Elutasítva Kalmi ub kérelem Buba felé [Z/H]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
899
776
23
Komárom
V4 karakter
Natalia Berganza
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Leyla M Brassco /Kalmiapu>

UID-d:
< telefon rol járok fel nem tudom ki másolni >

Bann pontos időpontja:
< "Buba" ( Mások szidalmazása, minősítése +Operátorral szembeni stílus #Buba)>

Bann pontos indoka:
< "Buba" ( Mások szidalmazása, minősítése +Operátorral szembeni stílus #Buba) >

Aki bannolt:
< Operátor Buba >

Amiért unbant szeretnél kapni:
< nem érzem teljesen jogosnak a permát. El ismerni el ismerősödnek hogy hibáztam de szerintem 1ho is elég lett volna szerintem de bíráló félre bízom a döntést >

Megjegyzés:
< nincs>
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Hát ettől azért korrektebb ub kérelmet vártam, de legalább annyi elvárható lenne, hogy megfelelően töltöd ki és helyesírási hiba nélkül.
Igaz mai nap történt az eset de azért felidézném. Bementem hozzátok, (nem tudtam mikrofonnal lenni így írtam) beküldtem a kapott bizonyíték linkjét, és írtam, hogy erről kérnék véleményt. Ehhez képest a felvételen történt dolgokkal kapcsolatban semmit nem mondtál, csak felhoztad, hogy miért írok miért nem beszélek amikor máskor szoktam, valamint hasonló stílust és káromkodást vittél végbe amíg ott bent voltam majd közölted, hogy banoljalak ki.
Ezek után nyilván nem 1 hónapra foglak kirakni, nyilván nem szoktunk meghatározni éveket vagy több hónapokat hanem ilyenkor rád kerül az örökös kitiltás, és bizonyos idő elteltével ha írsz kérelmet mint ahogy most is akkor valószínűleg megfogjuk adni a lehetőséget.
Ez nem jelenti azt, hogy az első kérelemnél ez bekövetkezik.
Fél nap sem telt el amióta megkaptad a szankciót, illetve ez amilyen formában itt megtalálható ezt nem mondanám ub kérelemnek sem, amit leírtál az alapján ennek a témának egy panaszkönyvnek kellene lennie a panaszkönyvek között.
Pár hónap elteltével úgy gondolom fogok tudni lehetőséget adni neked, viszont addig gondolkodj el egy kicsit a dolgokon. Lehet, hogy a teamspeak szerver közössége aktív felhasználó ügyileg lecsökkent viszont attól függetlenül ugyan úgy kulturáltan kell viselkedni, és amennyiben ez nem így történik ugyan úgy fogunk szankciót kiosztani.

Természetesen fél nap után UB NINCS!
#Buba
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.