Kaleem Parks - Salfi Coney [Flex]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

milann2nel

ő na
2021. 04. 02.
168
605
V4 karakter
Gaio Harris
LV karakter
Kaleem Parks
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Kaleem Parks >

Panaszra tett játékos neve:
<
Salfi Coney >

Panasz oka:
<
PG >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://streamable.com/5hr3t7 >

Megjegyzés:
<
Nekünk jön utána végig nézi a lövöldözést, majd beíra: "Remélem megdöglessz." >
 

Flex.

gangland
SzerverAdmin
LV
2020. 03. 25.
144
559
LV karakter
Diego Vega
Csáó. A panaszt én fogom intézni. Várom az érintett fél válaszát 24 órán belűl.
 
  • Tetszik
Reactions: milann2nel

Salfi

Újonc
2022. 09. 28.
29
26
V4 karakter
Salfi Hassein
LV karakter
Salfi Coney
Az egész ott kezdődött ,hogy a srác a kereszteződésbe belénk verődött közel 100-al ha nem nagyobb volt a tempó.-Majd elkezdtem utánuk menni,elé soroltam és fékeztem rá,hogy megállítsam.-Többi már látszódik a videóban,az említett üzenetem felé akkor történt amikor már kellő távolságban volt és egy "Pistával" könnyen félre lehet állni ha ott van a sors.-Mellesleg sheriff/rendőrség ezrei voltak ott,így gondoltam,hogy nem velem fog foglalkozni IC.-Karakteremet meg nem tudja mit gondoltam,kivel IC-ztem,rádióztam volna avagy mit tett volna a karakterem egy bizonyos helyzetbe. - Köszi !
Edit : -Illetve most néztem meg a videót ,háttal futott nekem ,fegyvert maga mellett lóbálva.-Szemmel láthatóan elég messze volt.
 
Utoljára szerkesztve:

Flex.

gangland
SzerverAdmin
LV
2020. 03. 25.
144
559
LV karakter
Diego Vega
Ez mind szép és jó, de a karakterednek egy csepp félelem érzete sem volt akkor, amikor két talpig felfegyverkezett illető kiszáll az autóból, kitör a lövöldözés? Mellesleg melletted lövöldöztek. Te még akkor is ott maradtál, és egy teljesen nonszensz sort leírsz. Attól független, hogy abban a pillanatban X távolságra vannak, nem fogod magad és sütsz el egy ilyen sort mert bármikor lelőhetnek. A panasz jogos. Büntetést a mai nap folyamán kiosztom, pacsi. Zárható/helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.