Kamal James jelentkezése az S.G.H. köreibe. [Bővítve,szerkesztve]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kamal

Barangoló
2019. 05. 27.
134
65
V2 karakter
Colin Sweeney
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[ Sziasztok! Weigert Milánnak hívnak, Győrújbaráton élek, és már a 14. életévemet taposom. Szüleim 4 éves koromban elváltak, Anyámmal élek. Apám az ország másik részén él Békéscsabán, és ez eléggé megnehezíti az életemet.
Szabadidőmben a barátaimmal vagyok, ha éppen nem MTA-zom. Szeretem az állatokat, jelen pillanatban 2 kutyám van, és 1 macskám van. Ha végeztem az általánossal, informatikai szakgimnáziumba szeretnék menni.
2018-ban elkezdtem programozni. Főként weblapokat, de most lett kész az első 2D-s játékom unity-ben.
MTA-val játszani 2017-ben kezdtem seemta v3-mon.
]

Mióta játszol a szerveren?

[V2 nem sok ideje, de v3 annál többet.(Regisztráció ideje: 2019-02-27 15:41:53)]

Eddigi elért dolgok:

[Frakciók: NNI,ORFK.
Egyéb:Fegyverengedély,sok jó barát.
]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Kezdőként eléggé felidegesített ha nem tudtam valamit. De egy IDG,S.G.H mindig segített. Úgy érzem most rajtam a sor hogy segítsek más játékosokon.]

Miért téged válasszunk?

[Átlag feletti RP tudásom van az én szememből nézve. Elég sokat vagyok online. Tisztában vagyok a szerver szabályzattal, TS szabályzattal.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Amennyit online vagyok.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Mivel iskolaszünet van, ezért naponta 7-9 órát de ez iskolaidőben változik.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Nyugodtan elmondom neki, hogy nem tudom fixelni a járművét. megkérdezem hogy van e bizonyítéka ha igen szólok as chaten hogy valaki szerleje meg a járművét.
Amennyiben ezek után sem érti meg/nincs bizonyítéka és nem érti meg elmondom neki hogyan lehet vontatót hívni. (/call 222-222), (/call 444-444) majd elmondom hogy a vontató elviszi a szerelőtlepre és megjavítja az autóját azonban ez pénzbe kerül. Elmondom neki hogy melyik van közelebb, melyik drágább/olcsóbb.
]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[ooc szolnék neki hogy szálljon be. elvinném a kocsimat szerelni, amíg várakozunk elmondanám hogy melyik a gyors sáv, melyik a rendes. amint beengednek elmondom hogy hogyan kell fizetni a szerelőnek majd elmondom neki hogy 2 fajta kocsi van a paneles,ami nem.
Elmondom neki hogy melyik mit jelent. és ha van kérdése válaszolok rá.
]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza (Munka,iratok miatt) Szerelőtelep (sccs, ha lesz kocsija meg tudja szereltetni) A Munka (Amit a Kezdő kiválasztott. bemutatnám hogy kell csinálni, adnék tippeket.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Ha egy rövid kérdés akkor válaszolok rá. Ha hosszabb a kérdés akkor vagy válaszolok neki, hogy:
(/vá) Szia most jelenleg elfoglalt vagyok kérlek írj egy másik adminsegédnek.) vagy ooc szólok a többieknek hogy bocsi 1 pillanat és jövök
(Ez attól függ hogy milyen RP-ben vagyok.)
]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Adminchat en szólok egy adminnak. megmondom a játékos id-jét.
(amit előre /id vel megkresek) majd kimásolom a logot és elküldöm az admin-nak aki eldönti hogy milyen módon szankcionálja a játékost.
]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Nem + https://imgur.com/a/OF2h2Ph]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem + https://imgur.com/a/OF2h2Ph]
 
Utoljára szerkesztve:

Rion

Zöldfülű
Támogató
2019. 03. 16.
168
165
.
V4 karakter
Rion Wells
LV karakter
Rion Wells
V2 karakter
Rion Whitfield
Nem támogatom! Szerintem nagyon rövid lett bővísd még!
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Ez is nagyon rövid lett a szerintem+egy SGH fő célja nem az hogy jailben akarja látni az adott "segítségre szoruló" játékost hanem az a célja hogy segítsen neki.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Srácok nem itt kéne HSZ hunterkedni.

Az SGH jelentkezési lapnak nem az a lényege, hogy 6.000 oldalas Egri csillagokat olvasgassak utána.
Ha tömören/röviden megtudja oldani, az kellően elég. Úgy sincs idő 600 PM-ben elmagyarázni valamit fent a játékban ha folyamatosan jönnek a segítség kérések.

Kérem az ilyen típusú hozzászólásokat inkább tartsátok meg magatoknak. Attól, hogy hozzá lehet szólni egy adott jelentkezési laphoz, nem jelenti azt, hogy kell is. A bírálási szempontokat meg hagyjátok meg nekünk. Köszi.
 
  • Imádom
Reactions: Pami

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Régen még lehetett véleményt leírni a dolgokról,most már ezt is megtiltod North? :D
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Meg lehet nézni ki mennyi laphoz és mit szólt hozzá. Nem kell feleslegesen háborogni, nem tiltottam meg semmit.
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Nem háborgok,csak régen lehetett véleményt kinyílvánítani az adott lapokról és most sem volt kiírva sehova hogy nem lehet leírni a véleményedet róla,ha hsz hunterkedni akarnék akkor 0-24 írnék mindenhova.
 

Lukooo

Újonc
Támogató
2019. 04. 24.
44
8
Abtenau
V4 karakter
Jenny Zephan
LV karakter
-
V2 karakter
Capria O'Kravecki
Támogatom! Szerintem jó lett, jó lennél SGH-nak!
 

Ronald

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
66
20
V4 karakter
Ronald R Reynolds
V2 karakter
Ronald W Reynolds
Helo, helo. Ismerlek, ugyan azt tudom elmondani mint Beninek. Ha komolyan veszed a dolgokat akkor menni fog. Sok sikert.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Jelentkezési feltétel a betöltött 15. életév.
Az UCP-d maradjon ilyen és ha betöltötted a 15-t,
jelentkezz újra.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.