Elutasítva Katsumi Takara - dxminik

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Trukko

Újonc
2021. 11. 30.
38
21
Csallóköz
V4 karakter
Aslan Kaan
LV karakter
-
V2 karakter
-
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Katsumi Takara

A ban időpontja:
2023.12.31.

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
dxminik

A ban oka:
OOC Kereskedelem (elméletileg)

Amiért szeretnéd az unbant:
Elsősorban indokolatlannak tartom az okot, nem tudom mikor OOC kereztem vagy mivel, szerintem kicsit érdekes hogy arrol nem tudok amiről adminunk igen. 8 hónap után bányász update meglesése gyanánt akartam fel menni és ez a bann fogadott, szeretnék játszani az uj updatet kipróbálni.

Megjegyzés:
Érdekelne egy proof vagy hogy mi volt az ooc ker ha már ez az indok és én sem tudok róla mi volt az ooc ker xd.

 
  • Imádom
Reactions: Opinum

dxminik

‏shift lead am
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 094
8 576
19
V4 karakter
Killian Burns
Van egy OOC kereskedő játékos, adott neked egy Dodge Demon SRT-t.
Te visszaadtál neki egy Dodge Demon SRT-t, és egy vontatót, de pénzbeli átutalást én nem látok itt.

Hogy-hogy?
 

Trukko

Újonc
2021. 11. 30.
38
21
Csallóköz
V4 karakter
Aslan Kaan
LV karakter
-
V2 karakter
-
Tisztázás képp akkor elmondanám elsősorban miért nem volt pénz át utalás azt az egész üzletet fórumon keresztül bonyolitottuk mert láttam hogy egy EKF rendszámu dodget árul 45milla környékére lőtte be nekem volt egy g rendszámos amiért nem adtak annyit igy a felár a vontató volt amit adtam ugyebár 2 autó egyért volt a csere, hozzá füzni annyit tudnék nem mindenki ooc kerezik attól fuggetlen hogy olyan emberrel bonyolit uzletet, köszöntem a figyelmet.
 
  • Tetszik
Reactions: jimre

dxminik

‏shift lead am
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 094
8 576
19
V4 karakter
Killian Burns
Légyszíves küldd el vagy itt, vagy privát üzenetben azt, hogy hogyan találtátok meg egymást, mit beszéltetek Discordon, és a szerveren hogyan valósítottátok meg az üzletet.
 
  • Tetszik
Reactions: skez

Trukko

Újonc
2021. 11. 30.
38
21
Csallóköz
V4 karakter
Aslan Kaan
LV karakter
-
V2 karakter
-
Az a helyzet hogy a discord beszelgetest amit beszeltünk valoszinuleg eltavolitottam, de ha szeretned tisztázás képp egész storyt elmondom TS-en ha megfelel.
 

dxminik

‏shift lead am
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 094
8 576
19
V4 karakter
Killian Burns
Nem kell nekem semmilyen sztori, nekem az aktuális beszélgetésre, vagy tényleges bizonyítékokra van szükségem, egy vagyonát eladó OOC kereskedőnek odaadtál ingyen egy járművet.
Nyisd újra a kérelmet ha lesz bizonyítékod, addig sajnos nem fogom feloldani.
 
  • Tetszik
Reactions: Tonyy.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.