Kalmi ötlete

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Maxim R Vasijev >

Ötleted:
< fegyverel való vezetés,pull rendszer vissza hozatala nagyon hiányzik a rendvédelemnek és az illegalnak elég hasznos kis rendszer volt. Sosem panaszkodtak csak nem értékük kivételet >


Megjegyzés:
< Köszönöm hogy el olvastad
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Azért azt ne mondjuk, hogy nem panaszkodtak a fegyverrel vezetés miatt. :D
Ha más fogás nem volt az embereken, ebbe is megpróbáltak azért belekötni mindkét oldalról, nem is kevésszer ha másba nem tudtak.
Egyébként az M4 és többi nagyobb fegyverrel a kézben bőven irreális vezetni egy autót, lehet hogy a valóságban szükség esetén azért megfordul ilyen is, de amilyen ügyekkel eddig találkoztunk, ott olyan lehetetlen körülmények között voltak ezek használva, hogy arra nem igazán lehet mit mondani.

A pullozás visszarakásával szerintem nincs baj, ha tényleg úgy néz ki a dolog, hogy az illegál és a rendvédelem ebben egyetért, akkor kerüljön is vissza.
 

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
428
594
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski
Kicsit pontosítanék, Nem M4-el szeretnénk fogni a kormányt hanem kiszállás közbe fegyvert elővenni. Napi szinten bele futunk abba hogy lőnek ránk kiszállunk és utána 10-15 másodpercre rá tudjuk elővenni a fegyvert. Igy könnyű célpontot jelentünk. A legjobb az lenne ha ahogy megnyomom az F betűt tudnám elővenni a fegyvert.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Sziasztok.

Baromira nem belekötni akarok most senkibe, és nem is a szóbanforgó fogást keresni, csak vegyük a dolgok azon részét is, aminek azért lehet van valamilyen szintű valóságalapja.

Egyébként az M4 és többi nagyobb fegyverrel a kézben bőven irreális vezetni egy autót
Valóban, de az ölemben is lehet egy fegyver, vagy a lábam között, míg én taposom az automata rendőrautót, vagy én gondolom rosszul?

Azért azt ne mondjuk, hogy nem panaszkodtak a fegyverrel vezetés miatt. :D
Mindenki tudja, hogy aki emiatt panaszkodott, valójában nem is emiatt panaszkodott.

hanem kiszállás közbe fegyvert elővenni
Másfél hónappal ezelőtt kb napi szinten 'basztattam' vele Tamásit, ezt csak azért írom le, hogy az ötletgazda tisztában legyen vele. Volt, hogy többen is írtunk neki emiatt, hátha. Ha azzal nem értünk el semmit, szerintem ezzel sem fogunk sokat, de a próbálkozás mindig nagy dolognak tekintendő az én értékrendem szerint.
Én abban hiszek, hogy az ilyen apró dolgok azok, amik a játékban nagyban feldobnák azt, ami a túlnyomórészt élvezhető részét képezik nap, mint nap az illegál-rendvédelem oldalon. Ötletelni próbál mindenki, főleg azért, hogy mindenki játékélménye pozitív irányban változzon.
Köszi, hogy elolvastad.
 

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Itt Gonodlok pl Dezire,Glock,m5,usp,tec9,uzira
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.