Kamilla_McCarthy - Bence

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Kamilla McCarthy >

Panaszolt fél admin neve:
< Bence. >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan ban >

Bizonyítékok:
<https://imgur.com/a/hMgCXvG
épp a ruha boltba voltunk, az elött arról beszélgettünk, hogy milyen király kapucnit csináltam egy sapkából, illetve a tegnapi buliról ahol legalább 30an ott voltunk, táncoltunk játszottunk. Közösség rombolás nem tudom hol van, a stílus meg szintén nem értem, hogy hogy jött ide, és miért gondolod ezt.Ban lejárás, ban ideje szintés ismeretlen, de egyébként 2020.03.29 20:10KB , 30percel miután megemlítettem egy PKba ami kojoról szólt.
>


Megjegyzés:
< Bencétől kérnék pár közösségromboló képet vagy logot amin rajta szerepelek :D
Kicsit gyerekes amit művelsz, pkt raknak egy barátodra, megemlítenek 1x benne mellesleg oda figyeltem, hogy ne minősítselek meg ne írjak degradált stílussal, de hogy egy ilyen miatt te valahogy bepöccensz és úgy gondolod, hogy kibannolsz a szerverről, ez kicsit erős túlzás.
Akik ismernek szerintem senki szerint nincs közösség romboló stílusom, de szívesen meghallgatom az ők véleményét is itt, hogy mit gondolnak rólam. >
 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Talán elfelejtetted azokat a minősítő szavakat amikkel illettél engem TS-en még pár hete, amit pedig leműveltél a legutóbbi "RP-n" az volt a hab a tortán. Engem nem különösen érdekel az hogy kire raksz PK-t mivel az egész ügyhöz semmi közöm nem volt, direkt kizártam magamat belőle. Viszont UCP-den megnéztem hogy miért kaptad a jailedet emellett beszéltem Ricsivel is ezzel kapcsolatban, majd pedig az előző szerepléseidnek köszönhetően megkaptad tőlem a kitiltásodat.
 
Utoljára szerkesztve:

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Talán elfelejtetted azokat a minősítő szavakat amikkel illettél engem TS-en még pár hete, amit pedig leműveltél a legutóbbi "RP-n" az volt a hab a tortán. Engem nem különösen érdekel az hogy kire raksz PK-t mivel az egész ügyhöz semmi közöm nem volt, elmesélték miket produkáltál és kaptad a kitiltásodat.
nem felejtettem el, sőt azért TSen megis kaptam a bannom, most random dühös lettél, mivel PKT raktam a barátodra és úgy voltál, hogy egy régi indokkal ami már rég lelett tisztázva, és megkaptam az örök bant TSen és ott volt a pont a végén, ilyen nincs, hogy dühös leszel és ezért amiért már megkaptam a büntetést 1hónap vagy talán több ideje is vissza hozod és rám rovod. :D
mellesleg még mindig nem tudom, hol van ebben közösség rombolás.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Értelmezd az előző hszemet, ne próbáld a Koji féle PKhoz kötni a banodat amit tőlem kaptál, verd ki a fejedből ezeket az elméleteket. Viszont azok után amit itt leműveltél te sem gondoltad komolyan hogy szankció nélkül fogom hagyni pláne úgy hogy volt egy szép kis beszélgetésünk is :)
 
Utoljára szerkesztve:

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Egyáltalán nem beszéltünk Bencével a pk miatt, semmi köze nem volt az én pkmhoz. Eleve másik szobába voltak, én Jakival loloztam (nagy yasuo playek voltak), ő pedig egy másik ts szobában GTA 5özött Montellával és Benettel, nagy kaszinó heisteket csináltak.
Nem mondtam egy szóval se, hogy megbeszéltetek volna bármit is együtt..
Továbbá is várom bencétől a közösségromboló képeket/logokat.
 
  • Vicces
Reactions: aBalazs és Bence

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Közösség rombolásnak számít az is hogy mit csinálsz a szerveren, gondolok itt arra hogy milyen jaileket kapsz, és hogy a jail-eiddel mennyire rontod a többi játékosnak a játékélményét :) Lehet nekem is elmenne a kedvem a szervertől ha egy random player egy katanával futna rám és további 10 másik játékos társamra, ami nem kicsi non :)
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Közösség rombolásnak számít az is hogy mit csinálsz a szerveren, gondolok itt arra hogy milyen jaileket kapsz, és hogy a jail-eiddel mennyire rontod a többi játékosnak a játékélményét :) Lehet nekem is elmenne a kedvem a szervertől ha egy random player egy katanával futna rám és további 10 másik játékos társamra, ami nem kicsi non :)
Nem illene hazudni egy pkban neked sem.
Mi voltunk 4 en ők 3an, mellesleg én mint katanával hátba mentem, de sajnos beleestem a csapdádba és válaszoltam arra ami levan írva már. Ezt elismerem, jó volt.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Arcodból ajánlom vegyél vissza mert a szerver banodat egy fórum ban is követni fogja, azt írom le amit hallottam rólad és amiért a jailedet is kaptad. Azt pedig meg se említsük hogy kijelentetted hogy nem fogsz egy felszedésre többet rpzni, nem értem, nekünk kell elmagyarázni hogy nem 2 sorból fogsz feszedni egy embert? Mit kerestél egyáltalán RP szerveren? Ha nektek az úgy nevezett RP az hogy katanával rohangálsz a cikázó golyók között majd vágod le az emberek fejét akkor nagyon elvagy tévedve. Szerveren RPzni egyszer nem láttalak azon kívül hogy csináltál valami találkozót ahol pénzt osztogattál meg mentek a táncolások a cigányzenére. Azon kívül hogy ordítod IC a TikTok nickedet semmi elfogadható nem volt tőled látható. Rendben, ezeket elfogadjuk, végülis kinek mi az RP, viszont azt már nem fogom eltűrni hogy amióta a kis barátod ki lett banolva buggoltatás miatt folyamatosan csinálod a feszültség generálást,a kötekedéseket és vitatkozásokat ahelyett hogy meghúztad volna magad a TS beszélgetésünk után és hogy ennyire elnéző voltam hogy engedtem hogy folytasd a szerveren azt a nagyon gazdag "RP" pályafutásod. A kifogásaidra nem vagyok kíváncsi, főleg ugy hogy te is nagyon jól tudod miért lettél kibanolva ? Nagyjából a banodról és az egész szituról ennyi, felesleges vitákba pedig nem megyek bele mivel mindenhez nekem sincs idegzetem, több gondolatom nincs amit megosztanék ezzel kapcsolatban.

Edit: Ott is van, meg is van miről beszélek itt:
értem én, hogy a nagy lilpeepes nem érdekel a világ bármit tehetek világba élsz most(gondolom) de akkor se kéne így le reagálni " -Ezt az előző PKból másolom ki. Mégis mi köze van ahhoz az hogy milyen előadót hallgatok hogy hszelek egy olyan pkhoz ahova te állítolagosan megtiltod nekem hogy hszeljek? :D De látom te is már csak ilyen gusztustalan kifogásokkal tudsz támadni, ez már mindent elárul.

Úgy gondolom hogy nagyon elmentél olyan irányba ahova nem kellett volna, maradjunk annyiba hogy naiv emberekkel nem fogok vitatkozni, ezért a nagy "bármit megtehetek" arcodért pedig most a fórum tiltásodat is megkaptad. Úgy gondolom ha én megadom neked a tiszteletet akkor azt vissza is várhatom, főleg úgy hogy a provokatív stílust ok nélkül kezdeményezted, de persze ezt már meg is szokhattuk tőled. További sok sikert kivánok neked.

Mivel az illető megkapta fórum banját, megjegyzésben pedig ahogy látom Kamilla nem nevezett meg embereket akik hozzászólhatnak a PK-hoz így a bírálásig lezárom a PK-t.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.