Kamionos Vállalkozás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tomi_

Barangoló
2020. 06. 17.
110
194
17
Szatmárnémeti
V4 karakter
Kyrie Peterson
LV karakter
🇪🇸Sofia Padilla
Kamionos Vállalkozás
Én ezt úgy képzelem el, hogy először is lehetne a szerveten telephelyeket bérelni. Amint kibérelted a telephelyet nyílván lenne egy kezelő laptop vagy valami amivel a szokásos cég dolgokat intézed. (fuvarok, tagok felvétele, stb..) Lehetne egy kamion kereskedő ahonnan lehetne kamiont vásárolni. Mikor a cég még indulóban van és nem feltétlen van pénz lehetne egy Mercedes Sprinterrel nyomni. Ezt a lehető legrövidebben fogalmaztam meg.
Szeretném, ha leírnátok a véleményeteket róla, esetleg bővíteni. Előre is köszi!
 
Utoljára szerkesztve:

Tomi_

Barangoló
2020. 06. 17.
110
194
17
Szatmárnémeti
V4 karakter
Kyrie Peterson
LV karakter
🇪🇸Sofia Padilla
Ilyen lenne: jo

Amúgy viccet félretéve, jól hangzik. Kerülhetne a depo a régi áruszállító munka helyére vagy dokkokhoz, csak ne Blueberry-be kerüljön ez is.
Csak több telephely kéne mivel ugye ezt nem városházi munkának gondoltam, hanem hobby mint pl fényezés. Tehát oda is kéne több telephely.
 
  • Tetszik
Reactions: TheWuki

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
231
390
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
A probléma szerintem ezzel a hely. Nem annyira realisztikus ha úgy lenne mint a fényező, és ehhez több hely kéne sokkal.

Miben különbözne a nagykertől? Hogy van egy főnököd aki %ot kap meg kamionnal mész és bérelni kell helyet?

Az ötlet nem túl kidolgozott jelenleg, jelenleg nem támogatom.
 

Tomi_

Barangoló
2020. 06. 17.
110
194
17
Szatmárnémeti
V4 karakter
Kyrie Peterson
LV karakter
🇪🇸Sofia Padilla
A probléma szerintem ezzel a hely. Nem annyira realisztikus ha úgy lenne mint a fényező, és ehhez több hely kéne sokkal.

Miben különbözne a nagykertől? Hogy van egy főnököd aki %ot kap meg kamionnal mész és bérelni kell helyet?

Az ötlet nem túl kidolgozott jelenleg, jelenleg nem támogatom.
Hely nyílván sokkal nagyobb kéne, a fényezőműhelyet egy hobby munka példának hoztam csak fel.
Ha lehetne mondjuk olajat szállítani akkor azt először finomítani kéne meg ilyesmi. Kidolgozottabb lenne nyílván.
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
V2-n van kamionos meló, hasonló mint az ötleted. Az szerintem ide is jöhetne minimális alakítasokkal, de tudjuk, hogy a 2 szerver külön dolgozik szóval meglátjuk majd.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Ha már kamionozásról van szó, és tényleg szeretnétek egy ilyen munkát a szerveren, akkor a V2-es kamionos munkát tudom felhozni példának.

Ott úgy működik, hogy van egy XP rendszer, ahol lehet ugyebár fejlődni. (Minél nagyobb szinten vagy, annál több pénzt kapsz fizetésként fuvaronként). Lehetne itt is Waberer's, DPD, Amazon, TNT, UPS, GLS stb..

Civil munkaként üzemel v2-n, itt is úgy kellene szerintem, ne az legyen, hogy vesznek az emberek kamiont és minden háznál áll legalább 1 kamion ami 932 venomos, meg LSD ajtós. Tehát csak munkajárműként lehetne igényelni a kamiont, és úgy szállítmányozni.
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Ha már kamionozásról van szó, és tényleg szeretnétek egy ilyen munkát a szerveren, akkor a V2-es kamionos munkát tudom felhozni példának.

Ott úgy működik, hogy van egy XP rendszer, ahol lehet ugyebár fejlődni. (Minél nagyobb szinten vagy, annál több pénzt kapsz fizetésként fuvaronként). Lehetne itt is Waberer's, DPD, Amazon, TNT, UPS, GLS stb..

Civil munkaként üzemel v2-n, itt is úgy kellene szerintem, ne az legyen, hogy vesznek az emberek kamiont és minden háznál áll legalább 1 kamion ami 932 venomos, meg LSD ajtós. Tehát csak munkajárműként lehetne igényelni a kamiont, és úgy szállítmányozni.
Nagyon menő lenne az elején azoknak akik nyomnák de, hogy őszinte legyek visszagondolva nem tenne jót a gazdaságnak. Én meg mi, igazából 3-4éve mikor megjelent a meló merem feltételezni, hogy szinte elsők voltunk akik kihúzták maxra a szintet amivel brutálisan sokat lehetett keresni és így 2-3év alatt meg is lett neki az eredménye mert olyannyira brutálisan elinflálódott minden, hogy irreális már, de az se lenne jó ha azért kerülne be mint a fényező, hogy az első hónapra megunnák mert nem éri meg. Btw Valahogy vegyíteni lehetne ezt is a vonattal mert nincs vonat mán mióta :(( ezt csak ugy megemlíteném mert szerintem nagyon hangulatos volt .
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
v2n max 60al tud menni ha jól tudom, azzal azért nem lesz derby hidd el.
Jól tudod.

V2-n ugyebár 2 kamion van, van a Volvo, és van a "csőrös", ami ugyebár 30-as kamionos szinttől van. A Volvo üresen tud menni 59-et, a csőrös nagyobb fuvarral tud menni 70-et. Ha valaki képes ilyen kis sebességek mellett is derbyzni kamionnal, akkor az annyit is ér.
 
  • Tetszik
Reactions: Tomi_ és Kamii

TheWuki

Zöldfülű
2019. 08. 08.
171
406
Isaszeg
V4 karakter
Rousseau Wyatt
Elég kár, hogy az emberek első gondolata egy új dologhoz, hogy miért lesz vele non.
Ezzel az erővel ne legyen se farm, se festő műhely, mert az utánfutót szét fogják hagyni, meg lagg pitelni fognak vele. Ne legyen bent fegyver se a szerveren, mert DM lesz vele. Ne legyen bent autó se a szerveren, mert derby meg DB lesz vele. Sőt, ne legyen szerver se, mert még a végén funolni fognak emberek.
Teljesen abszurd abból ítélni egy ötletet, hogy mi rossz oldala lehet. Persze, hogy lesznek akik hülyeséget fognak csinálni. Azért van az a hatalmas admin team, hogy az ilyen embereket szűrjék.
 

Tomi_

Barangoló
2020. 06. 17.
110
194
17
Szatmárnémeti
V4 karakter
Kyrie Peterson
LV karakter
🇪🇸Sofia Padilla
Elég kár, hogy az emberek első gondolata egy új dologhoz, hogy miért lesz vele non.
Ezzel az erővel ne legyen se farm, se festő műhely, mert az utánfutót szét fogják hagyni, meg lagg pitelni fognak vele. Le legyen bent fegyver se a szerveren, mert DM lesz vele. Ne legyen bent autó se a szerveren, mert derby meg DB lesz vele. Sőt, ne legyen szerver se, mert még a végén funolni fognak emberek.
Teljesen abszurd abból ítélni egy ötletet, hogy mi rossz oldala lehet. Persze, hogy lesznek akik hülyeséget fognak csinálni. Azért van az a hatalmas admin team, hogy az ilyen embereket szűrjék.
Ez teljes mértékben jogos.
 

Husiiii

Újonc
2019. 07. 31.
69
294
V4 karakter
leticia.leclair
LV karakter
casey.mcbridge🤵🏼‍♀️
Se V3-ra, se a Las Venturas szerverére nem kell, és nem is illik bele. Nem lesz már a ‘civil’ munkákkal foglalkozva már annyira. Van elég tennivaló amivel pénzt lehet keresni, aki meg élni akarja ezt a dolgot az menjen V2-re, vagy indítsa be az ETS2-t, érdekességképpen még kormánnyal is lehet játszani. Ne hajazzunk a gazdagrp felé, már így is drasztikus a helyzet.
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Se V3-ra, se a Las Venturas szerverére nem kell, és nem is illik bele. Nem lesz már a ‘civil’ munkákkal foglalkozva már annyira. Van elég tennivaló amivel pénzt lehet keresni, aki meg élni akarja ezt a dolgot az menjen V2-re, vagy indítsa be az ETS2-t, érdekességképpen még kormánnyal is lehet játszani. Ne hajazzunk a gazdagrp felé, már így is drasztikus a helyzet.
Lvbe kifejezetten illene szerintem pár kamion, egyébként :D és igen nyilván nem egy túladdolt munka kell, az se lenne jó mivel akkor 85kamion állna a határon mindig. De úgy kéne minden melót alapbol kitalálni, hogy ugyan annyit keressen ugyan annyi munkával, és akkor tényleg el lenne osztva, és mindenki azt csinálna ami tetszik neki, hisz ugyan annyi pénzt keres, plusz így láthatnánk mindenből kicsit, sokkal színesebb lenne a szerver.
 

TheWuki

Zöldfülű
2019. 08. 08.
171
406
Isaszeg
V4 karakter
Rousseau Wyatt
Se V3-ra, se a Las Venturas szerverére nem kell, és nem is illik bele. Nem lesz már a ‘civil’ munkákkal foglalkozva már annyira. Van elég tennivaló amivel pénzt lehet keresni, aki meg élni akarja ezt a dolgot az menjen V2-re, vagy indítsa be az ETS2-t, érdekességképpen még kormánnyal is lehet játszani. Ne hajazzunk a gazdagrp felé, már így is drasztikus a helyzet.
Szerintem meg lehetne oldani, hogy ne ömlessze el a szervert pénzzel. Elvégre még mindig csinálják a fényezést is, hiába keresi meg az ember a 2-3x annyi pénzt egy kis detektorozással. Mikor regisztráltam még bent volt az áruszállító munka, amit hiába nem civil munkázok már rég óta nagyon sajnáltam mikor kivették. Ugyan van ez a nagyker futár munka, de ebben semmi kihívás nincsen. Az se volt egy nehéz munka, nagyon nem, de legalább a bepakoláskor kellett figyelni, hogy hova mész elsőnek. Ha már csak olyan szinten vissza kerülne, mint az áruszállító munka, hogy nem is egy cég, hanem sima civil munka, már az nagyon jó lenne.
 

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
542
993
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Hiányoznak a kamionok a szerverről, adnám az ötletet, akár sima civil munkaként is.
 
  • Vicces
Reactions: Sepsi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.