Kamilla McCarthy -> Kojo (helyette írom)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ArcherGagnon

Újonc
2019. 12. 08.
22
0
V4 karakter
-
LV karakter
Isaac Tuba
V2 karakter
Samuel De Ninno
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Kamilla McCarthy >

Panaszolt fél admin neve:
< Kojo >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Saját ügy bírálása, jogtalan jail. >

Bizonyítékok:
<
[2020-03-26 17:26:34] [Output] : [AdminJail]: kojo bebörtönözte Kamilla McCarthy-t 300 percre.
[2020-03-26 17:26:34] [Output] : [AdminJail]: Indok: NonRP, PG, Hanyag rp felszedéskor. [utolsó esély]
--Hanyag RP felszedéskor.:
Körülményekhez megfelelően próbáltam egy golyósúrolást gyorsan megoldani egy karon, ezt megis tettem, viszont sietni kellet így nem tudtam alaposan ellátni.
[2020-03-26 16:44:30] [Output] : Kamilla McCarthy mondja: Hoztam eüt is
[2020-03-26 16:44:37] [Output] : *Kezében egy kis elsősegély csomag ((Kamilla McCarthy))
[2020-03-26 16:44:51] [Output] : *Hol sérült jungo? ((Kamilla McCarthy))
[2020-03-26 16:45:38] [Output] : *Jungo jobb kezét surolta a golyó ((Jungo Kawasaki))
[2020-03-26 16:45:39] [Output] : *** Kamilla McCarthy kibontja majd kiveszi a fáslit és kitekeri majd elkezdi jungo sebére tekerni

valóban nem egy egetrengető RP viszont az én véleményem szerint nem hanyag RP ha gyorsan kellett az adott pillanatba cselekedni.
--NonRP,PG
A blueberry gyárban voltunk atm rablás közepette és én álltalába katanával szoktam menni, mivel szűk és keskenyek a folyosók és könnyen használható, viszont sose volt egy adminnak se gondja,
se velem, se mással ha katanát használ a blueberry gyárba, többször volt, hogy más használta, hallottam is, és eggyik admin se problémázott a mostani admin ügybe se addig.. amíg
míg kojo megnem érkezett, mint NNIs.
kojo mint 5ös admin, ha jól tudom, azzal érvelt, hogy IRL se tenném meg, ami többször ellet mondva nem csak V2-őn v3on is és mindenhol thommas szájából is és más magas ottani és ITTENI adminoktól is, hogy nem feltétlen IRLre épűl a játék, mellesleg úgy alakítom a karakterem ahogy akarom.
már csak azért is ellentmondásos ez az indok, mivel ha a hátamon se lehet, mivel nagy kalibernek minősűl, illetve akción se lehet használni, kvázi semmire se lehet használni, de kérdem én, hogy akkor mégis mire lehet használni egy közel 15ezer forintos PPS itemet?
Teljes mértékben jogtalannak tartom mint a bírálást mivel kojo is nnis, illetve az indokokat is, főleg azt, hogy utolsó esélyes.
1hónapja volt 2 jailem ami egy 10 és egy 30 perces hírdetés rövidítés volt mert nem írtam oda, hogy chevrolett. A legutolsó komoly jailem érdekes módon a navban volt, lassan 3hónapja.
2020-01-11 20:56:21 OOC stílus.
Loggal szívesen tudok még szolgálni, az OOC beszélgetésünkről kojoval, de a lényegek itt vannak.
>


Megjegyzés:
< A PKt Kamilla McCarthy írta(én), fórum ban miatt nem tud jelenleg panaszkönyvet nyitni.
illetve két kérés. Bence mint szuper admin, illetve bármilyen nnis kolléga(kojon kívűl), nem bírálhatja, illetve hozzá se szólhat a panaszkönyvhöz, még csak 1 hozzá szólást sem!
2. kérés, hogy csak ezzel az üggyel kapcsolatba írjanak kérem,ne más részleteket vegyünk ki pl: ha már itt tartunk te is meg te se, te úgy, te múltkor, és a múltkorit mivel magyarázod, mondatokat is hanyagoljuk,csak a témával kapcsolatos dolgot tessék.
Illetve Ha bárki hozzá ír, aki ott volt, ha nnis akkor az ő véleményüket is meghallgatom, ők mit gondolnak, szabad e katanával, zavarta e őket, volt e már máskor is ilyen, akkor volt e gond belőle, stb.
>
 

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
Na szia/sziasztok, vártam már ezt a pkt.
A pk nyitójának eleve nem értem mi köze van az egészhez, de hát a ti dolgotok. Valószínűleg oka van annak hogy fórumról is ki van bannolva.
Elkezdem akkor felvázolni az indokokat, illetve hogy mi hogy történt.




--Hanyag RP felszedéskor.:

Igazából itt te magad bemásoltad a logot, egyértelműen hanyag rp. Valakit meglőnek, te csak random egymagában egy fáslit rátekersz, attól nem lesz jobb, semmit nem segítesz rajta.

[2020-03-26 17:25:22] [Output] : Kamilla McCarthy: (( ott voltunk az intibe ))
[2020-03-26 17:25:26] [Output] : Kamilla McCarthy: (( kitudja mikor rohan be a tek ))
[2020-03-26 17:25:32] [Output] : Kamilla McCarthy: (( pont lekakilja hogy én rpzek ))
[2020-03-26 17:25:35] [Output] : Kamilla McCarthy: (( le wkznak ott helybe ))
[2020-03-26 17:25:51] [Output] : Kamilla McCarthy: (( nem fogok 12soros rpket nyomni mikor 10mp mulva lehet betör a tek ))

Az pedig hogy te feltételezed, hogy bejön a tek, nem indok arra hogy te kevesebbet rpzz a kelleténél, wk pedig nincs a szerveren.


Nem hiszem hogy bármit is kellene ezen magyarázzak, nem fogsz rárohanni a rendvédelemre egy katanával. Már ha csak a fegyvereket nézzük, fegyvert fognak rád akkor fegyvert sem vehetsz elő, nem hogy rászaladj 10-15 tekesre egy szál katanával.
• PG: PowerGaming – Hősködés, olyan dolog amit a valóságban nem mernél megtenni.
Ez pont a pg fogalmába tartozik, de szerintem ezt tudnod kellene neked is.
Kíváncsi lennék Thommas mikor mondott olyat, hogy ez reális és nem az irlt kell nézni ilyen ügyben.

[2020-03-26 17:22:51] [Output] : Admin[5] kojo: (( De szerinted mennyire reális az hogy m4el jönnek rád te meg egy katanával ))
[2020-03-26 17:22:53] [Output] : Admin[5] kojo: (( Rájuk rohansz. ))
[2020-03-26 17:22:56] [Output] : Kamilla McCarthy: (( igen ))
[2020-03-26 17:24:24] [Output] : Admin[5] kojo: (( IRL se rohansz rá a tekre egy katanával a kezedbe ))
[2020-03-26 17:24:28] [Output] : Kamilla McCarthy: (( dehogynem ))

Itt is látszik mennyire komolyan vetted az egészet, az igen válaszoddal. Ha pedig esetleg ilyen történne veled videózd már le kérlek, szívesen megnézném.


Saját ügy bírálása

Erre pedig kitérve, köze nem volt se a teknek se az nninek ahhoz, hogy én odamentem, senki sem hívott oda. Én eleve azért mentem oda mert te eüvel felszedted a társadat lövöldözés közben, hanyag rpvel. A te rpdhez köze nem volt egyik frakciónak sem, a katanás dolog pedig már csak utána jött mert ooc írkáltál, hogy milyen ügyesen csapkodtál a katanával. Az egész ügy bírálása alatt senki más nem volt ott csak te és a haverod, illetve Kaeden és én.


Bence mint szuper admin, illetve bármilyen nnis kolléga(kojon kívűl), nem bírálhatja, illetve hozzá se szólhat a panaszkönyvhöz, még csak 1 hozzá szólást sem!

Ezt meg szerintem ne te döntsd már el, illetve ne parancsold meg azt senkinek hogy mit csinálhat.



Részemről ennyi, ha bármi kérdés van még arra szívesen válaszolok.​
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
- Saját ügy bírálása nem történt meg mivel Kojo nem azért ment oda hogy saját ügyet intézzen. (Hanem miattad, mivel neked volt hanyag az RP-d és eleve nem lehet EÜ -vel felszedni egy lőtt sebet)

- Lőtt sebet eleve nem lehet felszedni elsősegéllyel.

- Azért mert sietned kell akkor ne menj oda, hanem lépj le. (4 sorból nem lehet felsegíteni, így a hanyag RP is benne van)

- Egy ATM rablás közbe nem fogsz katanával szaladgálni mindenki között és mindenkit leszabdalni. (Majd mutass légyszives róla egy videót kiváncsi vagyok rá)

Más helyett pedig nem lehet nyitni panaszt, mivel nem veled történt meg az eset.

Utolsó esély is továbbra marad.

A panasz jogtalan.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és Brawn
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.