Karson jelentkezése a TeamSpeak moderátori körbe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 06. 08.
14
13
V4 karakter
Kristen Wainwright
LV karakter
Kristen Wainwright
[ IG Neved ]

Karson Wrainwright

[ Mióta használod a TeamSpeaket? ]

Megközelítőleg 10 hónapja.

[ Mennyi időt tudnál szánni a feladatra? ]

Körülbelül 4-5 órát.

[ Naponta mennyi időt töltesz a Temspeaken? ]


Nagyjából 5-6 órát.

[ Miért válasszunk be téged a csapatban? ]

Mert tudnék segíteni azoknak az újdonsült felhasználóknak,akik még nem nagyon tudják a Teamspeak kezelhetőségét.Tudnám őket regisztrálni a szerverre,és ha kérdésük is van,igyekszek rá válaszolni/választ adni.

[ Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz? ]


Próbálnék segíteni mindenkinek, megpróbálnék korrektül válaszolni a kérdéseikre.

[ Miért szeretnél a csapathoz tartozni?]

Mert úgy gondolom,hogy elég érett vagyok a feladatokhoz,és sokaknak tudnék segíteni.

[ Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását? ]
megkérdezném hogy játszanak -e a szerveren,ha igen,kérnék tőlük 3 RP és 3 TS szabályt,ha nem játszanak ,akkor csak 3 TS szabályt kérnék. Tehát regisztrálnám őket elsősorban.Azután ha vannak kérdései,szívesen válaszolok rá .

[ Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt! ]

1. Ne hírdessünk más szervert! 2.Ne ugrálgassunk szobáról-szobára! 3.Mellőzzük az Elkölcsi/politikai témákat!

[ Ismeretség a teamen belül ]

Elég jól ismerem a rendszert és a szabályzatot. Nem mondom hogy tökéletes vagyok,de szerintem eléggé tájékozott vagyok a TS szerveren is,egyaránt az MTA szerveren is.

[ Referenciáid ]

Sajnos még nem volt referenciám.Ez lenne az első.

[ Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni? ]

Megpróbálom neki egyszerűen és érthetően,nyugodt hangon elmagyarázni neki.Ha még ekkor sem érti meg,szólnék egy felettem lévő moderátornak/adminnak,hogy ő is győzze meg.

[ Mutasd be magad egy 5-10 mondatban ]

Baráth Barnabás vagyok,13 éves.Imádom a szervert,nekem ez egy gyerekkori álmom volt,hogy játszhassak a szerveren! Imádok minden közúti járművet,és annak működési mechanikáját. A legtöbb autótípusra látásból megmondom hogy milyen típusú.Azt gondolom,hogy elég érett vagyok a feladathoz,és sokaknak tudnék segíteni.Még igaz,általános iskolába járok,de mondták már,hogy eléggé bő szókincsem van(nem csak káromkodásból,amit a szerveren nem fogok használni).Már voltam moderátor egy Youtube csatornán,amit töröltek is sajnos,de szerintem ez nem volt referencia,mert nagyobb moderátori munkát még nem végeztem.Vidéken élek,azon belül Pest megyének Déli részén.


Köszönöm a csapatnak hogy megcsináltátok a szervert! és köszönöm a figyelmet,amit rám szán a csapat!
 
Utoljára szerkesztve:

Daniel

Barangoló
2019. 01. 10.
75
47
28
V4 karakter
Bosko Bjelac
LV karakter
Radric.Holloway
Szia! Tartok tőle, h még fiatal lennél hozzá.
 

Holi

Zöldfülű
2019. 04. 10.
180
217
V4 karakter
Honey Weatherly
LV karakter
Még nincs
V2 karakter
Még nincs
Szia!
Lapod rövid lett, és még szerintem fiatal is vagy. Szóval sajnos ezt nem támogatom. #Holi
 

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 422
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Rövid is, rossz is, pontatlan is, és Te is fiatal lennél ezen lap alapján ehhez. Sajnálom, de nem tudom támogatni.
 

Kuti

ExOperátor - V3
2019. 01. 10.
145
584
26
Budapest 19. kerület
V4 karakter
Tye Foster
Hát nem látom hogy annyira oda tetted volna magad, szerintem ez nagyon kevés mint tartalmilag, mint formailag nem lett ez annyira jó.
 

Feri

A modor mutatja, mit érsz.
2019. 01. 10.
927
2 994
23
Vác
www.twitch.tv
V4 karakter
John R Stinson
LV karakter
John R Stinson
Sajnáljuk, de a lapod nem nyerte el a tetszésünket, ezért elutasításra került. De ne csüggedj, lesz még lehetőséged jelentkezni legközelebb.​
 
  • Tetszik
Reactions: Aspect
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.