Újonc
2020. 05. 29.
5
7
V4 karakter
Kayne Lowry
LV karakter
James Roth
V2 karakter
Cornell Cortez
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Szili ~

A ban időpontja:
~ 2019.12. ~

A ban időtartama:
~ Örök ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ Leopárd ~

A ban oka:
~ Hangtorzító használata, fenyegetőzés ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ azért szeretném az unbant ts-re mert szeretnék a régi haverokkal dumálni, és jelenpillanatban váróm a szerverre is az ub-mat, és ha ugy alakul szeretnék tudni beszélni Borisszal ha felhiv ts-re. ~

Megjegyzés:
~ A banom okát akkor se nagyon értettem, mert saját szobámban használtam a hangtorzítót, a fenyegetés viszont jogos ha emlékezetem nem csal, de az is csak annyi volt, hogy "szolok egy SMOD-nak hogy milyen hangszínen beszélsz velem" ő ezt fenyegetőzésnek vette mivel ö is beszélt velem egy stílusba én se voltam a legfegyelmezettebb, hisz akkor vették el az adminom és akkor raktak ki a szerveról is, igy nem a legjobb paszban voltam. mindegy is a lényeg a lényeg sajnálóm hogy ilyet tettem, hasonló még csak elő se fog fordulni. ~

 

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 908
V4 karakter
Paulo Trevisan
Szia!

Mi történt pontosan? A megjegyzés kicsit zavaros számomra.
 
  • Tetszik
Reactions: Trevon

Szilikee0313

Újonc
2020. 05. 29.
5
7
V4 karakter
Kayne Lowry
LV karakter
James Roth
V2 karakter
Cornell Cortez
Szia, röviden tömören annyi hogy én a szobámba voltam haverokkal, és akkor hülyültünk nekem bevolt nyomva a hangtorzito, és már nem emlékszem miért jött be a szóbába de, valamit mondott akkor , de nem megfelelő hangnembe, és erre mondtam neki hogy szolok SMOD-nak hogy hogyan engedheti ezt meg magának. Ö erre felment hozzá mielött én mentem volna és kibbanolt. Mert hogy hangtorzitoztam és mondtam hogy szolok a felettesének. Sajnálatos módon nekem is nagyon ködös a szituácio hisz majdnem 3 éve történt ez. igy csak annyit tudok elmondani amire még nagyjából emlékszem. Számomre is kicsit zavaros ez az egész neharagudj hogy ilyen össze visszaság amit irtam, de tényleg nem nagyon emlékszem.
 

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 908
V4 karakter
Paulo Trevisan
Rendben, kapsz egy esélyt. Legközelebb ne forduljon elő ilyen.

Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.