Kamilla McCarthy - Kojo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
767
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Kamilla McCarthy >

Panaszolt fél admin neve:
< Kojo >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Többszöri hazudozás direkt/tudatlanságból azért, hogy magát védje. >

Bizonyítékok:
< idézem kojot: Nem hiszem hogy bármit is kellene ezen magyarázzak, nem fogsz rárohanni a rendvédelemre egy katanával. Már ha csak a fegyvereket nézzük, fegyvert fognak rád akkor fegyvert sem vehetsz elő, nem hogy rászaladj 10-15 tekesre egy szál katanával.
ne ebből körübelül annyi igaz, hogy rászaladtam a tekesekre.
A többi, hogy "fegyvert fognak rád akkor fegyvert sem veszek elő, nem hogy rászaladok 10-15 tekesre" abból semmi se igaz, mivel nem egyedül voltam, négyen voltunk ott, abból 3 nagykaliberrel közülünk, én pedig katanával. A másik, pedig, hogy nem 10-15 tekes volt, hanem három. A 3. pedig, hogy nem elöttük vettem elő miközbe rámtartották a fegyvert hanem én egy sarokban bujtam el az ajtó mögött és akkor rohantam hátba rájuk mikor ők nem engem figyeltek hanem a többi embert akik velünk voltak nagy kaliberrel. Kvázi nem történt PG mivel minden lehetőség ott volt, hogy sebezni lehessen azaz megölni, nem figyeltek, nem láttak, nem is voltak 10-15en mellesleg 1 et leis lőttek még mikor bejöttek szóval csak ketten voltak. Mindez nem a szabadban történt, hanem a gyárba. Kojo konkrétan lesem tagadhatja, hogy úgy adott jailt, hogy a szituációrol semmit se tudott, annyit tudott, hogy katana van rajtam én pedig azt mondtam ooc, hogy nem haltak meg mikor rávágtam.(utólag kiderült bug miatt nem haltak meg, mivel mikor bejönnek az interiorba nekik nem tölt be az én kezemben a katana, de ez csak mellékes). Az meg, hogy nem azért jött oda, hanem a hanyagRP ért az adtól még ugyan úgy saját ügy intézés, mivel azért is berakott, akkor nem lenne az, ha engem csak hanyagRP ért rakott volna be. >


Megjegyzés:
< Ezt a PKT az előző lezárt PKmmal valamennyire összecsatolnám, mivel eléggé hamar lelett zárva, azt figyelmen kívűl hagyva, hogy mi igaz és mi nem, más véleményét semmibe venni. Illetve ne én legyek már a bunkó és parancsolgató, hogy megkértem ki ne szoljon hozzá és bírálja. Látni sok más PKt, hogy ki szolhat ki nem hozzá, illetve unbannokat is látni és más PKT is, hogy más nevébe írják, szóval azt se értem + mivel 1. tudjuk és tudja jól mindenki, hogy kojo és bence nagy pajtások, és valószínűleg ő bírálta volna ha rajta múlik.
2. a tiltás és a megkérés között külömbség van bence, én megkértelek felkiáltó jellel azaz óhajtó mondat. szerintem nem esik nehezedre erre rájönni csak gondolkozni kellene kicsit többet mielött leírsz valamit, értem én, hogy a nagy lilpeepes nem érdekel a világ bármit tehetek világba élsz most(gondolom) de akkor se kéne így le reagálni, ez az én szubjektív véleményem efelől. >
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
El lett bírálva egyszer, nem tudok többet hozzászólni, ugyan ez a véleményem.

Az hogy nem 10-15 TEK-es hanem csak 3 ugyan úgy nem fogsz rászaladni katanával!

Zárom/helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.