Elutasítva Kalmi UB Kérelme --->Buba felé

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
887
767
22
Komárom
V4 karakter
Mia Pellegrini
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Leyla M Brassco Kalmiapu>

UID-d:
< telefonról járokfel pótolva lesz >

Bann pontos időpontja:
< 2023.05.21>

Bann pontos indoka:
< "Buba" ( Mások szidalmazása, minősítése +Operátorral szembeni stílus #Buba) >

Aki bannolt:
< Buba>

Amiért unbant szeretnél kapni:
< megbántam amit tettem tudom Bubának úgy jött le hogy stílusom volt felé de nem volt kicsit rég beszéltünk és szankció ját meg értem igaza van/volt remélem meg fogjuk tudni beszélni a nézet eltérést. Nagyon sokan hianyoznak ts ről napi szinten beszeltem a srácokal aki fenn volt még volt mikor kezdő játekos fel jött segítséget kért és reagáltam rá amit tudtam meg válaszoltam hianyzik a közösség akikkel beszéltem itt gondolok Navosok,Nni És illegalis fk ra vagy civilekre. Sajnálom a történtetek ami volt Buba felé és a srác felé. Szeretnék újra a srácokal beszélni hiányoznak már a napi szintű beszédek. Szeretném minél hamarabb tisztázni az ügyet veled.>

Megjegyzés:
< Köszönöm hogy el olvastad birálatot várom pacsi! >
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Ezek szerint az előző kérelemnél el sem olvastad amit írtam, csak láttad, hogy a prefix át van már állítva arra, hogy elutasítva. Az előző kérelmednél a hozzászólásom tartalmazta: "Július után visszatérhetünk az ub kérelmekre, addig felesleges a próbálkozás."
Nyilván nem volt nagy erőfeszítés ez a kérelem, mert csak átmásoltad az előzőből, remélem ezek után már tiszta lesz, hogy mi az az időintervallum amikor fixen nem fogok még UB-t adni egy ilyen eset után, illetve bízom benne, hogy ez idő alatt lesz annyi szabadidőd, hogy a kérelem szövegét átfogalmazod úgy hogy értelmesebben olvasható legyen illetve, hogy kevesebb helyesírási hiba legyen benne.

Tartom magam ahhoz amit már elmondtam, szóval a kérelem elutasítva. Z/H
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.