Kabu jelentkezése sgh nak!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KyRo

Barangoló
2019. 01. 11.
99
151
V2 karakter
Devin_Day
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Molnár Márknak hivnak 15 éves vagyok jelenleg.2004 ben születtem Dunaszerdahelyen városában a várostól 15 km re lakok tanyulmányaim Dunaszerdahelyen végzem.Jövőre kicsit messzebb szeretném folytatni a tanulmányaim.Jelenleg szabidömben legtöbször játszok és tanulok.Sok fajta játékkal szeretek játszanipl:Forza,See of Thieves stb.De már nem nagyon játszok ezekkel a játékokkal inkább már csak rp zek a szerveren.Nagyjából ennyi.

Mióta játszol a szerveren?

2017-09-18 regisztráltam szerverre de akkor még nem élveztem annyira az rpzést Rendesen 2018.dec.12. én kezdtem el játszani azóta 78745 percem van a szerveren.

Eddigi elért dolgok:

Rengetek barátot szereztem ez idö alatt.
Nagyon sok jó és hosszú rp.
.Sok frakcióban kipróbáltam magam.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Azzért szeretnék See Game Help desk tagja lenni mivel szeretném segitteni az adminok munkáját és a kezdő játékosokat.
Rengeteg tapasztalatom van a szerveren és könnyne tudnám segitteni a kezdő játékosokat és zökkenőmentessé tenni a játékukat hogy ne legyenek tétlenek rengeteg szituációba.

Miért téged válasszunk?

Szerintem már amióta játszok a szerveren rnegeteg kezdö nek segitettem ,hogy könnyeb legyen a játékuk mivel nagyon kedves és türelmes vagyok ezen kivül Megbizható és terhelhető vagyok.És persze rengeteget tudok a szerverröl gondo nélkül tudnák válaszolni a kezdők kérdéseire eznekivül nagyon aktiv vagyok.
Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Az összes idöm minden nap amig fent vagyok a szerveren.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétköznap 5-6 vagy 3-4 ez naptól függ hétvégén akár 12 óra is.Mivel most ez a karanténis helyzet áll fent ezért minden nap majdnem egész nap fentvagyok.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Nyugodtan elmagyaráznám neki hogy ez nem az én feladatom hanem keressen egy adminisztrátort ha van róla képe hogy buggal történt és van pontos képe miközben bugolt a kocsi és ha nincs neki akkor mondanám neki sajnos ebbe nem tudunk neki segitteni és hivja a ki a vonatósokat és vontatassa be magát a szerelötelepre és ott egy xy üsszegért megcsinálják neki az autót.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Elöször is azzal kezdeném hogy van kettő darab szerelötelep van egy SanFieroba a Fix and Drive és van Los Santosba az SCCS ezután elmondanám neki hogy mindenhol van sima és gyorssáv az egyiknek fix az ára a másiknak pedig a törések alapján szánolják ki.Aztán elmondanám hogy vannak az elemes és a paneles autók .Leirnám mindkettönél mit kell csinálni. Panelesnél egy jobb oldalt felugró panel lesz ott a kiugró kis zöld dolgokra rá kelll kattintani és elkezdi megszerelni azt a részét az autónak ami ki van oda irva.És van az elemes ahol rá kell kattintani az autón feljövö kis zöld téglaalapokra ekkor ez leszedi a törött alkatrészt és a kezdbe adja ekkor el kell vinned egy zöld cp be ahol meg tudod javittani majd vissza kell menned a javitoandó autóhoz és azt ugyan arra a zöld téglalapra rá kell kattintani hogy felszereld a megjavitott alkatrészt és a végén csatolnák neki egy vidót amiben a see game system youtubon bemutatják video formájában.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?
1. A városháza .
Azért választottam a városházát mert itt tudod úgymond elkezdeni a kariered itt tudsz munkátvállalni és kiváltani a személyes okmányaid vagy meghosszabbittani őket.
Ha megkérdezné hogy ez hol van és hogy müködik igy irnám le neki. Hogy ha megnyomja az f11 et akkor látni fog egy kis zöld ilyen ház alakú dolgot oda kell elmenni. a bal részében az npc re kattintva fel tud venni munkákat ha pedig megcsinálta azt a munkát és nem tetszik neki akkor leirnám neki hogy az npc előtt /felmond parancsal fel tud mondani.
2 A korház.
Ezt is azért választotta mmert ha megsérül valaki és esetleg nincs fent mentös akkor leirnám neki hogy ott van egy piros cp ahol meg tudja magát gyóhittani.Vagy ha van is fent mentös de csak kis problámája esett akkor el tud menni a korházba és ott általában van egy mentős és meg tudja magát gyógyittatni.A mapon igy magyaráznám el neki:Ha megnyomod az f11 akkor egy fehér körben egy piros csillagot keressen.
3 A szerelőtelepek.
Ezt azért választottam mivel ha már valaki eljut arra a szintre hogy tudjon venni autót és elkezd neki füstölni és össze töri akkor tudja hol tudja megszereltetni.
A szerveren jelenleg 2 darab szerelőtelep van az egyik San Fieroba a Másik Los Santosba található itt váltazók az árak .
Ezt úgy magyaráznám el neki a mappon hogy van 2 darab fehér fogaskulcs fekete körben ezeken a helyken fog találni 2 sávot Los Santosba 3 at az egyik a sima sáv a 2. ik a gyorssáv és a 3.dik a a kijárat.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha pm et kapnák akkor meg tudom válaszolni de ha betanitást kéne akkor megmondanám hogy jelenleg nem érek rá sajnos.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Elöször kimásolom a hirdetést majd beküldöm as chatre hogy tudassam az adminokkal.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Hát van egy pár jailom amikre nem vagyok büszke.Régen nagyon sokat nonoztam de ez már mostanra megváltozott.Sajnos most kaptam kettő jailt hosszú idő után a saját hibámból sajnos.


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Még szerencsére nem voltam.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
848
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Jailek.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.