Kakao tgf-e :))

Kakaó1

Újonc
2024. 06. 02.
7
6
LV karakter
Felipe Angelo

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 15 ~

Mi az Account ID-d?
~254169~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 5 éve rp-zek kiesebb, nagyobb kihagyásokkal. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2021.07.30 ekkor kezdtem el és most 5254 percem van a szerveren! ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ napi 5-6 de akár 7-8 is. Nincs sok dolgom mivel még fiatal vagyok szóval elég sokat tudnák duty-ba lenni! ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ igen, teljes mértékben képes vagyok rá! ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ még sosem voltam. Így hát új lenne nekem ez az egész. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ barátaimtól halottam pár dolgot de azokon kívül nincs sok ismeretem. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ tűröm a kritikákat, tudok és szeretek csapatban dolgozni. Sokat vagyok el érhető a szerveren! ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ igen, mind a kettővel rendelkezem!~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Felipe Timothy ~


Születési helye, ideje:
~ 1999.03.02 Las Venturas. ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Amelia Margaret~


Bejelentett állandó lakcím:
~ ADAT SZÁMÁRA FENTARTOTT HELY ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ ADAT SZÁMÁRA FENTARTOTT HELY ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ igen, rendelkezem ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ a jó csapat munka és a fizetés tett érdeklődővé. Szeretnék egy olyan csapatban dolgozni akik segítő készek! ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Apának volt egy szerelő műhelye, ott segítettem amiben csak tudtam, szóval tapasztalt vagyok.~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Segítő kész vagyok. Tudok csapatban dolgozni. Kedves megértő személyiség vagyok. Nem szokásom Káromkodni szóval nem beszélek csúnyán.~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Felipe Timothy vagyok. 25éves. Las Venturasban születtem 199.03.02 kor. Még kis koromban anyámnak és apámnak volt egy szerelő műhelye és ott kezdtem el az autók szerelését/ bütykölését . Célom hogy egy nagyon jó csapatba és egy nagyon jó vég-be tudjak egy elismert ember lenni. Szeretek és tudok csapatban dolgozni. Hobbym az nem nagyon van. Általában a szüleim műhelyében dolgozom. Nagyon sok tapasztalatom van 5 éve szerelek autókat, és fejlesztem a tudásom. San Fierro Egyetem végeztem. 1 diplomám van!. Minden Vágyam hogy egy nagyon jó közösség tagja legyek. Szerintem a Fix and Drive mechanic Shop műhelybe el is érhetem a vágyaimat. Alá Írás: Felipe Timothy ~