Kaszinó ráncfelvarrása.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

szatyras

shots fired
2019. 01. 10.
229
403
21
??
www.twitch.tv
LV karakter
hakim millard
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Jaden Aaquil >

Ötleted:
< A kaszinó teljes felújítása. >

Megjegyzés:
< Sziasztok,sokat gondolkoztam hogy megírjam ezt az ötletet,de úgy éreztem hogy szerintem szükség lenne rá. Nos az ötletem nagyjából annyi hogy, pár új asztalt betenni a mostani kaszinóba mint pl: Ami V3-on és LV-n is van a "szerencsekerék" nevezetű asztal,illetve egy új interiort betenni a mostani helyére szintén ami V3-on megtalálható, tudom sokan mondanátok hogy ebből a szerverből nem kellene V3-at csinálni,ezt el is fogadom. De szerintem sokkal többet lenne használva a kaszinó ha ezek bekerülnének véleményem szerint. A topic alatt értelmes formában hozzászólásokat elfogadok. Pacsi! >
 
C

Capy

Szerintem az interior berakása azoknak kedvezne, akik éjjel-nappal a ruolette előtt ülnek és már megunták a mostani kinézetét a kaszinónak. Ennek ellenére nem rossz ötlet. A szerencsekerék nagyon jó lenne.
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Terljes mértékben támogatom!De az is jó lenne ha nem bugolna el a pénz néha...Volt rá többször is példa meg raktam egy számot beadta és lové sehol :(
vagy pedig nem annyit nyertél.. igaz.
 
  • Vicces
Reactions: BD2412

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
illetve a blackjacken lehetne alakítani mert az is kihalt ,nem véletlen mert nagyon sokzor adja be a dealernek a 21et ami sok embernek gyanus.(egyébként támogatom a kereket nagyon!!!
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szerintem ez egy jó ötlet lenne. A sima kaszinós interiort jobban adnám, mint ami most van. A szerencsekereket is nagyon adnám! Egy szóval támogatom!
 

Reynard

Barangoló
Támogató
2019. 02. 23.
140
62
V4 karakter
Reynard Campbell
LV karakter
Reynard Campbell
V2 karakter
Amanda May
Jöhetne a szerencsekerék. Támogatom!
 

Reyes

?
2019. 01. 12.
203
97
V4 karakter
Becky la Verde
V2 karakter
Becky D'Knox
Jó ötletenek tartom az interiort is meg a szerencse kereket is. Támogatom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.