Kaszinó - Blackjack fejlesztés/javítás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Luigi Martin

Újonc
2021. 09. 05.
6
4
LV karakter
Martin Corleone
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Luigi Martin >

Ötleted:
< A kaszinóban a Blackjack játékról lenne szó. Jelenleg ha a játékosnak Blackjack van akkor 3:2 arányba kapja a nyereményt ami annyit jelent, hogy feltesz valami 1000 SSC-t 750- et kap pluszba. Ha realizálni szeretnénk akkor 5:2 arány lenne ami azt jelenti, hogy 1000 SSC után +1500 SSC-t kapna a játékos. Illetve a másik ötlet/észrevétel, hogy az osztó köteles kérni lapot 16-ra is. Ami azt jelenti, hogy nekem 12 a lapom de az osztónak meg 14 attól még nem ő nyert mivel reálisan 16-ra is kérnie kell lapot. Ilyenkor mi játékosok arra várunk, hogy besokaljon az osztó. Vagyis ha én 12-nél megállok és az osztónak 17 van akkor ő nyert de ha csak 16 van neki akkor még rá kell kapnia egy lapot. >


Megjegyzés:
< Ezt az ötletet a valódi Blackjack szabályzatából írtam le esetleg ha erre van lehetőség javítani. Esetleg ha érthetetlenül fogalmaztam szívesen eltudom mondani szóban is és úgy kicsit másabb. >
Esli válasza:
A fórumon feltüntetett ig neved elavult. Frissítésére 12 órád van.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: KevinV2

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
A payout-ot teljes mértékben a kaszinók szabják meg, mindenhol teljesen más, így marad. A 17 alatti lose-ra ránézek.

Javítva, valamint a hibákat a megfelelő alfórumba nyisd meg legközelebb.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.