Kayetan R Kayser jelentkezése az SCCS-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Doszi

Barangoló
2019. 01. 10.
118
88
V4 karakter
Tygo Van Berg
LV karakter
Vasziljev Alexej
V2 karakter
Kayetan R Kayser
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Kayetan R Kayser
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 164648 játszott percem van jelenleg.
IC SZINT: 57

KOROD: 18 éves vagyok.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/Y2ciRkj

EDDIGI FRAKCIÓID: Krasnaya Organized Bratva (Leader), Országos Mentőszolgálat (Leader), SCCS, Fix&Drive, PD, TEK, NNI, Mara, Honvédség. (Elsőre így soknak tűnhet, de mivel 2016-ban regisztráltam így érthető)
TÁVOZÁSAID OKA: Huzamosabb ideig voltam mindegyik frakcióban pár kivétellel, így változásra volt szükségem.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: 2019 Decemberében voltam utoljára, vontatós rangon.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Vasziljev Alexej és aközben volt egy név váltásom Kayetan R Kayser-re.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Mint fentebb említettem változásra volt szükségem, illetve közre játszott akkor az időhiány az iskola miatt.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra általában
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4-5 óra.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Természetesen rendelkezem.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Rendelkezem mindkettővel.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Ákosnak hívnak, 18 éves vagyok egy határ melletti kisfaluból származom. Szabadidőmben sportolok (Foci) és játszok. Jelenleg végzős évfolyamba vagyok, ahol közgazdaságot tanulok. Referenciáim közé tudom sorolni: 2016 óta tevékenykedek a SEE szervereken, nagy tapasztalattal rendelkezem, mind a szerver ismeretről mind az emberekről. V2-n értem el komolyabb sikereket ahol sikerült vezetnem 2 remek frakciót is ahol úgy érzem remek munkát építettem fel. Admin pozíciót is betöltöttem a szerveren, 3-mas adminig jutottam ahol sajnos egy számítógép elromlása miatt kellett leadnom (Doszi volt az admin nevem). Pozitív tulajdonságom: Csapatmunkában remek vagyok, megértem az embereket, illetve amit megígérek és elvállalok mindig 100%-ban probálom teljesíteni. Negatív tulajdonságom: Kissé türelmetlen vagyok, illetve feltudom kapni a vizet (indokolt esetben).

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Úgy érzem, hogy a nagy tapasztalatommal és az elszántságommal érdemben tudnám segíteni a frakció munkáját. Voltam már többször is a frakcióban és mindig a maximálisat kihoztam a dolgokból. Úgy érzem hogy a csapatépítő és csapatban való műkődésem is remek.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

Balage-val beszéltem küldtem neki bizonyítékot is, hogy voltam frakcióban de mondta, hogy azért írjak egy lapot. Köszönöm, hogy elolvasta a bíráló személy.​
 
  • Tetszik
Reactions: 665_jozsi és krts

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.11.29.20:00
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.