Kapii képigénylése

kapiiitany

Újonc
2022. 02. 10.
5
5
V4 karakter
Surány Zsolt

b51815e782eee653d3f5b2e26240c300.png

< Neved >

Marci

< Kép felbontása(lehetőleg pixelben, vagy centiméterben) >

Ezt autóra szeretném vágógéppel kivágni fehér anyagból. Arányosan legyen igazítva a kép magassága ahhoz, hogy 15 cm széles lehet. Mivel vágógéppel lesz vágva és hosszú szöveget is kérek a gép az apró betűket nem tudom mennyire tudja körbe vágni úgy, hogy utána azt olvashatóan fel lehessen ragasztani a szélességet lehet növelni maximum 2-3 cm-vel.

< Elképzelésed a képről részletesen kifejtve >

il_794xN.5148577912_acvg.jpg


A fent látható mintára szeretnék egy hasonló tipusú matricát annyi külömbséggel, hogy ezt egy Golf 5 GTI formába szeretném elkészítetni, hogy később ki tudjam vágni matricának és elhelyezzem az autóm motorháztetején a lámpa fölé. Szeretnék egy ilyen tipusút illetve szeretnék kérni egy olyan tipusút is ahol a híres idézete van az autó formájába bele írva.

Az idézet ugye így szól:

“If one day the speed kills me, don't cry. Because I was smiling.” - Paul Walker​


De szeretném ha az "aláírás" ki lenne vágva a fenti képből, hogy kézírás hatású legyen.
Egy autós találkozón tudtam vásárolni hasonló matricát viszont a szöveg része nem igazán tetszett ezért gondoltam rá, hogy készítetek egy egyedit, csatolok képet arról is, hogy meglegyen az 5-ös golf forma.

701450524546_116813704776.jpg




< Színek(színkóddal mellékelve), betűtípusok >

Fekete színben első osztályú. A betűtipust az alkotóra bízom, azt hiszem van egy standert tipus ezzel a szöveggel azzal is lehet illetve ha ő tud egy szebbet vagy jobbat nem vetem el.

< Megjegyzés >

Remélem érthetően meg tudtam fogalmazni a kérésem, ha sikerül megvalósítani csatolok képet majd, ahogy az autón van! 😁
 
Utoljára szerkesztve: