Kamionos munka ráncfelvarrása.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jamal

Újonc
2019. 07. 02.
53
19
20
Hódmezővásárhely
V2 karakter
Elijah Maynard
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Elijah Maynard >

Ötleted:
< Sziasztok! Köszi,hogy rákattoltál az ötletemre! Ugye aki jártas egy kicsit a fuvarozásban vagy a tehergépjármű vezetés világában az tudja,hogy vannak követelmények,gondolok én itt a : vezetési idő,munkaidő betartására. Emiatt,hogy realisztikusabb legyen a munka lehetne egy komplett Tachográf rendszer amit lehetne kezelni és számolná a megtett km-et számolná a vezetési idődet,munkaidődet. Nagyjából 4óra(40p mondjuk) vezetés után ki kellene venni egy 45perces(4,5p) pihenőidőt illetve egy x idő után lejárna az időd ami azt eredményezné,hogy félre kell állni és be kellene írni a tevékenységi lapodba,hogy hány órát vezettél 1 műszak alatt,mennyi km-et mentél és,hogy mikor kezdted el a napot. Ha ez megvan akkor lehetne egy újabb napot nyitni. Ha például valaki nem tartja be a vezetési időt/munkaidőt a rendőrség/NAV kiállíthatna neki egy bizonyos csekket,hogy nem tartotta be az időjét becsületesen. A Tachográfról röviden,tömören ennyit.
Újabb Kamionok,pótkocsik : Szerintem elég feelinges lenne,ha nem 1db kamionnal lehetne menni hanem például lenne 3fajta. --> A Volvo(mostani) MAN TGX EURO6,Scania S500->(NextGeneration) illetve pótkocsiból is lehetne pár,mivel elég érdekes,hogy az összes árút egy frigós póttal kell szállítani. Ebből is lehetne több mint pl: Rolóponyvás,Hűtős,Billencs,és sima standard pót oldalfalakkal. Ez így realisztikusabb lenne,hogy nem 1póttal kell elvinni az összes árút!
Árú felvétel: Arra gondoltam,hogy a már meglévő céghez rámpát állítani és arra rátolatni,majd jelezné egy zöld nyíl,vagy infobox,hogy jól áltál oda és egy enter megnyomásával felkerülne az árú! >


Megjegyzés:
< Ez lenne az én saját ötletem,köszönöm,hogy elolvastad! >

Pekxy válasza:
Zárom/Helyezem.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Ez szép, és jó lenne, csak nincs több olyan alap GTA-s mod, amire lehetne kamiont, pótkocsit modolni. Tudomásom szerint a Benzinszállító (Tanker), ami ugye most kikerült, ahelyére lehetne egy kamiont berakni, de szerintem nem lesz megvalósítva, ugyanis a benzinszállító munka vissza lesz téve.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Szerintem elég felesleges,főleg,hogy nem lehet mire moddolni a kamionokat. Tartózkodom.
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
591
892
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Ez nem egy rossz ötlet,de azért valld be te is,hogy egy komplett játékot lehetne építeni,vagy akár úgy se lehetne megvalósítani.
Így sajnos Nem támogatom.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Mivel nyitottak már egy ezzel kapcsolatos /hasomló ötletet így ezt zárom/helyezem. A másik témánál fejtsd ki hozzászólás formájában az ötleted!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.