Kamion végsebességének és teljesÍtményének növelése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Polgármester

Zöldfülű
2019. 07. 10.
218
58
18
❤️Kisbér --> 🚂 --> Komárom❤️
V4 karakter
Martin Kelso
LV karakter
Bonds Martini Alehandro
V2 karakter
Martin Kelso
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Martin Kelso >

Ötleted:
< Sziasztok! Köszönöm, hogy rákattintottatok az ötletemre! Nos akkor kezdjük: Nálam a kamion végsebessége 6 tonnás pótkocsival egyenletes talajon 76km/h ami egyáltalán nem reális mivel a valóságban 89km/h a korlátozottak pedig 85km/h/// A teljesÍtmény növelést azért gondoltam ki mivel ha egy apró dombon mész fel akkor /szintúgy 6 tonnával/ visszalassul 30km/h-ra ami szintén nem reális mert a valóságba egy kamion egy apró dombon 80km/h-val simán felmegy 24 tonnával is. Ha valaki kérdezné, hogy honnan tudom akkor ültem kamionba és kamionnal szeltem át európát. Azért jött létre ez az ötlet, mert ez csak az én meglátásom, nem azt kérem, hogy mindenki ,,száguldozzon,, kamionnal. Köszönöm, hogy elolvastad! >

Megjegyzés:
< Ez tényleg csak az én meglátásom, biztos feleslegesen irtam de egy próbát megér! :) >
Pekxy válasza:
Zárom/Helyezem.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nos nem rossz ötlet , viszont abba is bele kell gondolni , hogy általában aki rendszeresen kamionozik az a rövid távokat csinálja , és így is 1-2 perc alatt megcsinál egy fuvart , ha a sebességen növelnének még kevesebb idő alatt lehetne szerezni a fuvaronkénti összeget , amely szerintem már így is épp elég jó és ha még rövidebb idő alatt lehetne pénzt kapni az már szerintem túlzás lenne. Ha a lejtőkön gyorsabb lenne az nem volna rossz de szerintem maga a rakományokkal való végsebességek megfelelőek. Inkább a benzinszállító járművek végsebességén kellene csökkenteni , mert jó páran szeretnek azokkal a munkajárművekkel száguldozni.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Igaz, bele lehet kötni úgy ahogy Buba tette. Van benne igazság, az biztos, viszont ez nem akkora nagy gond szerintem mint ahogy Buba leírja, mivel elmondások szerint kevesen kamionoznak. Szóval szerintem teljesen reális ötlet. Én támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Polgármester

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
Heo, nem vagyok egy nagy kamionos viszont a végsebesség növelése az lényeges lenne. Mivel elég rossz látni hogy folyamatosan előzgetnek be a trabantok 50-el. Mert egy kis dombon a kamion nem megy fel csak 30-al. Illetve a kezelhetőséget is lehetne javítani . TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Polgármester

AVamo

Barangoló
2019. 01. 23.
106
36
Sziasztok! Jó ötlet! Viszont a kamion a valóságban (nézzük példának a bent lévő modelt) akár 750 LE-s motorral is fel lehet szerelve(V8). Az ilyen kamionoknak 42-43 tonnás össz súlyukkal meg sem kottyan egy nagyobb domb (10%). Simán 89 km/h-val szószerint rántják fel az emelkedőre a rakományt. Persze egy gyengébb motorral felszerelt kamion, amely nem V8-as hanem "sor 6-os" motorral van felszerelve annak lehet szint 750 LE-je nem fog tudni felmenni 42-43 tonnával, 89 km/h-val, hanem 70 esetleg 75 km/h-val.
Mielőtt megkérdőjeleznéd tudásom, én ezeket mind tapasztalatból mondom.
 

Vitos

Barangoló
2020. 05. 15.
75
103
Németország, Baden-Wüttemberg
V4 karakter
Lulo Blasio
LV karakter
Lia Hicks
V2 karakter
Vito L Hicks
Jó ötlet, Támogatom! Meg lehetne több a fizetés is!
A fizetés per pillanat borzalmassan magas.
Ha IC nézünk egy Piaci Árat, akkor a kamionos munka szó szerint legyalázza a többi munkát, mert rettentően kiemelkedik egy fuvarért a fizetés.
Úgy vélem, hogy az ötlet nem rossz, viszont Buba válasza mellet maradok.
Inkább realisztikusabbá kellene tenni, azaz ha én 30 tonnát viszek, akkor ne legyen már ugyan annyi a sebességem mint ha 6 tonnát szálítanék.
 
  • Imádom
Reactions: Polgármester

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
" Ha IC nézünk egy Piaci Árat, akkor a kamionos munka szó szerint legyalázza a többi munkát, mert rettentően kiemelkedik egy fuvarért a fizetés. "
Ezzel kapcsolatban annyi hozzáfűzni valóm lenne , hogy a többi munkához keres többet , de csak akkor ha valaki kitartóan felhúzza arra a szintre hogy jól fizessen , amely nem 3-4 óra alatt érhető el hanem akár több hónapba kerülhet. Árakkal nincsen probléma , szerintem így is elfogadható ez a munka , inkább a többi munkánál kellene változtatni az árakon valamint a munkajármű végsebességeken.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Sziasztok! Mivel hozzánk amikor adunk el terményt (igen, búzát meg repcét, stb.) akkor általában nagy kamionokkal szoktak jönni. Általában egy kamion amikor telerakjuk a kamiont terménnyel, akkor a kamion általában 32-33 tonna. Nos, mivel tőlünk ki is kell fordulni, ezáltal kell hozzá egy kis "lóerő", ami általában azért megvan. 32-33 tonnával általában 65-70-el szoktak menni kint az autópályán, vagy akár itt nálunk az 51-es úton is. Szerintem tökéletesen megfelel a mostani sebesség. Nem kell gyorsítani a kamionokon, nem kell hozzányúlni a handlinghez.
 

Jamal

Újonc
2019. 07. 02.
53
19
20
Hódmezővásárhely
V2 karakter
Elijah Maynard
Sziasztok! Mivel hozzánk amikor adunk el terményt (igen, búzát meg repcét, stb.) akkor általában nagy kamionokkal szoktak jönni. Általában egy kamion amikor telerakjuk a kamiont terménnyel, akkor a kamion általában 32-33 tonna. Nos, mivel tőlünk ki is kell fordulni, ezáltal kell hozzá egy kis "lóerő", ami általában azért megvan. 32-33 tonnával általában 65-70-el szoktak menni kint az autópályán, vagy akár itt nálunk az 51-es úton is. Szerintem tökéletesen megfelel a mostani sebesség. Nem kell gyorsítani a kamionokon, nem kell hozzányúlni a handlinghez.
Akkor azok se mai kamionok. Mi is búzát,kukoricát,repcét szoktunk kifele szállítani olaszországba és 90-85 km/h-val megyünk. :D Hozzá tenném,hogy mi nyergessel járunk,nem tudom,hogy hozzátok milyen szokott menni. :)
 
  • Imádom
Reactions: Polgármester

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Akkor azok se mai kamionok. Mi is búzát,kukoricát,repcét szoktunk kifele szállítani olaszországba és 90-85 km/h-val megyünk. :D Hozzá tenném,hogy mi nyergessel járunk,nem tudom,hogy hozzátok milyen szokott menni. :)
Nyerges szokott hozzánk is jönni, mai kamionok. Nem azt mondtam, hogy fixen 70-el mennek, csak ameddig elkísérjük őket (mivel nekünk itt bent az udvarban nincs súlymérőnk, amire rá tudnának állni hogy lemérjük), ezáltal van itt egy cég a falunkban, akihez be szoktuk kísérni őket, hogy ráálljanak, átlagosan 70-75 a tempó. Nem kísérjük el őket se olaszországba, szóval fingom sincs hogy mennyivel mennek. :D
 

Jamal

Újonc
2019. 07. 02.
53
19
20
Hódmezővásárhely
V2 karakter
Elijah Maynard
Nyerges szokott hozzánk is jönni, mai kamionok. Nem azt mondtam, hogy fixen 70-el mennek, csak ameddig elkísérjük őket (mivel nekünk itt bent az udvarban nincs súlymérőnk, amire rá tudnának állni hogy lemérjük), ezáltal van itt egy cég a falunkban, akihez be szoktuk kísérni őket, hogy ráálljanak, átlagosan 70-75 a tempó. Nem kísérjük el őket se olaszországba, szóval fingom sincs hogy mennyivel mennek. :D
Most már tudod. De jó olvasni,hogy ti is foglalkoztok ilyennel. :)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.