Kamionos munka optimalizálása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Zayden Myers >

Ötleted:
< Kamionos munka optimalizálása. >

Megjegyzés:
< Sziasztok, bizton sokan vagytok még így ezzel, hogy akárhanyas szintűek vagytok mégis kisebb fuvarokat kaptok, mint kellene kapnotok, de lehet ezzel csak én vagyok így. Jelenleg 46os szintű vagyok, amit nem kis idő összehozni és az ember elvárná, hogy legalább minden második fuvar jól fizessen, de az én esetemben minimum 5 percig kell keresni egy fuvart ami megéri számomra.
LN7DSwO.png
Amilyen fuvarokat kapok
vEy7wfB.png
és amilyen fuvarokat kellene, hogy kapjak.
vb0FqIW.png
Röviden és tömören annyit szeretnék kérni, hogy legyenek optimalizálva a fuvarok és egy 40+ szintű ember ne kapjon 10es szintű fuvarokat, vagy maximum nagyon ritkán, mert egy idő után számomra unalmassá válik a munka, hogy folyamatosan a jó fuvarokat keresem.
>
 

Tata

Újonc
2020. 01. 05.
42
49
LV karakter
Jhon Cidder
V2 karakter
Maksimilian Grgurovic
Támogatom,szerintem jó volna hogy lehesen 500.000 FT körül is keresni amugy is fel ment mindenek az ára
 

utcaneger

Lelkes fórumhasználó
2020. 12. 12.
376
1 606
V4 karakter
gabriel cantu
LV karakter
erik melero
Én is tapasztaltam, hogy 12-es szinten 6-8xp-t kapok, amikor 10-esen 45xp-t kaptam. Támogatom!
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Támogatom,szerintem jó volna hogy lehesen 500.000 FT körül is keresni amugy is fel ment mindenek az ára
460 ezer forint a max fizetés amit fel kell húzni. Sajnos régen mikor egy kamionos bug kihasználás kiderült, akkor Shifty elállított valamit. Akkor voltam 55 szinten és a javítás előtt 420 ezres fuvarokat kaptam már, utána pedig 20 ezrest. Az eredeti kamionos rendszer alapján 60 szinttől adta a max fizetést az előtt pedig arányosan növekedett a fizetés is. Számomra már lényegtelen ennek az optimalizálása, de hogy másnak se legyen ez miatt 1.5 hónapos + munkája így támogatom, valamint lehetne a kamion végsebességén változtatni, 90km/h végsebességre, nagy rakomány esetén 70-75km/h sebességgel jó volna közlekedni, illetve, hogy nagyobb emelkedőn is fel lehessen menni.

A bugos fuvar felvétel miatt jó volna, ha a pótot le lehetne akasztani, illetve ha valamilyen módon lehetne törölni. (pl. ha kidobod az adott fuvar levelet a kukába akkor eltűnne a pót vagy hasonlót tudnék elképzelni.)
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Teljes mértékben támogatom az ötleted, én is számtalanszor találkozok 30-50k értékű fuvarral ~42es szinten, többször is megesett, hogy annyit kerestem a fuvart mire a kamion eltünt.
 

MaxiV2

Pötyögtető
SModerátor
v2
2019. 01. 10.
512
196
22
Arad
V4 karakter
Max Guerrini
V2 karakter
Max Cortez
Teljes mértekben támogatom az ötletet.​
 

SupraV2

Újonc
2020. 04. 22.
63
94
V2 karakter
Daniele La Royali
460 ezer forint a max fizetés amit fel kell húzni. Sajnos régen mikor egy kamionos bug kihasználás kiderült, akkor Shifty elállított valamit. Akkor voltam 55 szinten és a javítás előtt 420 ezres fuvarokat kaptam már, utána pedig 20 ezrest. Az eredeti kamionos rendszer alapján 60 szinttől adta a max fizetést az előtt pedig arányosan növekedett a fizetés is. Számomra már lényegtelen ennek az optimalizálása, de hogy másnak se legyen ez miatt 1.5 hónapos + munkája így támogatom, valamint lehetne a kamion végsebességén változtatni, 90km/h végsebességre, nagy rakomány esetén 70-75km/h sebességgel jó volna közlekedni, illetve, hogy nagyobb emelkedőn is fel lehessen menni.

A bugos fuvar felvétel miatt jó volna, ha a pótot le lehetne akasztani, illetve ha valamilyen módon lehetne törölni. (pl. ha kidobod az adott fuvar levelet a kukába akkor eltűnne a pót vagy hasonlót tudnék elképzelni.)
Támogatom a fuvar levél kidobast és pót eltűnését !
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Én is tapasztaltam ilyet anno. Hasznos ötlet. Támogatom!
 

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
36-os szintű vagyok jelenleg és UPS-TNT-nél kapok olyan fuvart ami 250ezer felett van. Ha elmegyek DPD-Amazon-hoz ott nem kapok 100.000 forint feletti fuvart csak 50 ezer a max. Lehetne ezen változtatni támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: utcaneger

BoriUr

Barangoló
2019. 06. 26.
92
54
Miskolc
V2 karakter
Han Lue
460 ezer forint a max fizetés amit fel kell húzni. Sajnos régen mikor egy kamionos bug kihasználás kiderült, akkor Shifty elállított valamit. Akkor voltam 55 szinten és a javítás előtt 420 ezres fuvarokat kaptam már, utána pedig 20 ezrest. Az eredeti kamionos rendszer alapján 60 szinttől adta a max fizetést az előtt pedig arányosan növekedett a fizetés is. Számomra már lényegtelen ennek az optimalizálása, de hogy másnak se legyen ez miatt 1.5 hónapos + munkája így támogatom, valamint lehetne a kamion végsebességén változtatni, 90km/h végsebességre, nagy rakomány esetén 70-75km/h sebességgel jó volna közlekedni, illetve, hogy nagyobb emelkedőn is fel lehessen menni.

A bugos fuvar felvétel miatt jó volna, ha a pótot le lehetne akasztani, illetve ha valamilyen módon lehetne törölni. (pl. ha kidobod az adott fuvar levelet a kukába akkor eltűnne a pót vagy hasonlót tudnék elképzelni.)
Szép estét! Nemtudom buba szavai-ba belekötni! Pontosan elmondta a lényeget nyilván valamilyen szinten jó az hogy magas szinten adja a nagy pézt a szerveren ez az a munka amivel a lehető legtöbbet lehet kereni ha az ember sok időt fektet bele! De egy minimális optimalizálás ráférne.
 

Joker

Zöldfülű
2019. 01. 11.
154
119
V4 karakter
Rider El Mirador
V2 karakter
Rider El Mirador
NEM TÁMOGATOM, Teljesen jó a jelenlegi felállás! Ha ez nem lenne sok embernek most se lenne pénze, igy is irreálisan sokat keres kettő perc alatt 450.000Ft.... inkább a többi munka bérezését kéne feltornázni a jelenlegi árak szerint egy kezdő-nek nagyon nehéz elindúlni, nem is egyszer hallottam azt hogy a kezdő játékos azért hagyja abba a játékot mert brutális árak vannak a munkák bérezéséhez képest.
Tehát a Kamionos munkával semmi probléma, a többi munka bérzését kéne feltornázni hogy a kezdők is tudjanak érvényesülni.
 
  • Tetszik
Reactions: utcaneger

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
@Joker olvasd el mégegyszer, hogy mit írtam. Én nem a fizetés szeretném, ha emelnék, hanem azt, hogy ne 10 percig kelljen keresnem egy olyan fuvart ami megérti. 46os szint az 50000+ XP ami körülbelül 1500 fuvart jelent, valjuk be ez nem kis idő. A kamionos rendszer úgy van megcsinálva, hogy minél nagyobb szintű vagy annál több pénzt kapsz és minél több fuvart vittél le annál nagyobb szintű vagy. Sok ember félreértette és el se olvasta amit írtam csak hozzászól.
Itt leszögezném, hogy nem azt kérem, hogy emeljék az árát, hanem optimalizálják azt, hogy ha 46os szintű vagyok és felszeretnék venni egy fuvart ami megéri az ne 10, akár 15percbe kerüljön, hanem úgy, mint régen mielőtt shifty bele nem nyúlt volna. (A mostani fuvarok amiket kapok mind 10-60 ezer között van, nagyon ritkán van az a fuvar amit kéne, hogy kapjak vagyis a 460 ezer)
Nem tudom te mennyire használtad ezt a munkát, de jellemző volt, hogy a kis szintűek kevés pénzt és XP-t kaptak, a nagy szintűek pedig több pénzt és több XPt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.