Kabu ötlete.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KyRo

Barangoló
2019. 01. 11.
99
151
V2 karakter
Devin_Day
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Kabuto Yamamoto >

Ötleted:
<A köz intik visszarakás és több atm Sa n Fieroba. Jelenleg ki van véve rengeteg közinti mint pl az Ls húsgyár és az Sf klubb ezek visszakerülhetnének mert túsz ejtésre jók és akár sima rpk re is kihasználhatók. Azért kell több atm San Fieroba mert jelenleg alig van belőlük elég. Pár ötlet hova lehetne lerakni : https://imgur.com/a/N7WOW29 . >


Megjegyzés:
< Nope >
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
tanácsolom hogy fótokat csatolj hova mit képzeltél el mert úgy a fejlesztőnek is egyszerűbb.
 

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Valóban pár interior visszakerülhetne, hogy színesebbé tegyék a dolgokat, ezt támogatom. Viszont, az atm-nek nem elsődleges célja, hogy megfúrják. Így is van elég lövöldözés, szerintem nem javítana a helyzeten, ha valaki/valkik meglendülnének sfben és 10 atm-et végigfúrnának.
 

exito

🙂
2020. 08. 13.
333
1 920
London
V4 karakter
Dario Staletti
SFben volt több fúrható ATM is, csak sokszor kifúrtuk őket is inkább kivették. Ebből adódóan nem hiszem hogy visszaraknák, hogy megint csak fúrásra használják. A húsgyár inti bent van, SFben DPD mellett.
 
  • Vicces
Reactions: West és Antoon

GT

Barangoló
2019. 09. 07.
114
527
V4 karakter
Gregorio Taranto
LV karakter
Greg Tomkins
V2 karakter
Glukhar Tarasov
Fúrjatok Ls-ben, előletek majd onnan veszik ki xD

bodo válasza:
A mondandódnak legyen értelme, ha nincs és nem kapcsolódik a témához OFF-nak fogjuk tekinteni!
Büntetés: 50 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: Antoon

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
205
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Srácok. Nem azért de, így is nagyon lazán lehet fúrni ATM-et. Nemkell mégtöbb DM inti. Nekünk sikerült annó mindenféle random helyről elvinni. Inkább az RP menjen és ne a dara. Az egész ötletnek semmi más értelme nincs, mint az értelmetlen DM partik könnyítése.
 

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Szerintem nem véletlenül nincsen annyi fúrható atm sf-ben. Az intikkel ugyan ez a helyzet.
Isten ments, hogy további dara lehetőségek jöjjenek...
 
  • Tetszik
Reactions: Russo és Porozinko

T1beee

Barangoló
Támogató
2019. 01. 17.
108
89
V4 karakter
David Thomson
LV karakter
Jasmine Clark
V2 karakter
Lili_La_Royali
Srácok. Nem azért de, így is nagyon lazán lehet fúrni ATM-et. Nemkell mégtöbb DM inti. Nekünk sikerült annó mindenféle random helyről elvinni. Inkább az RP menjen és ne a dara. Az egész ötletnek semmi más értelme nincs, mint az értelmetlen DM partik könnyítése.
Na hali, ez a DM party-s szöveg kicsit megfogott.. Nos akkor kezdem azzal miért is lenne ez jó. Először is kicsit unalmas már a túszejtésre a gyár interior, ezért lenne jó ha például bekerülne egy SF club inti sokkal élvezhetőbb lenne nem ugyan azon a helyen tartani a túszejtést mind ahol az ATM rabot. Inkább az rp menjen ne a dara? Nos akkor elmondom neked nem is értem ezt, természetesen megy az RP is viszont ha nem lenne semmi dara akkor mit csinálna a TEK például? Igazoltatna? Vagy? Az is RP-s lenne "irónia" Azért mert csak azt lehet látni hogy dara van az azért van mivel az nektek írja a chat már ha rendvédelmis vagy.. Az IC rp-nkbe meg szimplán nem látsz bele mert valószinűleg nem érdekel téged.. Köszönöm hogy elolvastad, semmi rosz indulat nincs a kis hozzászólásomban!
 
  • Tetszik
  • Hűha
Reactions: Russo és #Bálint#

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Így is viszonylag sok atm van szóval inkább az ATM szerelés kéne ide. Amit a jogok szabályoznának f3-ba csak ugye akkor azt is bekéne hozni.
 

GT

Barangoló
2019. 09. 07.
114
527
V4 karakter
Gregorio Taranto
LV karakter
Greg Tomkins
V2 karakter
Glukhar Tarasov
btw ha nem fúrtunk 1-2 napig atmet 3-4 ember spamelte óránként hogy mikor lesz akció.
10.) A mondandódnak legyen értelme, ha nincs és nem kapcsolódik a témához OFF-nak fogjuk tekinteni!
Büntetés: 50 büntetőpont.
Ennek megint semmi köze nem volt a témához, valamint továbbra sem az érdekel minket, ki-hány ATM-et fúrt meg régen. Figyelmeztetést osztottam. @Bazsi
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Számos rejtett interior van LS-ben is (pld jade records maddog interiorral), ahol elég jól lehet túszejtést tartani, vagy akár csak rp-zni, nem kell kötelezően a gyárban lenni, mi sem mindig ott tartottuk, de jó a változatosság. + SF-ben eddig a régi OKFnél és az elhagyatott kútnál volt 1-1 ATM (utólag kiderült valóban miattunk vették ki, de ha ti is csak a fúrásra használnátok nagy eséllyel ugyanúgy kiveszik)
 

Zareen77

Barangoló
2019. 01. 10.
132
58
V4 karakter
Zareen Floyd
LV karakter
-
V2 karakter
Zareen Floyd
Na hali, ez a DM party-s szöveg kicsit megfogott.. Nos akkor kezdem azzal miért is lenne ez jó. Először is kicsit unalmas már a túszejtésre a gyár interior, ezért lenne jó ha például bekerülne egy SF club inti sokkal élvezhetőbb lenne nem ugyan azon a helyen tartani a túszejtést mind ahol az ATM rabot. Inkább az rp menjen ne a dara? Nos akkor elmondom neked nem is értem ezt, természetesen megy az RP is viszont ha nem lenne semmi dara akkor mit csinálna a TEK például? Igazoltatna? Vagy? Az is RP-s lenne "irónia" Azért mert csak azt lehet látni hogy dara van az azért van mivel az nektek írja a chat már ha rendvédelmis vagy.. Az IC rp-nkbe meg szimplán nem látsz bele mert valószinűleg nem érdekel téged.. Köszönöm hogy elolvastad, semmi rosz indulat nincs a kis hozzászólásomban!
nem roszból de nem csak Gyárba lehet Túszejtést csinálni....Van azon kívül pár Inti...
 
  • Tetszik
Reactions: Ego

Joci

Zöldfülű
2019. 11. 10.
164
739
V2 karakter
Kenneth Pellegrini
Több ATM fölösleges, viszont több hely, több interior az valóban jó.
Húsgyár, vagy club, adnám.
De én 2016 óta szerveren vagyok, és kb akkor láttam utoljára olyan emberrablást amit komoly RP vesz körbe, mikor Zsiga vezette a Yakuzát. Mindegyik RP szituáció ennyiből áll: Embert raboltunk bejelentés, átadjuk a díjat, lövöldözés és vége.

Régen 2016 ban mikor NNI leader voltam úgy nézett ki egy RP szituáció, hogy felhívtak minket így: embert raboltunk, XY helyen van egy nyitott trabant, abban egy rádió , a rádiónak ez meg ez a frekvenciája, ott beszélünk tovább. Ott beszéltünk tovább, előtte volt vagy 5 feladat amég a túszhoz eljutottunk. Ilyenek is voltak, amik már teljesen megszűntek.
Kabu ötletében látom azt a fantáziát, hogy a többféle Intivel többféle szituációt lehet kialakítani. Változatosságot, színt hozna az egészbe.
 

BBConnor

NEBIH <3
2019. 01. 23.
140
192
22
Keszthely
LV karakter
Connor_D_Xavier
Teljes mértékben egyetértek azzal, amit Joci leírt fölöttem, viszont 2016 óta itt vagyok a szerveren és eddig egyszer sem merült fel olyan probléma, hogy kevés az ATM San Fierroban. A következő sorokat következtetésképpen írom. Nem kell több ATM SF-be, a több SF-i fúrások végett.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Szia! Elfogadva, megvalósítás folyamatban.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.