Kane Zamora jelentkezési lapja.

carson

Újonc
2020. 04. 06.
16
11
V4 karakter
Kane Zamora
LV karakter
Ebernon Jonnhy

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 20 ~

Mi az Account ID-d?
~ 198418 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 6-7 éve ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3-4 éve játszok a See szerverein, itt v4en ezen az account-on most 6267 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ Minden nap nem tudok, dolgozok, de ha játszok, akkor 2-3-4 órát simán ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Taxis voltam V3-on, másban nem voltam itt See-n ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincsen ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Szeretek és tudok is csapatban dolgozni, bírom a strapát illetve a terhelést. Jó a problémamegoldó képességem, jól tudok kommunikáni az emberekkel, megértem őket ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, mindennel ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Kane Zamora ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos, 1990.05.12. ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Charlotte Taylor ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Los Santos, Idlewood ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Főiskola ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Szívesen csatlakoznék egy jól szervezett és összetartó céghez. Most szeretném kipróbálni magam ebben a munkakörben hivatalosan is, hogy lássam, hogyan teljesítek. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Maszekolgattam régen, nem olyan komoly ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Kedvelem és jól is tudok csapatban dolgozni, jól viselem a terhelést és a kihívásokat. Kiváló problémamegoldó képességeim vannak, hatékonyan kommunikálok másokkal és könnyen megértem őket. Szerintem ezek kellenek egy ilyen munkakör betöltésére amelett, hogy valaki érti-e a szakmai részét. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Mindig is szenvedélyem volt az autók világa, és ez a szenvedély vezérelt a szakma választásában is. Elkötelezett vagyok a folyamatos fejlődés és tanulás iránt. Célom, hogy mindig a legmagasabb színvonalon szolgáljam ki ügyfeleimet, és hozzájáruljak a biztonságos és megbízható közlekedéshez. Több mint 4 év tapasztalattal rendelkezem az autószerelés területén, ahol széles körű ismereteket szereztem a járművek karbantartásában és javításában. Munkám során precízen és megbízhatóan végzem a feladatokat, beleértve a motorok, fékrendszerek, futóművek és elektromos rendszerek javítását. Az ügyfelek elégedettsége mindig az első helyen áll nálam, ezért minden munkát precízen és megbízhatóan végzek. Magyar anyanyelvemen kívül angolul is középfokon beszélek, rendelkezem nyelvvizsgával. Jól kezelem az önálló és csapatmunkát egyaránt. Széleskörű tapasztalatom van a különböző autómárkák és modellek javításában, beleértve a személygépkocsikat és a kisebb haszongépjárműveket is. Kollégáimmal szoros együttműködésben dolgozom, hogy mindig a legjobb megoldást nyújtsuk az ügyfelek számára. Emellett ügyfélorientált hozzáállásommal igyekszem bizalmat és hosszú távú kapcsolatokat építeni. A munkám során mindig a minőséget és a megbízhatóságot tartom szem előtt, hogy ügyfeleim maximálisan elégedettek legyenek. Nyitott vagyok új technológiák és módszerek elsajátítására, hogy mindig naprakész tudással rendelkezzem. Biztos vagyok benne, hogy szakmai tudásom és elkötelezettségem értékes hozzájárulást jelentene bármelyik autószerelő cég számára. ~