Kaede Fujioka jelentkezése az LVMS-hez [Szerkesztve]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

harcos

Barangoló
2019. 05. 24.
121
795
19
V4 karakter
Luke S Maxx
LV karakter
Madita Wells
w6Ne5V1.png

APPLICATION FORM

════════════════▏IN CHARACTER▕════════════════

Teljes név:
<Kaede Fujioka>
Születési hely, idő:
<Las Venturas Medical Center, 1995.07.15.>
Telefonszám:
<38761146726>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai, Japán>
Előző munkahelye:
<Las Venturas Electronic Factory>
Betöltött pozíció:
<Betanított munkás, alkatrész-összeszerelő / csomagoló.
Mettől-meddig dolgozott ott:
<2019.11.24-2014.14.08.>
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
<Szeretném kamatoztatni a megszerzett orvosi végzettségemet, továbbá régóta is szeretettel töltött el, amikor bekötöttem a barátaim sebeit, és segítettem nekik.>
Milyen végzettséggel rendelkezik?
<Orvosi végzettség.>

════════════════▏OUT OF CHARACTER▕════════════════

Neved:
<Márk>
Életkorod:
<14>
Mesélj magadról pár mondatban:
<Sziasztok, Márk vagyok, Miskolctól 40 km-re élek egy kis városban, amitől kb. 20 km-re születtem. 14 éves vagyok, a negyedik évemet töltöm egy 8 évfolyamos gimnáziumban, ahol a kollégium tagja vagyok. Szabadidőmben szeretek focizni, néha kosárlabdázni, továbbá pingpongoztam is régen. Nagyon szeretek számítógépezni, szerintem 3-4 éve rp-zek és játszok a SGS szerverein, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Mostanában nem nagyon tudok itthon mit csinálni, ezért újra elkezdtem játszani LV-n. Én például nagyon szeretem a társaságot, barátságos vagyok, szeretek viccelődni, persze úgy, hogy másnak ne legyen fájdalmára, nagyon együttműködő vagyok és szófogadó a tanároknak és a nevelőknek is.>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<3-4 éve kisebb-nagyobb kihagyásokkal.>
Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor, UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/HQ1dzyl>
Adminjailek illetve kitiltásaid száma (UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/HQ1dzyl Adminjailek magukért beszélnek, nincs semmi hozzáfűzni valóm, este kicsit 1-2 óra körül eldurran az agyam.>
Névváltási kérelmeid (UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/HQ1dzyl>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Mostanában ahogy írtam, elkezdtem Lv-n újra játszani és még nem voltam ezen a szerveren frakcióban, ezért úgy gondolom kipróbálom magam itt, továbbá jártam elsősegély tanfolyamra, ahol megtanultam pár dolgot, és szerintem egész jól Rp-zek, tapasztalt vagyok a szerveren.>
Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig?
<Nem még.>
Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
<Egy olyan erőskezű nőt szeretnék RP-zni akinek a munka az első; Az emberek megmentése. Sosem hagynám, hogy valaki meghaljon, nagyon keményen küzdenék érte, de ezek mellett a komoly dolgok mellett egy kedves, humoros hölgy lennék, akivel a szünetekben le lehet hörpinteni egy-két korty kávét, esetleg el lehetne velem menni táncolni is, természetesen nem a munka terhére. Minden tőlem telhetőt megtennék, nagyon próbálkoznék, és a legjobb szolgáltatást nyújtanám, hiszen a betegnek joga van ahhoz, hogy megfelelően ellássák, főleg, hogy fizet érte.>

════════════════▏SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK▕════════════════

Törés ellátása?
<Sínbe rakni a törött végtagot, beteget kórházba szállítani, majd megröntgeneztetni, és ha törés, akkor begipszeljük.>
Vérzés típusok?
<Hajszáleres, vénás, artériás.>
A fájdalom csillapítására alkalmas gyógyszerek típusok szerint:
<Szerintem két típusa van: 1. Tudatállapot-módosító gyógyszerek (Amikor a betegnek nagyon fáj valamilye, ezt általában azért adják, hogy ne szenvedjen annyira). 2. Nem kábító fájdalomcsillapító gyógyszerek: Algoflex, Cataflam.>
Egy orvos, és egy mentős feladata közötti különbség:
<A mentős dolga stabilizálni a beteg állapotát, orvoshoz juttatni, az orvos pedig ellátja, kezeli a beteget.>
Három szabadon választott orvosi eszköz (műtőben, mentőautóban) jellemzése:
<Szike: Egy belső seb esetén ezzel a kis eszközzel férnek hozzá például a golyókhoz, ennek segítségével "boncolják" fel a sebhelyet. Defibrillátor: Egy olyan eszköz, amely nagyon sok áramot bocsájt ki egyszerre, ennek segítségével sokkolják meg egy ember szívét, ami hirtelen összehúzódik, és ezáltal működésbe jöhet. Tű és cérna: Ezekkel az eszközökkel varrják össze a sebeket.>
Mennyire érzed magad megfelelőnek e feladat teljesítésére?
<Teljes mértékben, főleg így, hogy nagyon sok a szabadidőm, teljesíteni fogok mindent szerintem, továbbá, ha valami nem is sikerülne, akkor feltétlenül tanulnék belőle.>
Átlagban mekkora FPS számmal rendelkezel a szerveren?
<30-40>
Elfogadod a frakciószabályzat összes pontját?
<Természetesen.>
 
Utoljára szerkesztve:

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Kaede Fujioka,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Súlyos UCP.

LisaVasilievich
Las Venturas Medical Services

 
  • Tetszik
Reactions: Azure és harcos
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.