Kayden Reed r. főtörzszászlós jelentései [09.23 - 09.29]

Noel.

Szeretem a 🍒-t.
2019. 05. 18.
440
1 059
V4 karakter
Kayden Reed
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Kayden Reed
Rendfokozat:
r. Főtörzszászlós [1236]
Egység főkódja és egységszáma:
DELTA-2
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
[ - ]

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Morgan White
image.png

image.png

image.png

Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Volkswagen Passat B6 - AE-BK-03
Körözést elrendelő neve:
[ - ]
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
[ - ]
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.09.27.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
54 § Hatóság félrevezetése [HF]
Az intézkedés részletes leírása:
A mai napon járőrszolgálatot folytattam a METRO alosztályhoz tatrozó Alfa Romeo Giulia szolgálati gépjárművel amely a DELTA-2-es egységkóddal rendelkezik. Egész szolgálati időm alatt egyetlen egy rendőri intézkedésben vettem részt. San Fierro autópályánál Ben G Ross r. Altábornagy [007] igazoltatott egy Volkswagen Passat B6 típusú személygépjárművet amelynek AE-BK-03 volt a forgalmi rendszáma. Az igazoltatás során az előállítandó fél (Névszerint: Morgan White) azt állította, hogy a személygépjárművet aznap vásárolta, viszont hamar kiderült, hogy ez nem így van. Ekkor az Altábornagy vételezett és rögtön elindultam a helyszínre. Ott tájékoztatott ezekről az információkról és átadta részemre a kihallgatás-rabosítás részét.

Ahogy végeztünk a helyszínen, rögtön megbilincseltem "Morgan White"-ot és beültettem a szolgálati gépjárművem hátsó ülésére. Ezután elindultam a Los Santosi rendőrkapitányságra, ahova sikeresen pár percen belül meg is érkeztem. Ott megkezdtem rögtön a kihallgatást, ám semmi hasznos információt nem tudott ondani. Elmagyarázta, hogy miért próbálta becsapni az Altábornagy egységét. Nem akart csekket kapni, amiért nem rendelkezik a személygépjárműve érvényes forgalmi engedéllyel. Tájékoztattam arról, hogy ennek közel sem ez a helyes módja. A végére egyetértett ezzel és elfogadta büntetését. Elmondtam neki a cselekedete súlyosságát, ám teljes mértékben együtt működött, úgyhogy felkerestem az Altábornagyot, aki megítélt "Morgan White" részére 60% enyhítést a letöltendő börtönbüntetések napjaiból. Ezt elmondtam "Morgan White"-nak és örült neki, azt ígérte, hogy ha szabadulása után újra találkozik az Altábornaggyal, neki is megköszöni az enyhítést. Ekkor a cellákhoz kísértem, ahol sikeresen megtörtént a rabosítás.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
39.000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
32 nap (60% enyhítés)
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
[ - ]
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
image.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0.000$

Aláírás:
Kayden Reed
lablec.png