Kai Burns jelentkezési formanyomtatványa.

Attila_2002

Újonc
2024. 07. 15.
1
0
V4 karakter
Kai Burns
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Attila<
~ Hány éves vagy? ~
>21.<
~ Account ID-d? ~
>243865<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>6000(ez folyamatosan növekedik.)<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Általában délután.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>Aznap mikor dolgozom akkor a 3 óra, de szabadnapjaimon ami általában heti 4 nap akkor meg ennél is jóval többet.<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem volt még ezen a szerveren.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Attilának hívnak, 21 éves vagyok jelenleg értékesítő vagyok a telekomnál pesti üzletben, korábban OTP-be és Groupamába dolgoztam, mint telefonos értékesítő ez a telekomnál kiteljesedett személyes üzletben való értékesítésig. Szabadidőmbe szeretek edzeni, egy jó filmet/sorozatot megnézni a barátnőmmel. Időt tölteni a családommal. RP szervereken játszani, Idáig SAMP szervereken voltam leginkább a régebbi gépemnek köszönhetően, de már 5-6 éve külföldi RP szervereken is megfordultam, így tapasztalat ilyen téren megvan. <


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
>Kai Burns<
~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
>San Fierro<
~ Korábbi munkahelye(i)? ~
>Autószerelő gyakornok.<
~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
>Egy ambiciózus személyiségnek tartom magam, amit elszánok magamba azt általában véghez is viszem az életem során. Azt gondolom, hogy ebben a szakmában rendelkezem hozzáértéssel, precíz és minőségi munkát adok ki minden egyes alkalommal a kezeim közül. Ami az én véleményem szerint fontos lehet a város legjobb szerelő vállalkozása számára. <
~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~
>Igen.<
~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~
>Kai Burns, született 1994.09.19 napján San Fierro-i kórházban. Gyerekkorát szülővárosában töltötte, gyerekként is a korához képest komolyabban gondolkodott. Középiskolás éveiben már megtakarításokat gyűjtőt, félre tett minden beérkező pénzét. Megfelelő neveltetésben részesült szülei által. Édesanyja, mint ápoló dolgozott, plusz túlórákat vállalt, hogy mindent megtudjon adni gyermekének. Édesapja egy kisebb szerelői céget tartott fent, nem volt a város legnépszerűbb cége, de sok tapasztalatot vitt el innen is Kai. Már 10-12 évesen kisebb munkákat ellátott apja műhelyében és ügyesen elsajátította már itt az alapokat. Már gyermekként felfigyeltek kézügyességére, termet fizikumára. Elvégezte a gépjármű-mechatronikai technikus-i 3 éves képzést, itt, mint gyakornok dolgozott szerelői cégeknél San Fierroban. Fontos számára a csapatmunka, megfelelő kommunikáció és érett gondolkodás az élethez. Vonzzák az új kihívások és nem retten el a változástól sem az életében. <
~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
>1órát foglalkoztam vele, nagyon fontosnak találok egy jól felépített lapot.<