Kabuto D Wilson Jelentkezési Formanyomtatványa.

itsdedian

Újonc
2024. 10. 05.
1
1
V4 karakter
Kabuto D Wilson
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>József.<
~ Hány éves vagy? ~
>20 éves vagyok.<
~ Account ID-d? ~
>218789<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>1 590 perc.<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délutántól - Estig.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>Változó, de általában 2-3 órát. (hétvégén többet.)<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Jelenleg még nem volt.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Természetesen.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>József vagyok, 20 éves. Magyarországon élek, most fejezem be a tanulmányaimat. Webfejlesztőként tanulok, meg már dolgozok cégnél. A közeljövőben a tervem, hogy elhagyom az országot. Szabadidőmben, úszok, és kérekpározok. <


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
>Kabuto D Wilson<
~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
>Los Santos Hospital, 1990. 05. 12.<
~ Korábbi munkahelye(i)? ~
>Még a családomnak volt egy szerelőműhelye, és ott dolgoztam gyerekkorom óta. Az édesapám tanított, meg mindent, majd ezután elvégeztem a szakmát. <
~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
>Kitünő eredménnyel végeztem el a szakmai vizsgát, több éves tapasztalatból van. Remekül dolgozok csapatban, és hamar illeszkedek be. Hatékony, és rugalmas embernak tartom magam.<
~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~
>Természetesen. Rendelkezek az összeggel. <
~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~
>Kabuto D Wilson vagyok, 1990. 05. 12-dikén születtem a Los Santos-i korházban. Én voltam az egyedüli gyerek a családban. Édesanyám, tanárként dolgozott, egy közelbe lévő iskolában. Édesapám Oliver D Wilson volt, ő egy szerelőmester volt több mint 25 évig. Kiskorom óta érdekelt a szerelés, ezért ő tanított meg mindenre. Miután egy kicsit éretebb ember lettem, megszerettem ezt a szakmát, majd elvégeztem a 8 általánost a Los Santos Elementary School-t, majd autószerelő szakra indultam, amit a San Fiero Mechanic High School-ba végeztem el, kitűnő eredménnyel. Még emellett további kurzusokat végeztem el, hogy a tudásomat és a szakértelmemet fejlesszem.A San Fiero Mechanic University-nél, tovább tanultam hogy megszerezzem a diplomát. Az egyetemen, cserediák is voltam, ahol több országban tudtam dolgozni, autószerelőként. Remek lehetőséget, és tapasztalatot szereztem. <
~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
>50 perc<


 
  • Tetszik
Reactions: hunor88