Kalanyos Armando- Tbuldozer #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 02. 01.
35
19
LV karakter
Giovanni Keoma
V2 karakter
Kalanyos Armando
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Kalanyos Armando

Panaszolt fél admin neve:
Tbuldozer

Panasz pontos megfogalmazása:
Indokolatlan jail kiosztasa

Bizonyítékok:
[2023-05-24 18:37:16] [Output] : *** Kalanyos Armando meggyepálja a trabit
[2023-05-24 18:37:24] [Output] : *ütéseket kap az autóü ((Kalanyos Armando))

És itt egy kép, a jailben is a kezembe volt a balta (ugye jailben nem lehet elővenni csak ha az van a kezedbe és ugy jaileznek be)

Megjegyzés:
Vasököl indokkal jailt adott fél órát. Pedig baltával ütöttem egy autót amiről rp is készült.

Alax válasza:
2.) A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva.
(Pl: Ha V2 részlegbe akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karakterneved feltüntetni.)
Büntetés:
Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy globális moderátort!
 

PapucsV4

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
128
156
26
Budapest
V4 karakter
❌
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
Nos Szia! Vártam már a PK-t. Majd a bíráló admin eldönti! De én úgy vélem jogosan kaptad, random nem állsz fel senkinek se a kocsijára és kezded el ütni. Akkor se ha egy üzlet balul sül el. Ja és ezt szeretném itt hagyni. https://pastebin.com/05uugAAb Köszönöm szépen!
 
  • Tetszik
Reactions: balintt és tommen.

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Sziasztok!
@TBuldozer a jail indokát módosítsd kérlek nonRP + PK-val való fenyegetésre-re, az idő pedig 90 perc legyen. (Az eddig leült percek levonhatóak)

Azért módosul a jail indok, mert a leírtak alapján vasököl nem volt, viszont ez a kocsira álls és baltával ütés ez üzlet közben nonRP-nek minősül. A fenyegetés meg egyértelmű a logok alapján.

Köszi.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.