Kaison Preston jelentkezési formanyomtatványa.

Patya23

Újonc
2024. 05. 20.
7
34
V4 karakter
Azarel Santana
LV karakter
Timothy Mercado
bmslogo.png

JELENTKEZÉSI formanyomtatvány

~ Out of Character ~

> Hogy hívnak?
- Patrik
>
Hány éves vagy?
- 21
>
Account ID-d?
- 242485
>
Jelenlegi játszott perced?
- 26654 perc.
>
Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív?
- Jellemzően délelőtt és/vagy esti órákban. Ezt az egyetemi órarendem is befolyásolja.
>
Online töltött óráidból mennyit tudnál szerelésre fordítani?
- Ez is nagyban változó. Jellemzően 3-4 óra, hétvégén akár több.
>
OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek)
- > Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka?
- A mexikói kartell tagja voltam, mióta a szerveren újra aktív lettem. A távozásom oka saját döntés volt, nem éreztem már jól magam.
>
Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal?
- Igen, rendelkezem mindkettővel és mikrofonnal is.
>
Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb..
- Patriknak hívnak, 21 éves vagyok. Jelenleg Debrecenben élek a párommal, itt sportolok. A Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Karára járok. Hobbim kifejezetten nincs, a hobbim egyben a munkám is, amit mint leírtam az én esetemben a sport, kézilabda. Az MTA világa, a játék szeretete egészen 13 éves koromban indult. Ez alatt az idő alatt úgy érzem rengeteg tapasztalatra tettem szert, mint az RP terén, a frakciók terén és az emberekhez való játékbeli viszonyulás terén. A szankciókhoz hozzáfűzném, hogy egy nagyobb kihagyás után tértem vissza a szerverre, egy pár dolog változott abban a pár évben, mielőtt szüneteltettem a játékot. Ezután csatlakoztam a Cancunba. Úgy érzem az illegális frakcióban való tevékenykedéseim mellett, véghez vittem hónapok munkáját 0 szankcióval, figyelmeztetés nélkül - egy jó igazolás lehet arra, hogy a hibáimból amiket vétettem megértettem és tanultam belőle.


~ In Character ~

> Jelentkező neve?
- Kaison Preston
>
Jelentkező születési helye, ideje?
- Washington DC, 2000.03.02.
>
Korábbi munkahelye(i)?
- Tanulmányaim mellett ételfutár, alkalmi munkák teljesítése.
>
Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki!
- Fiatalabb korom révén könnyen tanulok. Csapatsportban való aktív részvétem megtanított csapatban dolgozni, gondolkodni. Személyiségemet illetve egy rendkívül higgadt, nyugodt természetem van ami nyomás alatt sem ingadozik. A szakma tanulása során magas szintű tudást szereztem, amit szeretnék kamatoztatni.
>
Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik a belépéshez szükséges összeggel?
- Igen!
>
Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.)
- Kaison Preston vagyok, egy 24 éves fiatalember. Az államokban születtem, egy átlagos pénzügyi háttérrel rendelkező családban. Egészen 20 éves koromig kosárlabdáztam, viszont az igazi álmom nem ebben találtam meg. Egyke gyerekként a szüleimtől minden törődést megkaptam, az utam során hagytak kibontakozni. Gyerekkorom óta érdekelnek az autók, ami mára inkább már megszállottság.. - Legyen az old timer, lowrider vagy modern kategória, mindenben meglátom a szépséget. Általános iskola elvégzése után el is döntöttem, hogy ebben látom magam igazán boldognak. Washingtonban nőttem fel, az Egyesült Államok fővárosában.. - Megannyi lehetőség és opció közül a számomra legkedvezőbb, legmagasabb szintű szakiskolát választottam. Az iskola minősége egyenesen arányos volt a tandíjjal. Ennek a magas összegnek a finanszírozását a szüleim részben tudták támogatni, a többit saját erőmmel kerestem meg ételfutárként. Egyedül költöztem ebbe a városba. Karrierem kibontakozását, a tudásom kamatoztatását nem tudnám jobb helyen elképzelni. A záróvizsgám A értékelést kapott, ami ebben az esetben a legjobb. A nagyobb rutinnal rendelkező munkatársak építő véleményét mindig elfogadom, szeretem ha véleményüket nem tartják magukban. Egészségügyi hátterem fontos megemlítenem. Kettes típusú diabetesem van, mely a munkában egyáltalán nem hátráltat, viszont fontos odafigyelnem a megfelelő étrendre, a testmozgással ennél a szakmánál nincs probléma. Ha mégis valamiért ingadozna a vércukorszintem, szinte percek alatt orvosolható a megfelelő orvossággal, vagy egy szimpla csokoládé szelettel.
>
Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése?

- 30-40 perc.