Kayden Reed r. Törzszászlós Jelentései [06.17 - 06.23]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Noel.

Szeretem a 🍒-t.
2019. 05. 18.
439
1 059
V4 karakter
Kayden Reed
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Kayden Reed
Rendfokozat:
r. Törzszászlós [1236]
Egység főkódja és egységszáma:
DELTA-5
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
[ - ]

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Ryan D Mathson
image.png

image.png

Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Audi A8 D4 - AB-CI-87
Körözést elrendelő neve:
[ - ]
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
[ - ]
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.21.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás [CSH]
Az intézkedés részletes leírása:
A mai napon (2024.06.21.) járőrszolgálatot folytattam a METRO alosztályhoz tartózó Audi RS6 Avant C7 szolgálati gépjárművel. Az egységemnek a DELTA-5 az egységszáma. A nap csendesnek mondható volt, kevés körözött bűnöző/személygépjármű szelte See City utcáit. Egyszer Palominó felé vettem az irányt, amikor magam előtt láttam egy Audi A8 D4 (Rendszáma: AB-CI-87, Tulajdonosa: Ryan D Mathson) típusú személygépjárművet amely felett a sofőrje (Ryan D Mathson) teljes mértékben elvesztette irányítását.

Az Audi A8 D4 teljes mértékben felém tartott, a sofőrje nem volt képes visszanyerni a személygépjárműve után az irányítást. Akkora sebességgel érkezett felém, hogy a másodperc tört része alatt tudtam, hogy az ütközés kikerülhetetlen és akár végzetes is lehet.
Pislogtam egyet és a következő pillanatban az Audi A8 D4 (Rendszáma: AB-CI-87) frontálisan belém csapódott. Egy pár másodpercre az eszméletemet is elvesztettem. A baleset helyszínén nem tartózkodott más civil. Mire összeszedtem magamat, addigra arra lettem figyelmes, hogy az Audi A8 D4 megpróbál elhajtani a helyszínről. Szerencsére hamar észbe kaptam és ezért rögtön utána tudtam eredni. Nagyjából 10-15 másodpercet vett igénybe az utólérése. Levillogtam és szóltam neki megaphonen keresztül, hogy álljon félre. Nagy nehezen, de eleget is tett a kérésemnek és félreállt.

Ezután kiszállítottam a személygépjárművéből Ryan D Mathson-t és tájékoztattam arról, hogy a büntetői törvénykönyv 78.-ik paragrafusa alapján cserbenhagyott engem amiért be kell vigyem a Los Santosi kapitányságra ahol kihallgatom és előállítom. Ryan D Mathson ekkor próbált magyarázkodni, hogy Ő nem akart cserbenhagyni, csak segítségért sietett és hogy nagyon sajnálja. Természetesen nem hittem neki, ezért bilincset tettem a kezére és beszállítottam a szolgálati gépjárművem hátsó ülésére és meg is indultunk a Los Santosi rendőrkapitányságra. Percekkel később meg is érkeztünk és rögtön nekikezdtem a kihallgatásnak. A kihallgatás során Ryan D Mathson nem tudott értelmes választ adni a tetteire, mentegetőzni próbált. Semmi érdemlegeset nem tudott mondani az egész kihallgatáson. Tájékoztattam arról, hogy a vezetői engedélyét be fogom vonni és hogy óvadékra lesz lehetősége. Ezután a cellákhoz kísértem, ahol sikeresen megtörtént a rabosítás.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
1$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
75 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
[ - ]
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
image.png


((Azért 1$ pénzbírság mert kevés volt a szintje.))

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0.000$

Aláírás:
Kayden Reed
lablec.png
 

Fede

Fórum Császár
2019. 07. 29.
1 675
4 487
V4 karakter
Greta Held
LV karakter
Hailey Webbs
Jelentését rendben találtuk, szép munka ismét.
 
  • Tetszik
Reactions: sunyem
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.