Kamionos Munka

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jeffrey23

Újonc
2019. 01. 21.
1
2
V2 karakter
Jeffrey_Warner
~[Szerverrel kapcsolatos ötletek]~


Neved:
Jeffrey Martin.

Ötleted:
Kamionos munka,


Megjegyzés:
Egyik barátommal arra gondoltunk,hogy tök rég volt valami új munka ezért lehetne valami új.Ez lenne a kamionos munka.Ez az egész úgy nézne ki,hogy kicsit hosszabb lenne mivel hosszú távra kell menni.A depó az LS-i Dokkoknál lenne,ahol csak a kamiont kapjuk meg.Onnan kellene elmenni SF-be vagy egy másik depóhoz ami pl lehetne a Fallen Tree Raktár vagy Blueberryben stb.Itt kapnánk meg a kamionhoz a pótot,illetve azt a pontot ahova vinni fuvart.Ez persze változó lenne,pl lehetne egy LS-ben,Angel Pineban,Blueberryben stb.Egy fuvarért a játékosok kb 250 - 350-et kapnának.Egyébként sok szerveren jártunk már és szinte sehol nincsen kamionos.Egyedi lenne és szerintünk sokaknak tetszene.Köszi,hogy elolvastad.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2 és zsola001

zsola001

Újonc
2019. 01. 20.
21
3
V4 karakter
Williem_O_Taylor
V2 karakter
Williem_O_Taylor
Én nagyon támogatnám az ötletet, és tényleg nem nagyon van egyik rp szerveren ilyen munka.
 

drjuan

Zöldfülű
2019. 01. 10.
216
901
Hell
V4 karakter
Santiago Moya
"szinte sehol nincsen kamionos "

Ez nem véletlen, gondolj bele mekkora káoszt tudna okozni hogyha valaki éppen a nagy unatkozásai közepén kitalálja hogy felvesz egy kamiont egy póttal és elkezd vergődni vele az utakon össze-vissza.. Régen a kukás járművek, utána a buszok.. Nem támogatom az ötletedet sajnos.
 
  • Tetszik
Reactions: Curry

zsola001

Újonc
2019. 01. 20.
21
3
V4 karakter
Williem_O_Taylor
V2 karakter
Williem_O_Taylor
Én magambol indulok ki szoval szerintem semmilyen na akkadás nem lenne mert nem hiném hogy mindenki ezt a munkát nyomná.. Nyilván az ha be kerülne akkor lehet hogy káosz lenne az elején, De alapvetöen ha az emberek normálisak akkor nem lenne semmi féle baj ..
 

SADBOY69

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
89
19
hell
V4 karakter
-
LV karakter
Rick R Diamond
V2 karakter
Rick R Black
Na az kéne még, hogy a Tankernél is nagyobb mass-ú, godos, munkajármű kerülne be xd xd

Nekem már a Tankerből is elegem van.

NEM TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: -Kéri-

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Mindenki azt mondja , hogy jajj mert derby meg stb bla bla bla ....
A benzines kocsi is godos meg a walton is!
Kell ide ez a munka én örülnék neki és használnám is!
Meg lehet oldani , hogy ha derbyzik vele valaki akkor lenne egy sérülése az árúnak és a fizetségből levonná!
Kell ez ide , támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: zsola001

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
20
Toponár
LV karakter
Nixon Curry
Volt egy ilyen topik a régi fórumon amit te most megnyitottál, és Tamási hozzászólt, hogy "Átbeszéljük". De amúgy jó ötlet. :D
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Na az kéne még, hogy a Tankernél is nagyobb mass-ú, godos, munkajármű kerülne be :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Nekem már a Tankerből is elegem van.
NEM TÁMOGATOM!
Ugyanezt tudnám mondani, van elég sok féle fajta munka, és elég a derbyből.. Jólbeszélsz Rick.. Ottvan a bányász vagy a benzines, a bányász keres a benzines is csak az hosszú távú.. Ha ennyire akarsz kamionozni menj és áruszállítóz.. Ott is van út fallen tree raktárba, meg sfbe is.. Felesleges. Nem támogatom.. Sry..
 

Maddox

Zöldfülű
2019. 01. 09.
189
76
Balassagyarmat
V2 karakter
Maddox Easton
Minden munka az LS-i depóba legyen?
Illetve nincs szükség még nagyobb tankerra, gondolnak egyet és piff-paff borítja fel vele az autókat.
 
  • Tetszik
Reactions: -Kéri-

Maddox

Zöldfülű
2019. 01. 09.
189
76
Balassagyarmat
V2 karakter
Maddox Easton
Nem mindig a büntetés a megoldás.
Illetve felesleges ugyanazokra a helyekre több munka, admin szemmel lehet látni a mostani ütközéseket is, mert egybe van már a buszos és a benzines is. Vagyis egy helyen.
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Meg ott van az áruszállítós is...
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Arra gondoltam, hogy úgy már 3 meló van egy helyen :ROFLMAO:
 

zsola001

Újonc
2019. 01. 20.
21
3
V4 karakter
Williem_O_Taylor
V2 karakter
Williem_O_Taylor
Az van oda irva hogy a kamionos depó az LS-i Dokkoknál lenne
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Akkor is baromi közel van, miért nem lenne az ilyen vidéken, pl.: dillimore, montogomery
 

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
Nagy autók lennének... és? Sok ember nem mehetne végig a városon a 120 milliós bömbivel 300-al, hanem talán lassítania kene néhány szituációban, mint IRL.Ha pedig valaki nem úgy használja ahogy kell, azt pedig szankcionálni kell. Arra például azt ki lehet találni, hogy ne legyen derby annyira, hogy ha bizonyos százalékban sérül az autó, akkor ne adjon egyáltalán pénzt.
 
  • Tetszik
Reactions: zsola001
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.