Bírálatra vár Kailey Parks - Borisz

Hearno

Barangoló
Támogató
2019. 12. 01.
84
86
17
Kaposvár
V4 karakter
Johnson De Martel
LV karakter
Kailey Parks
V2 karakter
Kailey Parks
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
< Kailey Parks >

Kitiltás időpontja:
<
2023.03.26 >

Kitiltás időtartama:
<
Örök >

Admin neve, aki kitiltott:
<
Borisz >

A kitiltás indoka:
<
M8 kulcs eladása >

Amiért szeretnéd a kitiltás feloldását:
<
Jó estét. Kinyitottam még karácsonykor, egy ajándékból a híres BMW M8-at. Szóval meg volt a kulcs, megkaptam az autót. Egy úr a szerveren érdeklődött az iránt, hogy nem-e eladó az a kulcs, amit kinyitottam tojásból, én pedig válaszoltam neki, hogy persze, ha érdekli megveheti, mivel nem tudok vele mit csinálni, csak dísznek van, eladtam neki 200.000$-ban. Alapból kaptam egy kitiltást még februárban, ami 3 hónapig tartott, viszont Ori feloldotta volna már áprilisban, hiszen megkértem, hogy húsvéti eventre megkaphatom-e az unbann-t, bele ment. Fel akartam lépni a szerverre, viszont nem tudtam, hiszen ki lettem bannolva. Beszéltem a csávóval akinek eladtam, és mondta, hogy Borisz kidobatta vele a kulcsot, viszont mondta neki, hogy, ha fellépek a szerverre, akkor adjam oda azt a pénzt amit adott a kulcsért. Én mondtam is a csávónak, természetesen oda adom, miért ne, ezzel nincsen baj, viszont nem tudok fellépni, mivel bannolva vagyok. Megnéztem szabályzatban amikor eladtam a csávónak a kulcsot, hogy szabad-e és nem állt a szerver szabályzatban semmilyen olyan dolog, ami ellenkezné a kulcsnak az eladását. Nem is kaptam semmi üzenetet/PM-et arról, hogy dobjam ki, semmit, ezálltal nem tudhattam azt, hogy szabad-e vagy sem. Valójában azért szeretném kérni, mivel nagyon hiányzik a szerver, és szeretném újra elkezdeni az RP-s életemet. Köszönöm szépen ha végig olvastad, további szép napot/estét! >