Kalhem Daniel ->Tommen #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Munyez

Újonc
2019. 06. 01.
26
46
V4 karakter
Adek_Tiberia
V2 karakter
Kalhem Daniel
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Kalhem Daniel

Panaszolt fél admin neve:
Tommen

Panasz pontos megfogalmazása:
Admin stilus,Jogtalan jail,TS meghalgatásának megtagadása.

Bizonyítékok:
[2022-12-14 15:37:40] [Output] : Admin[5] Tommen: (( Kicsit nagy a kabát. ))

[2022-12-14 15:35:56] [Output] : Admin[5] Tommen: (( Akkor tegyen panaszt, ha nem érzi jogosnak. A TS nem másítja meg a véleményem. ))

[2022-12-14 15:34:58] [Output] : Admin[5] Tommen: (( Osztom, sziasztok! ))

Mikkor TS en beszélni akartam vele akkor azzal jött hogy neki mennie kell és lecsatlakozott.

<15:36:05> "Kalhem Daniel | Krisz": huzz be légyszives.
<15:38:58> "Kalhem Daniel | Krisz": Csak 2p
<15:39:46> "Tommen": Ha nem értessz egyet tegyél panaszt, nekem sajnos mennem kell.
<15:39:50> Your chat partner has disconnected.

Megjegyzés:
G Ross is bele egyezett abba hogy fel mennyünk TSre viszont mikkor már fel mehetünk volna akkor Tommen be rakott egyből Jailbe.
Kaysen G Ross: (( Nekem mindegy ha annyira akarja Tommen akkor mehetünk TeamSpeak. ))
Baleset következtébe tény véletlen megaphone lett belőle viszont akkor is milyen alapon tartja ezt NONRP nek?
Kalhem Daniel: (( Mi ebbe a nonrp? ))
Amanda Morris: (( megaphoneba is kiabalhat barmit, irl is. ))
Admin[5] Tommen: (( Egy NAVosként egy ilyen súlyos baleset következtében ez nem helyénvaló. ))
Admin[5] Tommen: (( Ez nem IRL. ))
Kalhem Daniel: (( IRL re alapszik. ))
Ügy küzbe Amanda Morris-t is el teleportálta a Városházára mivel ugy gondolta Tommen ő nem részese az ügynek és nem szólhat bele.
Ugyan olyan joga van bele szólni mint a másik félnek mivel Morris is az ügy részese.
Úgy gondolom hogy ő az én IC karakterem stilusát ne akarja meg változtatni mert erre nincs joga és ne ő döntse el hogy kit mit RP-zek és ki fejthette volna hogy mit érezz ezen NONRP nek.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Mit írtál a megefonba, és a TS-en való megbeszélést az ügy közben vagy az ügy után szerettétek volna?
 

Rocky67

Barangoló
2020. 10. 25.
85
66
Székesfehérvár
www.instagram.com
V4 karakter
Davey Smith
LV karakter
Jessica D West
V2 karakter
Amanda Morris
Az ügy közben szerettük volna, de nem éppen sikerült. Mind a 2 fél benne lett volna. log:[2022-12-14 15:34:56] [Output] : Kaysen G Ross: (( Nekem mindegy ha annyira akarja Tommen akkor mehetünk TeamSpeak. ))
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Mert mit szerettetek volna ott megbeszélni, amit a szerveren nem tudtatok neki leírni?
 

Rocky67

Barangoló
2020. 10. 25.
85
66
Székesfehérvár
www.instagram.com
V4 karakter
Davey Smith
LV karakter
Jessica D West
V2 karakter
Amanda Morris
Normálisan elmagyarázni pl. azt is hogy az ügy része vagyok én is, de engem elgetel, meg a stílusomra stílussal reagál, admin létére.
Illetve másik fél is jött volna ts-re, de ő direkt elmulasztotta, majd lelép szerverről, meg tsről.
Valamint ugyanazzal a stílussal válaszoltam, erre adminjailt ad nekem. OOC Stílusra.
 
Utoljára szerkesztve:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Küldjetek kérlek egy teljes logot az adminügyről. Arra is várom továbbá a választ, hogy milyen szöveg lett beleírva a megafonba.
@Rocky67 Mit tettél volna még hozzá az ügyhöz, ha ott lettél volna?
 

Rocky67

Barangoló
2020. 10. 25.
85
66
Székesfehérvár
www.instagram.com
V4 karakter
Davey Smith
LV karakter
Jessica D West
V2 karakter
Amanda Morris
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Büntetés: 40 büntetőpont. - @Ranzer

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
A panaszotok jogtalan.​
Átnéztem a logokat, kigyűjtöttem pár fura hozzászólást.

[2022-12-14 15:29:22] [Output] : Admin[5] Tommen: (( Vegyél vissza. Nancy te meg menj a dolgodra kérlek. ))
[2022-12-14 15:29:30] [Output] : *** Amanda Morris visszavesz
Provokálás.

[2022-12-14 15:30:01] [Output] : Kalhem Daniel: (( Szerintem 48 óra meló után te se lennél nyugodt. ))
Ha valóban 48 órát dolgoztál végig, akkor nem értem, hogy miért játszol ilyen kipihenetlenül. Te döntöd el, hogy mikor jössz fel, de lehetőleg olyan testi - lelki állapotban tedd azt, hogy nem kapod fel a vizet a legkisebb dolgon, nem kötözködsz az adminnal és nem cselekszel meggondolatlanul.

[2022-12-14 15:31:33] [Output] : Amanda Morris: (( Én nekem is van döntésjogom, mivel frakcioügy. ))
Adminügyben az adminnak van döntésjoga, ő állapítja meg az ügy megoldásához szükséges dolgokat és segít megoldani a problémát függetlenül a te frakcióban levő pozíciódtól. Hozzátenném, hogy nem nagyon értem, hogy milyen döntésjogod van Hallgató beosztásban a frakciódon belül úgy, hogy két napja léptél ki SCCS-ből egy kamu indokkal.

[2022-12-14 15:31:52] [Output] : Admin[5] Tommen: (( Nem szeretnék többször szólni. ))
[2022-12-14 15:31:56] [Output] : Amanda Morris: (( Én sem,ú ))
[2022-12-14 15:33:09] [Output] : [Küldött PM]: Tommen (10): a mi ügyünket intézed, szóval fogadnod kell.
Azt vettem észre, hogy eddig nem igazán fogtad fel azt, hogy milyen hangnemben kellene beszélned a többi játékossal / azokkal az emberekkel, akik lelkiismeretesen segítenek neked a játékmenetben adódó hibák elhárításával. Nem követelőzhetsz így. Nem is értem, hogy ezt hogyan gondoltad.

[2022-12-14 15:36:20] [Output] : Amanda Morris: (( Mivel a kocsiban ültem MINT A VIDEÓN látod ))
Többet szóltál bele ilyen jelentéktelen dolgokat provokáció képpen az ügybe, mint az a személy aki miatt ténylegesen kezdeményezve volt az ügy. Legközelebb próbálj meg csak akkor beleszólni az ilyenbe, ha közvetlenül téged érint vagy ha kérdez az admin a bírálat könnyítése érdekében. Itt kizárólag zavaró tényező voltál, amiért maximálisan megértem, hogy miért lettél onnan eltávolítva.

A megafonos dolog meg szerintem magától értetődő, nem erre kaptátok a használati jogot. Minden rendszert rendeltetésszerűen használjatok, köztudott, hogy ez nem erre való.

MÁS:
[AdminJail]: Pexy bebörtönözte Amanda Morris-t 260 percre.
[AdminJail]: Indok: Előző + FK jump #Balage

Az frakciók közötti ugrálásra megkaptad a büntetést, + SCCS-ben sem lehetsz többé frakció tag a kamuzás miatt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.