Karbon elemek lehetősége a járművekre.

Francois

Barangoló
Támogató
2023. 04. 18.
144
122
17
Tököl
V4 karakter
Jose Escarra
LV karakter
Luis Benz
Heló!
Az az ötlet jutott eszembe, hogy szerintem nem csak én vagyok az egyetlen aki néhány kocsira csak egy karbon géptetőt, csomit, esetleg ajtót szeretne rakni, de mivel ezt csak paintjob segítségével lehet megoldani, inkább hagyom is.
Az ötlet nagyon egyszerű lenne: lehessen rakni a kocsikra karbon elemeket. Természetesen ettől függetlenül lehessen paintjobot csinálni a kocsira. Nem tudom ezt mennyire lenne nehéz kivitelezni, de gondoltam már ha eszembe jutott miért ne osszam meg veletek.
Köszi, hogy elolvastad. Szép napokat!​
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
419
1 928
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Szia! Mi a probléma azzal, hogy paintjobbal lehet carbont rakni? Simán megoldható azzal is.
 
  • Tetszik
Reactions: Martin

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
413
1 120
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Szerintem teljesen okés, hogy karbon elemet csak paintjobbal tudsz felrakni. Alapból, szerintem pár autót láttam autóstalálkozón a valóságban valódi karbon elemekkel, tetővel, sosem. általában egy motorháztető takar a dolog. Alapból viccesen nézne ki, ha minden második jármű karbon elemekkel közlekedne. Nem támogatom.
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
419
1 928
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Szerintem teljesen okés, hogy karbon elemet csak paintjobbal tudsz felrakni. Alapból, szerintem pár autót láttam autóstalálkozón a valóságban valódi karbon elemekkel, tetővel, sosem. általában egy motorháztető takar a dolog. Alapból viccesen nézne ki, ha minden második jármű karbon elemekkel közlekedne. Nem támogatom.
Egyébként nem csak valódi carbon létezik. Van ugyanúgy kinéző fólia is, szóval nyugodtan lehetne carbon tetős egy autó, nekem is volt már olyan kocsim IRL.

De szerintem simán megoldható a szerveren paintjobbal, van egy M3-am, amire megcsináltam. Igény esetén küldök képet róla.
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
413
1 120
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Egyébként nem csak valódi carbon létezik. Van ugyanúgy kinéző fólia is, szóval nyugodtan lehetne carbon tetős egy autó, nekem is volt már olyan kocsim IRL.

De szerintem simán megoldható a szerveren paintjobbal, van egy M3-am, amire megcsináltam. Igény esetén küldök képet róla.
Igen, erre asszociáltam, hogy valódi karbont még csak párszol láttam a valóságban is! teljesen okés, ha csak matricával lehet megoldani szerintem is.
 
  • Tetszik
Reactions: Bugeye

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
Támogatom az ötletet. E46-ra én már próbáltam rakni pj-vel karbontetőt, viszont sajnos bugos a szerkesztőben a kocsi felső része, nem lehet rarakni pontosan az egész tetőre a mintát.
https://forum.see-game.com/threads/bmw-m3-e46-paintjob-teto-bug.437290/#post-2021238
Ezt itt ki is fejtettem részletesebben, illetve meg is említettem ötletként ott ezt a dolgot.

Alapból viccesen nézne ki, ha minden második jármű karbon elemekkel közlekedne.
Erre reagálnék hogy ez nem teljesen igaz, miért közlekedne minden kocsi karbonelemekkel ha tegyük fel, hogy pp-s opció lenne, mint a pj?
Ez csak abban az esetben igaz, ha 20 ezer dolláros árat szabnak neki.
Az nem is gond szerintem, hogy csak pp-ért lehessen megvenni, tud mindenki szerezni névreszólót mástól ingame pénzért. Ugyanez a helyzet a pj-vel is.
Egyes kocsikra nem lehet rátenni pontosan mintával, illetve legalább ki lenne használva tuningolóban a tető menüpont.

Sajnos attól független, hogy lehet karbon mintát használni pj rendszerben ezért
+érvem az ötlet mellett, hogy legalább át lehetne fényezni a kocsit bármilyen színűre. Fennáll sajnos az a probléma, hogy a karbon minta is elszíneződik a kocsival együtt, miután megvásároltad rá pj formában.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Francois

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
627
2 547
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Szerintem eléggé sok munka lenne a fejlesztőknek egy ilyen rendszert megcsinálni, tekintve, hogy az ablaksötétítéshez hasonlóan minden modellel egyenként kell foglalkozni. Annyit nyilvánvalóan nem ér a dolog, hiszen a paintjobozás a legtöbb modellen jól működik, ott pedig elérhető a karbon minta.