Kaszy - Marci, Vini

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kaszabka

Újonc
Támogató
2020. 08. 17.
57
64
tatabánya
V4 karakter
Carlos Loans
LV karakter
-
V2 karakter
Maya Ethan
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
Maya Ethan//Kaszy

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
Robinson Jhon/Marci, Chartel Jackson/Vini

Panasz pontos megfogalmazása:
Nem hallgattak végig, jogtalan ban.

Bizonyítékok:
You are banned temporarily. Reason: "Indokolatlan belépés ügyfélszolgálatba#Vini"
Try again in 1d 21:35:58


Megjegyzés:
A történet röviden annyi, hogy In Game a srác OOC-n értetlenkedett, és felmentem ügyfélbe, majd megkérdezték, hogy -Szia, miben tudunk segíteni? Annyit válaszoltam rá, hogy csak bejöttem. Majd utána mondtam volna azt, hogy ti értitek mit szeretne most a srác OOC chaten? De addigra már ki lettem húzva. Ráírtam Marcira, hogy nem tetszik a stílusa velem szemben, ugyanis mielőtt moderátór lett, teljesen normálisan tudtunk kommunikálni. Most meg mikor az lett nagyon lekezelő stílusban beszél velem. Miután ezt leírtam, ki lettem bannolva 2 napra, indokolatlan ügyfélbe való belépésért, holott ezek előtt rendszeresen jártam be hozzájuk és egy rossz szavuk nem volt. Majd ezek után szándékosan az orrom alá dörgölik, hogy a frakcióimból eltávolításra kerültem. (dc-n ts-en)
 

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Sziasztok, várom a panaszolt moderátorok válaszát.
 
  • Tetszik
Reactions: CJ

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
428
597
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski
Hello, Azért irok ide mivel én tettem rád a bant(Vini kérésére) illetve a szobába is bent voltam. 2x lettél kihúzva először nem feletél a kérdésünkre ("Tudunk valamiben segíteni"?) majd Vini kihúzót a szobából. Ismételten be jöttél a szobába és ismét feltettük a kérdésünket amire az volt a válaszod hogy "be jöttem beszélgetni". Marci elmondta neked hogy mi a teendő ilyenkor majd ki lettél húzva. Kihúzás után Vini kérésére osztottam a 2 napos szankciót.
Hozzá teszem hogy nem az első alkalom hogy te engedély nélkül jöttél be a szobába.
Logok:
<165:31> "Maya Ethan//Kaszy" switched from channel "SCT ~ Away From Keyboard" to "[cspacer5556]» TS Ügyfélszolgálat 6 «"
<165:31> Channel group "Vendég" was assigned to "Maya Ethan//Kaszy" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<165:48> "Maya Ethan//Kaszy" was moved from channel "[cspacer5556]» TS Ügyfélszolgálat 6 «" to "[cspacer1] » Betoppanó «" by "Chartel Jackson//Vini"
<167:42> "Maya Ethan//Kaszy" switched from channel "[cspacer1] » Betoppanó «" to "[cspacer5556]» TS Ügyfélszolgálat 6 «"
<167:42> Channel group "Vendég" was assigned to "Maya Ethan//Kaszy" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<167:55> "Maya Ethan//Kaszy" was moved from channel "[cspacer5556]» TS Ügyfélszolgálat 6 «" to "[cspacer12] » AFK «" by "Robinson John | Marci"
<167:55> Channel group "Vendég" was assigned to "Maya Ethan//Kaszy" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
 
  • Imádom
Reactions: Robinson John

Vini

Barangoló
2020. 09. 13.
138
126
Dorog
LV karakter
Jack P Pawlowski
V2 karakter
Borislaw P Pawlowski
Csao,Dominik már mindent leirt,nincs több hozzáfűzni valóm.
 
  • Tetszik
Reactions: KDominik

kaszabka

Újonc
Támogató
2020. 08. 17.
57
64
tatabánya
V4 karakter
Carlos Loans
LV karakter
-
V2 karakter
Maya Ethan
Hello, Azért irok ide mivel én tettem rád a bant(Vini kérésére) illetve a szobába is bent voltam. 2x lettél kihúzva először nem feletél a kérdésünkre ("Tudunk valamiben segíteni"?) majd Vini kihúzót a szobából. Ismételten be jöttél a szobába és ismét feltettük a kérdésünket amire az volt a válaszod hogy "be jöttem beszélgetni". Marci elmondta neked hogy mi a teendő ilyenkor majd ki lettél húzva. Kihúzás után Vini kérésére osztottam a 2 napos szankciót.
Hozzá teszem hogy nem az első alkalom hogy te engedély nélkül jöttél be a szobába.
Logok:
<165:31> "Maya Ethan//Kaszy" switched from channel "SCT ~ Away From Keyboard" to "[cspacer5556]» TS Ügyfélszolgálat 6 «"
<165:31> Channel group "Vendég" was assigned to "Maya Ethan//Kaszy" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<165:48> "Maya Ethan//Kaszy" was moved from channel "[cspacer5556]» TS Ügyfélszolgálat 6 «" to "[cspacer1] » Betoppanó «" by "Chartel Jackson//Vini"
<167:42> "Maya Ethan//Kaszy" switched from channel "[cspacer1] » Betoppanó «" to "[cspacer5556]» TS Ügyfélszolgálat 6 «"
<167:42> Channel group "Vendég" was assigned to "Maya Ethan//Kaszy" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<167:55> "Maya Ethan//Kaszy" was moved from channel "[cspacer5556]» TS Ügyfélszolgálat 6 «" to "[cspacer12] » AFK «" by "Robinson John | Marci"
<167:55> Channel group "Vendég" was assigned to "Maya Ethan//Kaszy" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
hali, első után, mondtam is, hogy nem volt jó a fülesem. másold ki azt is kérlek amikor leléptem, mert újraindítottam a ts-emet. -Nem hallottam semmit
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.