Kaleem Nash -> Kazimir Yazov [Banks]

Szilike

Barangoló
Támogató
2021. 07. 27.
82
98
LV karakter
Kaleem Nash
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Kaleem Nash >

Panaszra tett játékos neve:
<
Kazimir Yazov >

Panasz oka:
<
PG >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://streamable.com/oiej1d
https://streamable.com/pr4xco
>

Megjegyzés:
<
Lényeg a videóban. Egy pillanatra nem tartottam rá a fegyvert, hogy írjak, ezt ő kihasználja és előveszi fegyverét. >
 

Mardancso

Újonc
2024. 06. 14.
32
39
LV karakter
Kazimir Yazov
Helló, vártam már a panaszkönyvet. Tudomásom szerint ketten voltatok szóval bőven lett volna a társadnak is esélye rám fogni a fegyvert. 2x ellenőriztem le, hogy rám fogja-e, de mivel nem tette ezért határoztam ezt a karakteremmel. Szerintem ha ténylegesen PG-zni szerettem volna, tovább mentem volna már akkor mikor rám fogjátok a fegyvert. Az én szemszögemből itt a videó.

UI: Várom a birálatot.
 

Szilike

Barangoló
Támogató
2021. 07. 27.
82
98
LV karakter
Kaleem Nash
Helló, vártam már a panaszkönyvet. Tudomásom szerint ketten voltatok szóval bőven lett volna a társadnak is esélye rám fogni a fegyvert. 2x ellenőriztem le, hogy rám fogja-e, de mivel nem tette ezért határoztam ezt a karakteremmel. Az én szemszögemből itt a videó.

UI: Várom a birálatot.
Szia. Alapvetően rád fogtam a pisztolyt, azért tettem el nagyjából kettő másodpercre, mert írtam chatre. Illetve előzőleg a társam is rád fogta, ebben az esetben szerintem nem annyira számít, hogy éppen nem fogta rád. Kettő fegyves rendőr vett körbe, és előzőleg tartotta is. Ameddig elővetted a TEC-9et, eléggé nagy veszélybe sodortad a karaktered életetét, ennek meg is lett az eredménye. Egy rendőrt sikerült lelőni, a másikat már nem. Akárhogy nézem én úgy gondolom hogy ez kimeríti a PowerGaming fogalmát, többet nem tudok hozzáfűzni. Várom a bírálatot.
 

Mardancso

Újonc
2024. 06. 14.
32
39
LV karakter
Kazimir Yazov
Szia. Alapvetően rád fogtam a pisztolyt, azért tettem el nagyjából kettő másodpercre, mert írtam chatre. Illetve előzőleg a társam is rád fogta, ebben az esetben szerintem nem annyira számít, hogy éppen nem fogta rád. Kettő fegyves rendőr vett körbe, és előzőleg tartotta is. Ameddig elővetted a TEC-9et, eléggé nagy veszélybe sodortad a karaktered életetét, ennek meg is lett az eredménye. Egy rendőrt sikerült lelőni, a másikat már nem. Akárhogy nézem én úgy gondolom hogy ez kimeríti a PowerGaming fogalmát, többet nem tudok hozzáfűzni. Várom a bírálatot.
A társad amennyiben rám fogta volna a fegyvert, semmit nem tettem volna. Már húztam a társadra a fegyvert mikor lelőtt. Arról nem beszélve hogy pont te mesélsz a dolgokról hogy mit és hogy kellene csinálni egy FK-ban, ennek ellenére ha bukás van megy a bökdösés. Folyamatosan nyomjátok a PK-kat, de ezt itt befejeztem és remélem tudod hogy miről beszélek. Az pedig hogy a karakterem mit és hogy tesz meg az a karaktertörténettül függ amit kb 2-3 nap múlva elérhetővé teszek.

Kaleem Nash: (( napi 4 pk-t kéne rakni ezekre, amennyi szabályt szegnek ))
*SMS-t kapott ((Kazimir Yazov))
Jaylin Jenkins: (( azt kéne, tényleg ))

És igen ahogy leirtad rengeteg szabálysértésem volt eddig.
UI: Viszont ennek ellenére várom a birálatot.
 
Utoljára szerkesztve:

streakz

Zöldfülű
Támogató
2022. 05. 14.
166
361
V4 karakter
🕊 neva.castrejon 🕊
LV karakter
adele.coralie
A társad amennyiben rám fogta volna a fegyvert, semmit nem tettem volna. Már húztam a társadra a fegyvert mikor lelőtt. Arról nem beszélve hogy pont te mesélsz a dolgokról hogy mit és hogy kellene csinálni egy FK-ban, ennek ellenére ha bukás van megy a bökdösés. Folyamatosan nyomjátok a PK-kat, de ezt itt befejeztem és remélem tudod hogy miről beszélek. Az pedig hogy a karakterem mit és hogy tesz meg az a karaktertörténettül függ amit kb 2-3 nap múlva elérhetővé teszek.

Kaleem Nash: (( napi 4 pk-t kéne rakni ezekre, amennyi szabályt szegnek ))
*SMS-t kapott ((Kazimir Yazov))
Jaylin Jenkins: (( azt kéne, tényleg ))

És igen ahogy leirtad rengeteg szabálysértésem volt eddig.
UI: Viszont ennek ellenére várom a birálatot.
Helló, mint Adele mivel ott voltam én is hozzászólnék. Szerintem a PG részét a társam fent leírta. De térjünk át arra akkor, hogy egyáltalán milyen indokból kifolyólag menekültél? Egy sima Traffic STOP áldozata lettél volna, de még meg sem álltál az elején, hogy megnézd mi a szándékunk veled. Kíváncsi lennék azért, hogy erre mi volt az indokod. A panaszkönyves témákra áttérve, való igaz, hogy a napokban írtam én és társam párat. De mindegyik indokkal volt amint látod, ezekből amelyikek el lettek bírálva jogosak is lettek, nem azért írogatjuk, mert olyan jó érzés. A karakteredre térve pedig teljesen mindegy hogy hogyan/miként alakítod, attól függetlenül is kettő fegyveres rendőrre nem fogsz elővenni egy TEC9-et, úgy, hogy már előzőleg rád tartották.
 

Mardancso

Újonc
2024. 06. 14.
32
39
LV karakter
Kazimir Yazov
Helló, mint Adele mivel ott voltam én is hozzászólnék. Szerintem a PG részét a társam fent leírta. De térjünk át arra akkor, hogy egyáltalán milyen indokból kifolyólag menekültél? Egy sima Traffic STOP áldozata lettél volna, de még meg sem álltál az elején, hogy megnézd mi a szándékunk veled. Kíváncsi lennék azért, hogy erre mi volt az indokod. A panaszkönyves témákra áttérve, való igaz, hogy a napokban írtam én és társam párat. De mindegyik indokkal volt amint látod, ezekből amelyikek el lettek bírálva jogosak is lettek, nem azért írogatjuk, mert olyan jó érzés. A karakteredre térve pedig teljesen mindegy hogy hogyan/miként alakítod, attól függetlenül is kettő fegyveres rendőrre nem fogsz elővenni egy TEC9-et, úgy, hogy már előzőleg rád tartották.
A mai nap folyamán elég sok illegális RP részhez köze volt az autónak mint emberrablas, ez miatt valószínűleg körözött lehetett az autó, de igazából pont ezért nyitottam a topicot mint javaslat mert addig fel se tűnt hogy jöttök utánam ameddig oda nem értünk a hegyhez.
 

streakz

Zöldfülű
Támogató
2022. 05. 14.
166
361
V4 karakter
🕊 neva.castrejon 🕊
LV karakter
adele.coralie
Halvány nekem ez, mivel feltételezésre nem annyira kéne menekülni, hogy lehet hogy körözés van vagy valami. Azonban megértem azt, hogy nem láthattad vagy hallhattad, írtam is a topicodhoz én is, ebben az álláspontodat így akkor megtudom érteni de majd úgyis mindenre jön egy válasz.
 

Mardancso

Újonc
2024. 06. 14.
32
39
LV karakter
Kazimir Yazov
Halvány nekem ez, mivel feltételezésre nem annyira kéne menekülni, hogy lehet hogy körözés van vagy valami. Azonban megértem azt, hogy nem láthattad vagy hallhattad, írtam is a topicodhoz én is, ebben az álláspontodat így akkor megtudom érteni de majd úgyis mindenre jön egy válasz.

Remek, bár mondom beérni se értetek be vagy nemtudom honnan jöttetek pontosan de lényegtelen is. Ha menekülni szerettem volna, ott se álltam volna meg ahol észre vettelek titeket,tovább mehettem volna ott is nem véletlen fordultam a SASD-os autó felé és a tőletek lévő fegyverrántás miatt volt ez az akciózásom nekem is. Amire várom a birálatot.