Kane Zamora jelentkezési formanyomtatványa.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

carson

Újonc
2020. 04. 06.
15
11
V4 karakter
Kane Zamora
LV karakter
Ebernon Jonnhy
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Györgyi Balázs<
~ Hány éves vagy? ~
>20<
~ Account ID-d? ~
>198418<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>5450<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délután, illetve estefele<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4 órát<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem voltam még frakcióban<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Györgyi Balázsnak hívnak, 20 éves vagyok, jelenleg Debrecenben tanulok villanyszerelőként, jövőre fogom elvégezni ha minden jól megy. Szabadidőmben egyszer-kétszer barátokkal leülünk játszunk valami játékot gépen, vagy a városba keresünk valami elfoglaltságot magunknak alkohollal karöltve és jól érezzük magunkat. Különösebb hobbim nincsen egyébként. <




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Kane Zamora<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Los Santos, 1990.05.12.<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Nagyker futár, illetve taxiztam is régen.<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Szeretek és tudok is csapatban dolgozni, bírom a strapát illetve a terhelést. Jó a problémamegoldó képességem, jól tudok kommunikáni az emberekkel, megértem őket.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Igen, igen.<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Mindig is szenvedélyem volt az autók világa, és ez a szenvedély vezérelt a szakma választásában is. Elkötelezett vagyok a folyamatos fejlődés és tanulás iránt. Célom, hogy mindig a legmagasabb színvonalon szolgáljam ki ügyfeleimet, és hozzájáruljak a biztonságos és megbízható közlekedéshez. Több mint 4 év tapasztalattal rendelkezem az autószerelés területén, ahol széles körű ismereteket szereztem a járművek karbantartásában és javításában. Munkám során precízen és megbízhatóan végzem a feladatokat, beleértve a motorok, fékrendszerek, futóművek és elektromos rendszerek javítását. Az ügyfelek elégedettsége mindig az első helyen áll nálam, ezért minden munkát precízen és megbízhatóan végzek. Magyar anyanyelvemen kívül angolul is középfokon beszélek, rendelkezem nyelvvizsgával. Jól kezelem az önálló és csapatmunkát egyaránt. Széleskörű tapasztalatom van a különböző autómárkák és modellek javításában, beleértve a személygépkocsikat és a kisebb haszongépjárműveket is. Kollégáimmal szoros együttműködésben dolgozom, hogy mindig a legjobb megoldást nyújtsuk az ügyfelek számára. Emellett ügyfélorientált hozzáállásommal igyekszem bizalmat és hosszú távú kapcsolatokat építeni. A munkám során mindig a minőséget és a megbízhatóságot tartom szem előtt, hogy ügyfeleim maximálisan elégedettek legyenek. Nyitott vagyok új technológiák és módszerek elsajátítására, hogy mindig naprakész tudással rendelkezzem. Biztos vagyok benne, hogy szakmai tudásom és elkötelezettségem értékes hozzájárulást jelentene bármelyik autószerelő cég számára.<

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>40 percet körülbelül<



 
Utoljára szerkesztve:

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
332
132
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Meghallgatás és betanítási időpontjaink :
- 2024.07.23. (Kedd) 16:00
- 2024.07.25. (Csütörtök) 16:30

A meghallgatási idő akár 2 órát is igénybe vehet, így válasszon időpontot!

Első körben TEAMSPEAK meghallgatásra kerül sor, ezért ajánlott alaposan átolvasni a szabályzatainkat! A szabályzatokért KATTINTS IDE!
Ez mellett a tutorial videókat is érdemes megnézni, sokat segít. A videókért KATTINTS IDE!

((A meghallgatásra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben! Amennyiben a megadott/megbeszélt időponton nem jelenik meg a jelentkező, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezési lap. Ez esetben egy hónap múlva egy új jelentkezési lappal van lehetősége újra jelentkezni.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.