Kaylee Brooks jelentkezési lapja a Fix & Drive Mechanic Shop-hoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Balint5768

Újonc
2023. 12. 09.
4
5
V4 karakter
Kaylee Brooks

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 16 éves vagyok. ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ MTA-n ez lesz a negyedik hónapja, amióta játszom. GTA V RP szervereken 2020 óta tevékenykedem. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2023 karácsonyán kezdtem játszani és 27.000+ percnél járok. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Naponta 3 - 4 órát. Igen, tudnám teljesíteni a leírt dolgokat.~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Eddig a North Side Mob illegális frakcióban voltam csak és 3 hónapot töltöttem el a frakció tagjaként. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincsen ismeretségem. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ GTA V RP szervereken eléggé sokáig voltam szerelő frakciókban, ezáltal szereztem tapasztalatot és megtetszett maga az autószerelés világa. Szeretném itt is kipróbálni milyen egy autót szerelni és egy jó közösségbe szeretnék csatlakozni. Alapvetően autószerelői szakmára akartam indulni, de az bizonyos okok miatt nem valósulhatott meg, de idővel azt is el szeretném végezni, addig pedig játékokban kamatoztatnám a gépjárművekről való tudásomat. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Rendelkezem a felsorolt dolgokkal. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Kaylee Brooks ~


Születési helye, ideje:
~ Utah, Salt Lake City, 2001.08.08 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Naomi Pierce ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Nem rendelkezek állandó lakcímmel. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Szakgimnázium ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Rendelkezem érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Nagyon szeretem az autókat és a szerelésüket, gyerekkorom óta érdeklődöm irántuk. Szeretném végre egy ilyen nagy cégnél, mint a Fix & Drive Mechanic Shop-nál elkezdeni a pályafutásomat. Szeretnék egy összetartó szerelő csapat tagja lenni és úgy érzem, hogy a Fix & Drive megfelelő lenne ennek. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Minimális, cégnél még nem dolgoztam. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Maximalista vagyok, ezért a feladataimat igyekszem a legprecízebben és a legelhivatottabban teljesíteni. Terhelhető vagyok, gyorsan tanulok, tudok csapatban és önállóan is dolgozni. A maximalistaságom végett megbízható vagyok. Jók az emberekkel való kommunikációs és probléma megoldó készségeim. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
~ Név: Kaylee Brooks
Születési hely, idő: Utah, Salt Lake City, 2001.08.08
Elérhetőségi adatok:
Telefonszám: +38-76-402-2983
Email: kaylee08brooks@seemail.com
Képesítések: gépjármű mechatronikus, autóvillamossági szerelő technikus
Nyelvtudás: Angol, magyar
Rólam pár mondatban: Elhivatott, maximalista személyiség vagyok, aki él-hal az autókért. Kitartó és terhelhető vagyok. A maximalista személyiségem révén precíz vagyok, emellett gyorsan tanulok, képes és motivált vagyok az önfejlesztésre a szakmám terén. Ügyfélcentrikus vagyok és jók a kommunikációs, probléma megoldó készségeim.
Aláírás: Kaylee Brooks ~
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: csibee és Dió1233

Panti

Kivételes tehetség
Támogató
2019. 01. 10.
2 075
1 110
22
Budapest XXII. Kerület
V4 karakter
Andrew P Eastman
LV karakter
Andrew Pablo
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Andrew P Eastman
Fix & Drive Mechanic Shop - Ügyvezető-Igazgató

Aláírás:
Andrew P Eastman
 
  • Imádom
Reactions: Balint5768
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.