Karina Sukarowsky jelentkezesi Lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

richardmathe

Barangoló
2019. 03. 23.
103
66
V4 karakter
Liam Spitzler
LV karakter
Rauf Peterson
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Karina >
Középső név: <->
Keresztnév: <Sukarowsky>
Születési hely és idő: <2002.09.08>
Anyja neve: <Jessica Matthew>
Nem:

Férfi [ ]
Nő [X]
Állampolgárság(ok):
<Amerika>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Magyar Angol Roman>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Karina Sukarowsky-nak hivnak 19 eves es most nemreg fejezte be az orvosi iskolat amit sikeres diplomaval tett le. Annya Es apja is orvos volt.>
Motivációs levél:
<Fiatal 19-eses holgy aki konnyen ismerkedik es mindenholl megalja a helyet es konnyen ismerkedik . >

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Diploma Agysebesz>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Agysebesz>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I]Las Vegas Community Hospital. E Olympic Blvd, CA 90028[/I][/I]>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I]Las Vegas Community Hospital. E Olympic Blvd, CA 90028[/I][/I]>
Képzés időtartama:
<5 ev>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Munkanelkuli.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<->
Munkaköri leírás:
<->
Miért távozott előző munkahelyéről:
<->

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Nincs Lakcimem>
Telefonszám: <387612006491>
E-mail cím: <KarinaSu"gmail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Szili>
Életkorod: <18>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<Mar egy Jo par eve igazabol Kisseb nagyobb kihagyasokkal jetszodtam de most ujjra rafugtem es Nagyon szeretem szeretem rp-zni barmit es ismerkedni ujjra.>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Igazabol ezena szerveren nem voltam frakcioban de masikon igen ilyen kisseb Rp-szervereken es Igazabol meguntam de jo sokat szolgaltama Pd-be csak meguntama vegen es kileptem. es Itt megprobalom az oms-t>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<nem annyira sokat de megtanulom nem veszes.>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Mert hamar ismerkedem es Jol jovok ki barkivel megertem az embereket es szeretek csoportban beszelni es szeretek rp-zni es beszelgetni.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Szilard-nak hivnak 18 eves vagyok Dawnhillozom es 3 szor lettem elso Helyen egyszer a Redbull Romania Dh pajajan es a masik ketto az pedig Brasso felett Buscaton es Szeretema termeszetet es autoszerelokent dolgozom . >
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<kezdem a Joval Meghalgatok mindenkit es megertek , jofejvagyok nagyon , szeretek emberekkel ismerkedni ami eleg hamar jon ossze rossz az nem nagyon van nem tudok Magamrol Talan az hogy Par magyar szot nem ismerek.>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://i.imgur.com/fBnkLg2.png>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Nyomokotes Nagyobb sebeknel es suljos verzeseknel leszoritjak az int es ellatjaka sebet Minel hamarabb ..>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Minel egyenesebben ulni kihuzni magad es leszorittani az orjuk feletti csontot amig a verzes el nem all.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Megvizsgaloma szemet hogy felmerjem a serulest ha nem nagya baj elmondom neki hogy nem kell feljen es egy ksi csipesszel es egy szalvettaval kiveszem es ujjra megvizsgalom.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<ha nem tudja mozditania kezet az 80% hogy tores korhazba vinni egy Roggenre es begipszelni ha nem torott el kenegetni es jeget tenni ra .>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Elsonek a kormanyra borult sofore ki hivnak meg 1 egyseget hogy minel hamarabb szallitsak a korhazba es indítsak el az ellatast majd az anyosulesen ulo utasnak a legzest megvizsgalnam majd a beszorult levegot megprobalnom belole kipreselni majd beraknam a mento autoba egy lelegeztetogepre.es Onnan bevinnia Korhazba hogy megmentsem minel Hamarabb.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: ÉÉÉÉ/HH/NN
Aláírás: Aláírás helye
 

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Karina Sukarowsky,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Jelentkezési lapját elutasítottuk.


Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.