Kamat/fizetés értesítés

Aura

Barangoló
Támogató
2023. 01. 03.
109
194
V4 karakter
Mia Goldberg
Hi. Eléggé zavarónak tartom, hogy a kamat értesítés jószerivel az egész chat-et elpörgeti, így nekem csak szimplán annyi lenne a javaslatom, hogy ha érkezik a kamat/fizetés, az ne a chat-en jelenjen meg, hanem telefonon akár SMS formájában.

szerk.: Vagy egy szimpla /togkamat paranccsal kikapcsolhatóvá tenni.
 
Utoljára szerkesztve:

I3ucky

Zöldfülű
Támogató
2022. 09. 06.
152
175
21
Szeged
V4 karakter
Bucky Cavanagh
Akkor meg valakinek az lesz a baja hogy állandóan csipog a telefon. Nem kell átrakni csak vagy kiszedni a 0ás sorokat, vagy ki-be kapcsolható legyen az értesítés.
 
  • Tetszik
Reactions: Icco

DriftV2

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
867
440
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Sziasztok!

Itt én igazából azt nem értem amikor még a V3 volt pörgött a chat a hirdetésektől és most mindenkit a kamat felvillanása zavar?

Amúgy nem rossz az ötlet, de szerintem jelenleg ez az egyetlen automatizált dolog ami pörgeti a chatet. Úgy vélem ez még türhető.
 
  • Tetszik
Reactions: PatrYk

ryansoprano

Újonc
Támogató
2019. 12. 19.
47
62
24
V4 karakter
Ryan_P_Soprano
Mind a /togkamat (hoz hasonló parancs), mind a felugró ablak (mint a kézifék), mint az SMS-ben történő értesítés (amit pl. le lehetne némítani, mint IRL) jó ötlet szerintem.
 

Andypapa

Pötyögtető
Támogató
2023. 09. 04.
537
744
28
Miskolc
V4 karakter
Jayce Haggerty
LV karakter
Jayceon Crenshaw
V2 karakter
Andy O'Bryan | Jayceon Westbrooks
Nem ez a legnagyobb probléma de a felvetett megoldások jó ötletek szerintem is. Támogatom az ötletet.
 

Aura

Barangoló
Támogató
2023. 01. 03.
109
194
V4 karakter
Mia Goldberg
Sziasztok!

Itt én igazából azt nem értem amikor még a V3 volt pörgött a chat a hirdetésektől és most mindenkit a kamat felvillanása zavar?

Amúgy nem rossz az ötlet, de szerintem jelenleg ez az egyetlen automatizált dolog ami pörgeti a chatet. Úgy vélem ez még türhető.
De azt legalább ki lehetett kapcsolni ha zavart. Nem is értem ezt akkor most miért nem lehet. Főleg amikor alapból is pörög a chat és még rájön a kamat.. iszonyat zavaró. Legalább is számomra..