Kalapos Ferenc jelentkezése Fix&Drive köreibe [ ELUTASÍTVA ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

laszloooooo

Újonc
2019. 03. 02.
15
12
V4 karakter
Sejmes Janos
LV karakter
Jegor Dimitry
V2 karakter
Taiga Kasen

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
Dérfi László 17 éves


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

3 éve 31680 játszot percem van


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

https://imgur.com/D0f5xO1 Hát régebben sok butáságot csináltam de már megváltoztam és éret fejjel kezem a helyzeteket




Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

igen


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

Esténkét jobban aktiv vagyok de igen tudom teljesiteni a frakció szabályait


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

17 éves átlagos fiatal ember vagyok Mezögazdasági gépésznek tanulok szoval rokon szakma az autoszerelésel és hát érdekel is és szeretem is csinálni. Könyen barátkozok szeretek csapatban dolgozni miválhát egységben az erő. Szeretek haverokal játszani meg hát a számitogépes játékok se álnak mesze tölem. Könyen kijövök az emberekel és közös düllöre jutni velük probálom kerülni a konfigtus és a lehetö legjobbat kihozni az adott helyzetböl.



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
Kalapos Ferenc


Születési helye, ideje:

1997 Los Santos Hospital


Legmagasabb iskolai végzettség:

11 osztály gépész szak


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

Kiskorom óta érdekelenek az autok szerelése szétszedés. Szeretek csapatban dolgozni. Új emberekell megismerkedni és jó kapcsolatot ápolni


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

Gépészként végeztem az iskolában, othon is bütykölgetek. Nagyon letud kötni a szerelés észere se veszem és elrepült egy nagy. A tudásom szerinti maximumot kihozom magambol hogy az adot munkát precizen elrudjam végezni és tökéletesnek tudjam nyilvánitani. Szabad idömben pecázgatok a barátaimal. Bányászként dolgozom a hétköznapokban és már meguntam ezt a munkát és szeretnék a szakmámban elhelyezkedni.

Aláírás:

Kalapos Ferenc

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
670
689
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - Sok súlyos adminjail.- ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.