Kavairoo jelentkezési lapja moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kuvikk

Barangoló
Támogató
2020. 04. 21.
102
38
V4 karakter
Damian Mayson

x3zePcK.png


IG neved:
- Charlemagne Kavairo -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 3-4éve használom. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam még soha. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam még soha! -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Amennyit játszok,hétköznap:3-4óra. Hétvégén programhoz mérten,amennyit tudok,viszont többet ,mint 3-4óra! -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Hétköznap 3-4órát,amennyit fent vagyok a szerveren! Hétvégente lényegesebben többet. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Úgy gondolom,hogy azért válasszatok engem,mivel úgy érzem elég meghatározó személy vagyok,mindenkivel tudok beszélni normálisan,akér egy vadidegennel úgy elbeszélgetek,mint akit már 10éve ismernék. Megvan az a képességem,hogy csapatba is tudok dolgozni,de egyedül is képes vagyok a munkavégzésre.Jó a magyarázó készségem,pontról-pontra magyarázok,minél érthetőbben.Sok időt szeretnék szánni erre a feladatra,hogy tudjak segiteni a kezdő/valamint a segitségreszoruló játékosoknak.Szeretnék több új embert megismerni és egy új csoportba tartozni,ahol jól érezhetem magam.Rendelkezek jó mikrofonnal,nem vagyok szűkszavú. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretnék segiteni a játékosoknak,akiknek esetleg gondjuk/kérdésük akadt,szeretném fejleszteni a beszédkészségeimet,a segitőkészségemet,mivel szeretek azért embereken segiteni.Szeretném ,hogyha a moderátor teamnek könnyebb dolga lenne,mivel ha bekerülnék az plussz egy fő,ezért megkönnyithetem mindenki munkáját.Terhelhető vagyok,ezért akármilyen feladatot elvégzek! -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Ha kezdő és most használja először a ts-t,akkor elmagyaráznám az alap dolgokat,a szabályokat. De ha talán csak az LV ts szerveren kezdő,akkor megkérezném,hogy játszik-e valamint megkérdeznék tőle pár szabályt,amit kötelező ismerni.. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Nem sokkal többet tudnék.Szerintem egyenrangú mindenki,esetleg annyiban tudok hozzátenni ,hogy több időt fogok tudni tölteni ts-en ,mint más jelentkezők,tehát nagyobb számú aktivitást tudok mutatni. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs semilyen ismeretségem! -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Legjobban elszeretnék jutni a FőModerátor szintig,az a célom.De igazából az,hogy egy új és jó csoportba kerüljek be,ahol ismerkedhetek.. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Szavatartó -
-
Megbizható -
-
Segitőkész -

Negatív:
- Harag tartó -
-
Közben szeleburdi -
-
Közben okoskodó -

Mennyi idős vagy?:

- 17 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Krisztián vagyok! Romániában élek,Kovászna megyében a családommal egy családi házban.Van egy testvérem ő 30 éves,cége van valamint mérnök.Édasapám szintúgy mérnök és édesanyám könyvelő.17 éves vagyok,környezetemben nagyon sok fajta személy létezik,a gorombától,a legjobb barátig minden.Eléggé jól értekezek mindenkivel,általában egy vadidegennel is úgy elbeszélgetek,mint akit mér 10éve ismernék.Megvan az a képességem,hogy együtt tudjak müködni csapatban,de a munkámat persze egyedül is eltudom végezni.Jelenleg 11.osztályos vagyok,a Székely Mikó Kollégium tanulója vagyok,fogorvosira készülök.Tanulás mellet persze mindig ott vannak a barátok,barátnő és a gépezés is.Elfoglaltságom a sétálás kutyával,biciklizés,kosarazás.Semelyiket sem űzom versenyszinten! Kedvenc kocsi márkám a BMW,azon is belül az 5 seria,azon belül az F10 és E60 model.Nagy koromban majd ehhez viszonyitva szeretnék kocsit venni magamnak. -
 

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
488
239
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig olvastam a lapodat nem lett olyan rossz ugy hogy TÁMOGATOM.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.10.16. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Egy próbát megér.

EDIT: Mivel nem jelentél meg a TS meghallgatáson, lapod elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.